IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th July 2010, 14:32
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

Пини, аз използвам за почистване и зъбен душ (иригатор). Освен много добро почистващо,той има и масажиращо венците действие. А освен това във водата може да се сипе и някакъв антисептичен разтвор.
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th July 2010, 14:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз ползвам Листерин ( пак по препоръка на зъболекаря). Този разтвор е много силен, но аз не го разреждам. През бременността когато ми кървяха венците, си ги мажех след всяко миене на зъбите с масло от чаено дърво. Абе въобще аз съм много изстрадала що се отнася до зъбите и затова я разбирам Деница много добре.
Моят съвет е да смени зъболекаря с някой, на който може да има доверие. Лошото е че в България, цялостното поправяне на зъбите е и въпрос на пари, а не само на смелост.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th July 2010, 17:16
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ..

fa7al_error мерси..и на мен така ми казаха .... но тука се мъчат да ме плашат спокойно другата седмица се захващам ..
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th July 2010, 17:20
Аватара на fa7al_error
fa7al_error fa7al_error не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 13
По подразбиране Re: ..

Цитирай:
Първоначално написано от denicayordanova
fa7al_error мерси..и на мен така ми казаха .... но тука се мъчат да ме плашат спокойно другата седмица се захващам ..
Не ги слушай! Най-глупавото нещо е да имаш здравословен проблем и да отлагаш решението му!
За жалост българите само си стоят и чакат положението да стане непоносимо, та чак тогава се решават да отидат при специалист...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th July 2010, 17:23
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране Re: ..

fa7al_error мерси..и на мен така ми казаха .... но тука се мъчат да ме плашат спокойно другата седмица се захващам .. жабуркам и със смрадлика ....извинявам се за паниката ми но това до сега не ми се е случвало .... съжалявам ако съм поздразнила някой с мойте изблици на паника и благодаря , че ме търпите да ме слушате.. и да ме съветвате
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th July 2010, 17:26
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ..

Да така е ... и съжалявам сега но имаше ред обстоятелства за да се стигне до там...Човек трябва да вярва , че всичко ще се оправи..
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th July 2010, 18:05
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ..

Piny Благодаря и на теб.. Страхотна си..
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th July 2010, 11:16
Doktora Doktora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Ще се опитам да внеса малко яснота по вашият проблем. Когато са изгубени един или няколко зъба има четири варианта:
- Да не правите нищо
- Да се направи частична снемаема протеза
- Да се направи мост
- Да се направи корона върху имплант

Кой от тези варианти е подходящ за вас може да се каже само след преглед. За всеки един от тях има показания и противопоказания, които трябва да обсъдите с вашия стоматолог.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th July 2010, 16:50
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ..

И сега ходих на зъболекар ...
препоръча ми мостова конструкция като влизат зъбчетата за носители четвърти и седми зъб..Мисълта ми е четвъртия зъб е с пломба съответно този ще се прелекува и подготви за мостоносител но мен ме е страх , че е с пломба не е или по добре да е изцяло на здрав зъб верно ще се прелекува но ако е изцяло на здрав зъб няма ли да е по добре и по стабилно или след като се обработи и здравия зъб вече няма да е толкоз здрав...и в случая и третия и четвартия ще са еднакви като носители взависимост от обработката??къде ще е разликата? Идеи?? Айде зъболекарите!! Или да гледам по малко зъби да пиля?Интересно беше като му казах на третия зъб за мост за четвартия зъб каза ,че тв тоя случай трябва да го извади...ако ще е така демек що да участва в мостовата конструкция и той..Аде..
идеи!! Кое е правилно!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th July 2010, 16:51
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране Re: ..

Цитирай:
Първоначално написано от denicayordanova
И сега ходих на зъболекар ...
препоръча ми мостова конструкция като влизат зъбчетата за носители четвърти и седми зъб..Мисълта ми е четвъртия зъб е с пломба съответно този ще се прелекува и подготви за мостоносител но мен ме е страх , че е с пломба не е или по добре да е изцяло на здрав зъб верно ще се прелекува но ако е изцяло на здрав зъб няма ли да е по добре и по стабилно или след като се обработи и здравия зъб вече няма да е толкоз здрав...и в случая и третия и четвартия ще са еднакви като носители взависимост от обработката??къде ще е разликата? Идеи?? Айде зъболекарите!! Или да гледам по малко зъби да пиля?Интересно беше като му казах на третия зъб за мост за четвартия зъб каза ,че тв тоя случай трябва да го извади...ако ще е така демек що да участва в мостовата конструкция и той..Аде..
идеи!! Кое е правилно!!
Или при друг да ходя!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липсанатризъбапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.