IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 21st April 2010, 15:47
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Привет мацки Разбирам защо всички са изчезнали - такова прекрасно пролетно време е навън, че направо е грехота да се забиеш пред компютъра Днес моя милост е на плодове - доста успешно минават дните - не усещам глад, а напротив - пълна съм с енергия! За това допринасят и упражненията - малко бягане, аеробика в къщи... Споделете - вие спортувате ли нещо /било то тичане в парка, фитнес или нещо др/ ? Колко често и какви серии?
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1202  
Стар 23rd April 2010, 13:24
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте,Дундьо като приключа утре с режима,ще продължа с разд.хранене и се надявам да си стигна кг заложени като крайна цел в линийката За сега се чувствам добре на 60 кг,но винаги може още Днес съм на белтъци,за обяд-сандвич със малко салам(не е много подходящо),но няма време за друго,скоро в къщи започваме голям ремонт и сега хвърчим назад напред за материали,цветове и т.н..По-късно ще си направя едно месо с подправки и салата за довечера.Айде,ще пиша утре за изпроводяк
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1203  
Стар 23rd April 2010, 17:00
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Привет!
Дундьо правилно мислиш приключих го режима на 7ми април.Но реших от днес вече твърдо да си направя още 50ина дни продължение съчетано с тичане и да мога да си досваля оставащите ми 6кг до моята крайна цел.Тея дни е все едни гости едни маси не е за обядняване просто.Доста си позволявах и хапвах.Днес си премерих и мерките и килцата всичко си е така дори съм свалила 1см в талията.Но тези дни когато е времето хубаво го използваме с приятелките ми да тичаме.Днес дори тичах два пъти вървия път тичах 8км голямо потене беше паднало де.И сега следобяда още 6км и се чуствам перффе просто ама и нама начин де то лятото си дойде вече трябва да се покажем с хубави фигури днес хапнах за закуска:1 ябълка обяд:2 кюфтета с салатка от зеле и сега за вечеря пак същото само че по малко.
Отговори с цитат
  #1204  
Стар 24th April 2010, 09:32
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Момичета, май ще се насоча към 90-дневната барабап с мъжО ама ми трябва повече инфо. Изчетох тук и в Гугъл, но не мога да стопля как да го проведа този въглидратен ден.
Той е 120 кила, но е и диабетик с по 90 единици на ден + това не яде домати, спагети, лютеница, чушки ... абе той яде само пет неща ... праи комбинаций от тях ... измъчила съм се с годините ....
Та тези от вас, които са били да ми подхвърлят некои готови менюта, сигурно ще открия нещо дет да става
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1205  
Стар 24th April 2010, 11:56
Аватара на LORA-Di
LORA-Di LORA-Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: България
Мнения: 22
По подразбиране

Привет - мривет на всички !
мауз , понеже се занимавам с медицина , позволявам си да дам един съвет относно съпруга ти . Според мен този режим не е подходящ за диабетици . По-подходящ е режимът на Дюкан , но не трябва съвсем да се изключват въглехидратите , поради риск от хипогликемия . Мисля , че по една филийка пълнозърнест хляб на хранене ще бъде добре . Респективно , инсулиновата доза трябва да бъде според кръвнозахарното ниво . И много е важно , каквато и диета да спазва съпругът ти , да е под контрола на лекуващия го ендокринолог или още по-добре диетолог .

На мен ми е много трудно да бъда на плодове до обяд , понеже много огладнявам и ме заболява стомахът . Затова сутрин изяждам едно твърдо сварено яйце . Плодовете оставям за след обяд и вечерта .
Имам едно възражение относно групирането на храните . Според мен към варивата се отнасят зрял боб , леща , грах , нахут , соя . Картофите , оризът и царевицата са по-скоро към въглехидратите . Всяка храна съдържа и от трите основни хранителни вещества , но в едни преобладава един основен вид , в други - друг и това е в основата на групиранато . Варивата съдържат и значително количество растителни белтъчини , освен въглехидратите . Затова заемат някакво междинно място и има логика да им е отреден специален ден .
Отговори с цитат
  #1206  
Стар 24th April 2010, 12:47
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте и от мен,днес ми последния ден от режима,НО продължавам с този начин на хранене и когато имам време ще ви пиша и чета и ако имам въпроси ще питам Равносметка:като се вземе впредвид че не съм спазвала водните дни(така реших)приключвам с 5кг по-малко и 5см от талията За някой може да не е много,но аз така се чувствам добре и всеки кг надолу оттук нататък само може да ме радва,но крайната цел беше да си променя начина на мислене относно храненето и да се чувствам добре в тялото си-е,постигнах го Желая много успех и воля на всички и след тази диета вече никоя друга неможе да ми привлече вниманието,з-то режима е the best :P Ще ми липсвате,но пак ще пиша,обещавам Целувки и УМНАТА!!!!!!!!!!!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1207  
Стар 24th April 2010, 15:12
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Бравоо Петичка радвам се много че приключваш успешно режима и си доволна от резултатите си какво по-хубаво от това при възможност ни посещавай и споделяй как вървят нещата при теб успех със задържането на килцата сега
Отговори с цитат
  #1208  
Стар 25th April 2010, 22:20
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте мили дами,радвам се за прекрасните резултатите които постигате и за ведрия дух който се усеща -пролетен и свеж.
Да си призная последната седмица развалих изцяло режима,явно на този етап не ми достига мотивация,воля и достатъчно желание,за да се справя.Незнам при повечето от вас как е,но за мен храната е източник на първично удоволстивие и наслада,отпускам с нея,"споделям" с нея. ,абе лакома съм си и това е.Следя редовно форума и ще пиша как се справям когато въобще съм се справила де.Прегрътки!
Отговори с цитат
  #1209  
Стар 26th April 2010, 07:51
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Лора-Ди, ти повдигаш въпроса, който е занимавал повечето от нас. Аз приключих с режима, но се придържах към моите разбирания за бобовден и не включвах ориз и картофи. Както и царевица. Е, веднъж си затворих очичките, за да си направя борш, в който има всичко, изредено в промото на диетата за бобовия ден.
Геричка, не е ли рано да се връщаш на режима? Пише, че след като го пазиш 90 дни, трябва да направиш 3 месеца почивка, в които да се храниш разделно, и чак тогава можеш да направиш нови 90 дена.
Дундьо е вече отпускарка откъм диети. Казала съм, че ще почивам една седмица, преди да продължа с някакъв режим. И то ще е режим, който да стабилизира тези килограми. Чак тогава ще правя нова диета, за да продължа да смъквам.
Отговори с цитат
  #1210  
Стар 26th April 2010, 13:27
Аватара на LORA-Di
LORA-Di LORA-Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: България
Мнения: 22
По подразбиране

дундьо , ако я караш все така , скоро ще ти се наложи да си измисляш нов никнейм , например ибришимче или нещо подобно ... Постигнала си резултати за чудо и приказ Я кажи , наистина ли не гладува по време на диетата ? А много ли се натоварва
физически ? Обаче внимавай , че от опит знам , че тези отпуски от диети са много критични периоди ... Щом режимът ти харесва , не виждам защо пък да не продължиш с него ... Мисля че включва всички хранителни вещества и няма риск при дълготрайно спазване .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:19.