IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th October 2005, 21:14
Mama BB Mama BB не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 1
По подразбиране Питам.....

Преди 1 месец родих второто си дете - дъщеричка, голяма сладуранка. Но сега имам промлем - тялото ми се нуждае от особени грижи - сваляне на килограми и стягане. За гренировки във фитнес зала за момента не мога и да си помисля. За тома Ви моля да ми препоръчате някакво тренировки у дома. Ако някой може да ми каже от къде мога да си купя диск с гимнастиката на Клаудия Шифер (Claudia Schiffer - Perfectly Fit ), т.к. ми дадоха един пиратски, който не върви на моя компютър. Ще ми помогнете ли?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th October 2005, 08:23
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Нямам никаква идея!Но прегледай всички теми във форума, може да ти попадне нещо!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th October 2005, 14:00
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Първо - поздравления за дъщеричката! Сигурна съм, че е много сладка :P
А относно тренировките съветите са ми следните:
1. Изчакай още един месец, за да се възстанови организма ти от раждането. Ако си родила нормално ще се оправиш по-бързо. Но ако си оперирана, както бях аз, трябва да внимаваш с натоварването. Затова засега изчакай още малко, все пак тялото ти има нужда от почивка.
2. Когато се почувстваш готова за тренировки започни с по-леки натоварвания и по-кратки програми, за да не си навлечеш неприятности. Някъде тук из форума имаше линк към една колекция с тренировки, май имаше на Синди Крауфорд, което не е лошо - аз съм ги правила и са добри. Ако можеш се снабди с велоергометар - много помага. Тичането също е добър избор.
3. Не бързай с диетите! Тук организма има нужда от повече почивка, защото бременността го е изтощила доста и наличието на витамини, калций, калий, желязо и др. и доста намаляло. Така че яж силна и пълноценна храна. А това най-вече се отнася ако кърмиш. Знаеш, че каквото ядеш, яде и бебето.
4. От много места съм чувала и знам, че колкото време носиш бебето (9 месеца), толкова време се възстановяваш. Така че не се отчайвай, ако не отслабнеш бързо. В крайна сметка всичко това си заслужава - имаш едно прекрасно дете!
Надявам се да съм ти била полезна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th October 2005, 14:03
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

П.П. Линковете са в "Женски фитнес". Има доста неща, дано си намериш нещо, което да ти хареса.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th November 2005, 18:35
MadWitch MadWitch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2004
Мнения: 9
По подразбиране Re: Питам.....

Цитирай:
Първоначално написано от Mama BB
Преди 1 месец родих второто си дете - дъщеричка, голяма сладуранка. Но сега имам промлем - тялото ми се нуждае от особени грижи - сваляне на килограми и стягане. За гренировки във фитнес зала за момента не мога и да си помисля. За тома Ви моля да ми препоръчате някакво тренировки у дома. Ако някой може да ми каже от къде мога да си купя диск с гимнастиката на Клаудия Шифер (Claudia Schiffer - Perfectly Fit ), т.к. ми дадоха един пиратски, който не върви на моя компютър. Ще ми помогнете ли?

честита дъщеричка
ако не държиш да закупиш касетите, можеш да ги дръпнеш от тук

http://free.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

http://store1.data.bg/madwitch/video/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Питам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.