IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 1st November 2010, 23:30
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

утре ще го снимам ... ще кача снимката тук..
Отговори с цитат
  #642  
Стар 1st November 2010, 23:32
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #643  
Стар 1st November 2010, 23:37
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

А искам да попитам имам приятелка е бременна в седмия месец мисля вече..Зъбките долните предните се клатят..Мрънках и като беше в третия месец да иде на зъболекар..Сега ходи на скоро казаха и , че било от бремеността но зъбките нямали оправия..нищо неможело да се направи но аз немисля така .. Идеи какво може да се направи..немога да я убедя да иде при друг да я види..
Отговори с цитат
  #644  
Стар 2nd November 2010, 00:08
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Възможно е да е от бременността, но най-добре да я види пародонтолог.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #645  
Стар 2nd November 2010, 21:25
denicayordanova denicayordanova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: кокосови острови
Мнения: 34
По подразбиране ..

Направих снимката днес утре ще я кача..Има един прозрачен участък на самия зъб на снимката..
Отговори с цитат
  #646  
Стар 4th November 2010, 01:53
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

Ходих на зъболекар прави ми снимка зъболекаря ми каза , че няма нищо на зъба ми..Да ама венеца си седи бял и някак леко напрежение се чувства и сякаш е малко по-тежък от другите..Снимаката я сканирах но ми излиза на нея само 6,7 зъб се вижда нещо не и въпросния четвърти зъб..Мисълта ми е ако си взема Елудрил и паста парамодиум май се казваше дали ще ми успокои венеца..Една моя позната са и го изписали всичко това и е спряло да я болят зъбите за 2,3 дена или да взема антибиотик..рудожил ?
Отговори с цитат
  #647  
Стар 12th November 2010, 16:01
Бояна Андреева Бояна Андреева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Наскоро ми откриха два големи гранулома на долни кътни зъби. Според стоматологът ми единият бил по-скоро киста( така и не разбрах каква е разликата между гранулом и киста), и било малко вероятно да се повлияе от ендодонтско лечение, по-скоро била нужна операция. Тъй като отскоро живея в София, и не познавам ендодонти и хирурзи, бихте ли ми препоръчали някого. Дори не знам при какъв специалист е по-подходящо да отида за консултация-ендодонт или хирург. Тук четох мнения за д-р Станимиров, а съм чувала също и за Йовчев( или Йовков) и Лозов. Някой може ли да ми даде повече инфо за тях? Благодаря предварително....П.П. Пропуснах да добавя, че нямам болки нито подувания, проблемът откриха при ренгенова снимка.
Отговори с цитат
  #648  
Стар 14th November 2010, 16:58
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Аз ходя при Йовчев.Няма нищо общо с другите лечения.Е,по-скъпо е,но си заслужава.Иначе кистата е по-голяма от гранулом.
Отговори с цитат
  #649  
Стар 18th November 2010, 23:54
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ...

http://www.facebook.com/photo.php?fb...793.1785791325

И това е пети зъб горе в ляво счупен изграден зъб..Шестия липсва само на корен...И седмия зад него си е здрав и напълно цял..Мисълта ми е дали петия зъб е за вадене или има какво да се направи стига да се вижда нещо на тая снимка..
Отговори с цитат
  #650  
Стар 19th November 2010, 00:10
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от didiyordanova1
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1340352087289&set=a.1204833499409.2 3793.1785791325

И това е пети зъб горе в ляво счупен изграден зъб..Шестия липсва само на корен...И седмия зад него си е здрав и напълно цял..Мисълта ми е дали петия зъб е за вадене или има какво да се направи стига да се вижда нещо на тая снимка..
Уви, нищо не се вижда. Не трябва да я слагате на скенера, а да я снимате на бял екран с фотоапарат (на фокус)
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсзъбите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:26.