Колкото и да не ни е особено приятно, ако искаме да изглеждаме страхотно на плажа тази година, трябва да започнем да тренираме отсега.
Усещащи началото на новата фитнес вълна, от Victoria's Secret представят тъкмо навреме рекламната си кампания със спортни изделия.
В ролята на активната жена влизат Кандис Суонепол, Тейлър Хил, Жасмин Тукс и Жозефин Скривер, които са заснети по време на своята супертренировка по ангелски.
В кадрите моделите показват без свян перфектните си тела, добре оформени мускули и доза сексапил, гарнирана с актуалните стилни тенденции в спортните облекла.
За да бъдат нещата завършени подобаващо, красавиците са със съвсем лек грим и задължителните за всяка тренировка вдигнати високо коси.
Всички кадри от рекламната кампания можете да видите в нашата галерия.