IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th July 2010, 12:20
nedko_vladimirow nedko_vladimirow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране лош дъх и стафилококова инфекция

Позволявам си да опиша главоболията си, защото сигурно има и други като мене.От няколко години имам лош дъх, обиколих какви ли не зъболекари, защото си мислех,че проблема е от зъбен пройзход , докато не открих че има връзка с ринита ми сутрин и кихането.Правих ренг.снимка и тестове за алергия.Откриха ми възпаление на максиларният синус и алергия към бактерии.Сега ми правиха в АНАСТА тестове за стафилококова инфекция и се установи, че титъра ми е 3.Започнах вакисината.Незнам али ще има лекуване вече съм се побъркал тотално.МОЛЯ, ако някой е имал същият проблем и се е излекувал нека пише!БЛАГОДАРЯ!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th July 2010, 17:51
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ..

Моя съвет е първо да се успокоиш... Щом си започнал някакво лечение ще видиш какво ще стане.. Стискам палци да се оправиш!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th July 2010, 16:18
nedko_vladimirow nedko_vladimirow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране mersi!!!

Много съм спокоен!Ама това просто не ми върши никаква работа, щом дискомфорта ми е налице!Иначе благодаря за съчувствието!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th July 2010, 17:02
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Това е известно много отдавна....
Лош дъх може да има от:
-зъбна плака
-зъбен камък
-кариес
-обложен език
-сливици(хронично болни)
-бял дроб
-стомах
-заболявания на кръвния ред
-състояния след операции в устната кухина
-възпалителни процеси в устната кухина
Много ми е интересно каква е тази алергия към бактерии и по-точно към кои в частност...?Бихте ли конкретизирали,защото това твърдение ми звучи меко казано несериозно.
Благодаря.
п.п. бактериални инфекции се лекуват с антибиотици ,а фронифициралите инфекции на синуси и носна лигавица в комбинация с физиотерапия и т.н. терапевтични процедури.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th July 2010, 21:41
nedko_vladimirow nedko_vladimirow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране благодаря сърдечно за проявеният интерес!!!

Значи, от НЦ позаразни и паразитни болестти, излезе алергия към Стафилококус епидермидис и ауреус.Правих стафилококов титър показа 3.Това е .Лекувах се с Аугментин обаче нямаше никъкъвв резултат и сега съм само на стафилизиновата ваксина.Притеснението ми е дали ще помогне за спиране на ринита и възпалението ми в максиларния синус.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th July 2010, 06:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

доста хора са се излекували с тази ваксина
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd July 2010, 16:13
nedko_vladimirow nedko_vladimirow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране имали някой, които е имал същият проблем

Ако има някой преживял подобен здравословен проблем нека напише, при него как е било.МОЛЯ!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th August 2011, 13:59
staph staph не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Моля и аз ако някой се е излекувал или не се е, да пише. Всякаква информация ще ми е от полза. Какъв антибиотик е използван и изобщо има ли някакви допълнителни процедури за лечение?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th June 2013, 16:12
Elena2877 Elena2877 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от staph Виж мнението
Моля и аз ако някой се е излекувал или не се е, да пише. Всякаква информация ще ми е от полза. Какъв антибиотик е използван и изобщо има ли някакви допълнителни процедури за лечение?
Лекувах си стафилококова инфекция и хеликобактер, но лошият ми дъх не се промени. Хубавое да си лекуваш инфекция, но понакога това не дава резултат защото причината е друга.

Пастата за зъби на доктор Харолд Катц направо ме спаси!!! ползвам я и съм щастлива че се върнах към пълноценен живот. Напишете в google Харолд Кац California Breath. За доктора Харолд Кац може да прочетете тук: http://zonavitabg.com/info.php?articles&articles_id=12

Повече от 15 години търсих отговори на своите въпроси при различни лекари. Напуснах университета, когато бях на 20 години заради този проблем - всички говореха зад гърба ми, че мириша така, сякаш някой е умрял. Благодарение на тези пасти най-накрая се върнах към пълноценен живот. Най-накрая чувам комплименти, че имам хубав парфюм. Ако имате въпроси, напишете, ще отгороря със удоволствие, познавам този проблем и какво значи това много добре: starlight2877@gmail.com.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лошдъхстафилококоваинфекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:19.