IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 2nd October 2010, 19:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тук няма място за обидени! Все пак говорим за зъболекар, а не за дете от детската градина
Яворе, има ли право зъболекар да откаже лечение на пациентката си?
И изобщо в България се избира личен лекар, но избира ли се и зъболекар или гинеколог? Нали все пак това са лекари, при които се ходи поне 2 пъти в година ако си здрав. Мисълта ми е, че тук си ги избираш и се водиш техен пациент- не мога да си представя да ми откажат лечение по каквато и да било причина
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd October 2010, 20:52
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ...

отностно зъболекар статистиката сочи , че в повечето случаи ходим когато ни заболи зъб което не е правилно но хората го правят що да му обръщам внимание като не ме боли виждала съм и това от 1 зъб се разваля втори и т.н.... иди обяснявай , че не е правилно
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd October 2010, 20:53
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ...

Piny аз си имам личен стоматалог от дете..Е вече неходя при нея защото си е оставила ръцете в устата ми..
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd October 2010, 20:55
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Естествено,че има право да откаже,аз също съм го правил,както и всеки друг предполагам??
Има ситуации и хора,които нямат доверие, у мен в случая.Аз например разбирам това и в този момент автоматично всичко приключва ,за доброто и на двете страни,...
В предишния си пост имах нещо съвсем различно в предвид,не говорех ,че някой ще се сърди или е обиден ...Но не виждам защо да разяснявам предполааемата ситуация,макар и да ми се иска много
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd October 2010, 21:02
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ..

Тоест един вид а бе ти ми нямаш доверие за това си отишъл/а при друг.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 2nd October 2010, 22:03
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

Не че не съм моу имала доверие,напротив то1но обратното,имам много доверие.НО СИТОАЦИЯТА БЕШЕ ТАКАВА.Когато се случи всичко това СТАНИМИРОВ беше в отпуск.БЯХ го посетила 20 дни преди случея.2.предни зъба лекувани преди 8 год ме заболяха.Бях с болки и то ужасни 1 месец,Работя в ГЪРЦИЯ отидох там,за един друг зъб и този вместо да го лекува го извади.ТОВА се случва преди 3 месеца,След ваденето болките ми продължиха 1 месец ту по силни ту по слаби.Неиздържах върнах се в България.отидох при СТАНИМИРОВ,Той ми сложи 2 дренчета .върнах се в ГЪРЦИЯ болката продължи.Отам след 2 седмици пак В БЪЛГАРИЯ.СТАНИМИРОВ ми направи операция,бяха ми отронили от коста при ваденето,Отам мойе би от силното притеснение и от постояните болки мойе би ми ослабна имънитета и ме ъудари в единствените плобирани зъби.Отново неспане ,СТАНИМИРОВ ми ги отвори и излезе за зла моя участ в отпуск,.АЗ се върнах в ГЪРЦИЯ,Болки ,неспане ,антибиотици и отидох там на зъболекар.ОТНОВО чистене на канали.а никой не откри че единия зъб е бил с джа канала,преден.САМО една в ПЕРНИК МИ КАЗА.но тогава ходех при СТАНИМИРОВ.и не и повярвах,.И ТАКА след 2 месеца болки които толкожа ми омръзнаха ,когато ми казаха за този зъболекар ,колко са дожолни колежките-колко гърци били отвели при него и за максимум 4 дни забравяш за проблемите им повярвах.Когато толкова време си в безицходица.И ТАКА СЕГА СЪМ В ОЩЕ ПО ГОЛЯМА БЕЗИСХОДИЦА!Чакам да стане и долния мост и да ми го сложат заштото пари съм дала.НО БОЛКИТЕ НЕ СТИХВАТ,ПИАобезболяващи
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd October 2010, 22:08
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

малко съм допуснала грешки при писането,защото пиша повече на латиница и сега на кирилица,без да погледна текста за което се извинявам
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd October 2010, 22:54
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

ами като си дала толкова много пари явно ще продължиш с болките и с това да ходиш при него да ти одира кожата още за мостове явно си мазохист и аз ти се чудя вече..
Отговори с цитат
  #39  
Стар 3rd October 2010, 00:00
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

не несъм мазохист.пари повече няма да му давам.НО кажете ми какво да оствя толкова скъп мост от циркони ,Поне да не ме е яд ,.Да ми ги сложи времено пак ако може после да отида за консултация при друг и да ми помогне да ми мине възпалението ,И ,а ако може да използвам тези мостове.ТОИ вече е изпилил зъбите още първия ден,тогава още не знаех какво ще се случи и се се надявах че ще отзвучат болките.НО НЕ СЪМ МАЗОХИСТ.А ПРОСТО СЪМ ТЪРПЕЛИВА.ДАНО НЯКОГА СЕ ОПРАВЯ И ДА Е ПО БЛИЗЪК ДЕНЯ.АЗ МУ КАЗАХ ЧЕ ЩЕ ГО СЪДЯ АКО НЕ ОПРАВИ НЕЩАТА ..
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #40  
Стар 3rd October 2010, 09:02
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Яворе, не ти вярвам, че ако дойде твоя пациентка, с болки, ще я върнеш от вратата. Това не е човешко, да не говорим пък че е в противоречие с клетвата, която полага всеки лекар.
Едно е да откажеш да вземеш нов пациент, съвсем друго е да откажеш лечение на твой пациент.
Много би ми било интересно да чуя ти как виждаш ситуацията от очите на лекар
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мостнапреднизъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:57.