IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 26th March 2010, 09:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

точно така мисля и аз като Дундьо!
Никакви междинни похапвания, никакво опитване на манджата докато готвя. Защото това между другото дето не се брои, накрая излиза май виновно за напълняването. За пиенето на сладки напитки или алкохол няма какво да говоря - вие сами знаете колко калории са това. Солта сама по себе си не е вредна, но тя задържа водата в организма. 7г сол задържат 1л вода за 24часа. Тъй че ако вечер хапнеш една тручийка със ракийка - не се чудете защо на другия ден кантарчо показва 1 килограм повече
Дундьо какво стана, намери ли си такъв кантар дето ти отчита водата и мускулите в тялото?
Отговори с цитат
  #342  
Стар 26th March 2010, 09:21
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мимче, точно така. Навремето я правих. Нямах проблеми с издържането. Ти не си гладен, няма как да си гладен. Храната е неутрална - нито солена, нито сладка. Хем с гаджето цял ден бришехме из София и ходехме по заведения - не беше проблем. Просто си вземах кафе. Нямах кантар, не си бях у дома, а у леля ми. То и у дома нямаше, защото не се продаваха под път и над път. По дрехите не усещах кой знае каква промяна. То беше лятото, жега, по-широчки дрехи, че да не те дразнят. Но не беше кой знае какво. Даже бях разочарована. Обаче само на пръв поглед е така. Чудото е, че след това продължаваш да слабееш. А аз плюсках като за световно. Нали разбираш, млада глава, има да наваксва ядене за награда след диетата. Дори не си довърших захранващия период. Леля ме будалкаше, че язък ми за волята, всичко ще съсипя. Това става началото на юли месец. После ваканция при мама, папкане и седене вкъщи. И наесен видях резултата. Даже не бях разбрала колко съм отслабнала. С любима рокля съм се накиприла, рязана в талията, верев долу. Да, малко по-свободна, но уж нищо особено. И както се фръцкам, минавам покрай витрина и виждам, че отзад виси, ама виси, ти казвам. На дъга като шлейф - парцаланска работа. И разбирам, че задникът ми просто го няма там. А понеже слабея равномерно, не съм усетила как е станало. После говорих с човека, който ми я каза. Той до края на живота си се поддържаше с този режим. Много пиеше, дебелееше, подпухваше. Щом се усети, че е наддал, прави житото. И той това ми обясни. Не е номерът какво ще свалиш за 1-2 седмици. Колко може да е то - нищо съществено, ако имаш да сваляш повечко. Номерът е да продължиш да сваляш, да си оправиш обмяната на веществата (тогава думичката метаболизъм не се споменаваше). И аз не мога да си простя, че толкова време не се сетих и не намерих време за този режим
Отговори с цитат
  #343  
Стар 26th March 2010, 09:24
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Мерси дундьо за изчерпателния отговор.
Отговори с цитат
  #344  
Стар 26th March 2010, 09:26
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Опс, пак съм аз - и нали мога да те питам, ако имам въпроси за това режимче
Отговори с цитат
  #345  
Стар 26th March 2010, 09:27
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Оф,и аз обичам Дунда като почне да разправя,
много сладкодумна
Отговори с цитат
  #346  
Стар 26th March 2010, 09:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро и от мен! Благодаря за отговорите, но смятам, че съм готова всичко да пробвам вече.
Има вариант по 1 хапче на 2-3 дни за хора с BMI под 25 или около 25.
Ако ми действа кофти, няма да ги пия, но вече не издържам
По принцип много разумно се отнасям към диетите, дори и да не мога да ги спазвам и никога не съм можела да гладувам
Отговори с цитат
  #347  
Стар 26th March 2010, 09:53
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Може, Мимика. Питай, ама виждаш тук няма какво да го мислиш.
Пини, видях, че мога да си поръчам по Интернет каквот` си искам, даже по-евтино излиза. Нема проблем никакъв.
Адаш, к`во да ма праиш, дърт човек, пълен с истории. Че кат` ми текне мисълта - нема секване! Сега барем сме у говорилня, че да не спамим темичките
Отговори с цитат
  #348  
Стар 26th March 2010, 09:58
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Дунди, аз не съм на Дюкан. Той беше преди 2 години и вече не ми действа. Просто ограничавам поемането на количеството храна, тъй като зимата доста боледувах и покрай сума ти лекарства трябваше да се храня по обилно. И съответно качих кила.
Сега искам да отслабна около 8 кг. за лятото. Не бързам, постепенно да става, но да става.
Кофти е моментът с идването на празниците.
Чета за житото ама дайте пак по простичко:1.за какво, 2.как, 3.по колко. Днес ще си купя от Фантастика жито, знам че на диетичните щандове го продават и после.... един ден на жито или...?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #349  
Стар 26th March 2010, 09:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Енгелче, тук из форума има специална тема за тези хапчета. Попрочети малко и сама си реши. Аз съм пила Аllie- те действат на принципа на Xenical ( част от мазнините не се разграждат, а се изхвърлят от тялото - затова и се пият само ако си яла нещо мазно), но аз никога никога не съм имала разстройство, нито съм наблюдавала каквито и да било странични ефекти. Пих ги един месец от средата на януари, до средата на февруари.
Но все пак Аllie е разрешено лекарство в ЕС, а Лида е забренена дори и в България
Отговори с цитат
  #350  
Стар 26th March 2010, 10:19
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ако имаше хапче с което не се разграждат част от въглехидратите, ще ми свърши повече работа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.