Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Как да напълнея ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8731)

stelchi 2nd May 2009 23:08

Как да напълнея ?
 
Здравейте, пускам нова тема, защото никъде не видях подобна, а наистина мисля че може да бъде от полза. Аз съм 1.60, на 25 години и тежа 43кг. От около половин година се опитвам да напълнея малко, но нищо не помага. Мисля че 3-4 кг ще ме задоволят, но нито обилното похапване, нито мързелуването имат ефект. Така че ако някой има подобен проблем или може да помогне, нека драсне.

swe3tynka 2nd May 2009 23:16

Защо ти е да напълняваш? Аз съм 163 и тежа 44кг, но не мисля че имам нужда от напълняване. Не винаги килограмите са важни. Мисля че, ако започнеш да тренираш за релеф и маса, ще останеш доволна от резултатите. Плюс това мускулчетата си тежат за разлика от сланинките :P => ще има покачване на килограмите.
Това, фитнесът, според мен е най-разумното решение :)

Solver 2nd May 2009 23:27

Защото на всеки различно му стоят килограмите, явно тя има нужда.

За жалост при много жени това е ген, каквото и да правиш, няма да напълнееш, докато не се забави метаболизма ти, а тогава пък ще искаш обратното... Поне можеш да ядеш каквото си поискаш :) Най-добре започни да се храниш просто здравословно, не яж боклуци, няма смисъл да се измъчваш за напълняване - организмът ти не го иска, дори да постигнеш резултат, трябва да продължиш да ядеш много, за да го задържиш. Започни да тренираш нещо за тонус, било то фитнес или аеробика, ако можеш да плуваш, ще бъде перфектно. При тренировките и доброто хранене наистина ще се напомпат дадени мускулни групи, ще задържат повече вода и може да наддадеш и на килограми. Ако искаш ще ти измисля един хубав режим на хранене и просто го започни, ти можеш да ядеш всичко и няма от какво да се притесняваш :)

stelchi 2nd May 2009 23:32

От доста години си поддържам едно тегло 45кг и бях доволна.Преди около половин година отслабнах без да искам, и сега не мога да върна нормалното си тегло. Тялото ми е доста добре оформено, стегнато, приятни мускули на ръцете, но проблема е, че гърдите ми също отслабнаха по онова време и сега не са така пълни и стегнати. Дупето ми също е вече плоско. Странно е как само 3 кг променят женствеността :roll: Именно затова искам да напълнея малко.

Solver 2nd May 2009 23:43

Спортуваш ли? И какво?

stelchi 2nd May 2009 23:51

Ще съм ти много благодарна тогава ако намериш време и измислиш нещо по въпроса ми. Знае ли човек, може да помогне. Ще се радвам да добавя малко маса.. а и гаджето ми ще е по щастливо :girl_haha:

Solver 2nd May 2009 23:55

Спортуваш ли? :)

stelchi 2nd May 2009 23:57

Преди години ходих на фитнес, но в момента нищо..разходки малко и това е.. сексът брои ли се ? :roll:

Solver 2nd May 2009 23:59

Хахах, брои се ама той е отрицателен, от него най-много да отслабнеш и да ти пречи :Р Докато се опитваш да напълнееш, ще е най-добре приятелят ти да е по-активен, дори изцяло :lol: И да хапваш веднага след това.

Ще ти пиша утре да измислим храненето.

stelchi 3rd May 2009 00:10

Ааааа, мускули се правят.. даже доста :D Но ще имам предвид загубата на калории. Благодаря ти тогава и ще чакам. :)

bittersweet^symphony 13th May 2009 18:29

И аз се пиша в тази група. 154 см съм, преди около 2 години бях около 40-41 кг и се харесвах. Тичах 2 пъти седмично по около половин час, правех някакви елементарни упражнения вкъщи от време на време и пак от време на време ходех на плуване.

Успях да се задържа на тези кг няколко месеца, после свалих заради стрес и така и не успях да си ги върна пак. Оттогава насам все надолу вървя и съм стигнала 37 в момента, имах период, в който не се чувствах добре здравословно и успях съвсем да се подредя така. В момента не спортувам, чувствам си тялото, сякаш не е мое... Имам чувството, че всичко ми се лепи на корема, нищо че кантарът не мърда. По принцип имах добре оформено дупе, от което май нищо не остана... Нещо сплескано ми се вижда и не мога да разбера дали е от липсата на кг или се е отпуснало и обезформило.

Та ако ме светнеш и мен как да кача поне още 3-4 кг по правилен начин и на правилните места :oops: На всички отстрани отговорът им е "Яж повече". Но не съм сигурна дали е само това, а и в крайна сметка ям, колкото ми се яде, не се ограничавам. Не са някакви огромни порции, по-скоро малки, но не ми се яде повече, имам чувството, че не мога да го побера. Ще ми се да мога да изям 2 Биг Мак-а, примерно :lol: .

stelchi 13th May 2009 19:02

bittersweet^symphony, той Иванин ме забрави, така че не чакай програмка :D Иначе това, което разбрах от опит е, че мине ли стресът, мога да кача 1-2 кила.. иначе с ядене няма начин..

Solver 13th May 2009 19:07

Не съм, но и твоят въпрос е много труден, винаги се натоварвам като мисля как да напълнее една жена, без да качва мазнини :lol: И честно казано гледам да не го правя вече, но като имам свободно време да поговорим само за това, ще ти кажа ; )

stelchi 13th May 2009 19:09

За никъде не бързам :)

julito 22nd December 2010 22:01

случайно търсех форум за напълняване и открих този,аз също имам проблеми с напълняването 161 съм висока и бях 41 кг,но открих една фирма Natur House се казва и там ми направиха специален режим на хранене и с комбинация с едни добавки(ампули,които възбуждат апетита) сега съм над 44,за два месеца напълнях с почти 4 кг,много съм доволна от тази фирма,сега мисля и да включа и упражнения в къщи,за да се стегна,може би още 2 кг и спирам с наддаването

Alexandra93 25th January 2011 21:32

И аз исках да напълнея преди и го постигнах с обилно хапване вечер.Получи се и сега имам желяния по-голям задник.

Armand 25th January 2011 21:36

еми, като те забремени некои нещата ще си станат от самосебеси =)

VikiPavlova 25th February 2011 16:40

И аз съм слабичка, но повече ми харесва да съм такава, отколкото да се чудя с коя диета да сваля килограми. Разбира се, няколко килца отгоре няма да са излишни, но не бих го поставяла за цел. Насила хубост не става. Дори и да сложиш някой друг килограм, ако имаш бърз метаболизъм пак ще стопят. Освен това, за да напълнееш трябва да си похапваш двойно на това, което си свикнал по принцип, а пък аз нямам никакво желание да се тъпча с излишна храна :wink: Ако се чувстваш добре здравословно и при тези малкото килограми, няма защо да се тревожиш.

romantichkatavili 13th October 2012 20:39

И при мен е така :( висока съм 156 и съм 38 кг :( и мисля ,че отслабвам още . Гърдите и дупето ми се стопиха . Искам малко да напълнея ,просто за самочувствие . МОЛЯ ,ПОМОЩ !!!

Emma83 17th October 2012 14:28

Малко протеини би трябвало да оправят работата. Консултирай се с фитнес експерт или лекар и ще ти препоръчат.

elito789 17th October 2012 16:30

Аз успявах да кача килограми с бирена мая,също и когато пиех противозачатъчни...но най сигурно е да си спокойна и да нямаш стрес.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.