IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd May 2006, 09:12
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от antoshka
verita, как се ползва това кремче?Днес си го купих
Ами просто го мажеш по ноктите (наистина звучи странно )и оставяш да попие. Гледай известно време да не пипаш нищо за да не го избършеш - е, аз издържам около 10-15 минутки :P , ще забележиш как в началото ноктите ти "пият" повече, а след наколко дни започва по-бавно за попива.
Наистина се надявам да ти помогне! Пиши има ли ефект, стискам палци
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd May 2006, 00:20
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Пробвай с Revalid (хапчета,които помагат за коса,нокти, акне и т.н.)! Аз също съм ги употребявяла и косата и ноктите ми станаха доста здрави,като се има в предвид,че имах УЖАСНИЯ навик да си ям ноктите в продължение на 10-тина години! Успях да спра, и сега вече се грижа за здравината им,а тези хапчета определено помагат!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd May 2006, 00:27
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

страхотно!не знаех че revalid помага даже и при акне.сега дилемата ми е мерц или ревалид ......... а да питам и ревалида ли трябва да се пие дълъг период като мерца за да се натрупа в организма и чак тогава да подейства....или.......... ще се радвам ако ме ориентирате към едно от двете защото наистина се колебая.....
мерси предварително
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd May 2006, 14:55
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

До колкото знам Ревалида се пие един месец, за да има ефект,или по-точно след 1-вия месец започва да действа,а иначе колко време се пие незнам,аз го пих 2-3 месеца и сега малко почивам
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd May 2006, 16:28
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

мерси ангелче!точно това ме интересуваше.....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th July 2006, 16:52
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от L0LLy
аз бях с ноктопластик , но в бг като си бях зимата една маникюристка ми напражи ноктите на нищо , след като ми махна гела ....ноктите ми станаха ужасни и след като изчетох сумати форуми си взех заздравител на перфект за меки и чупещи се нокти 8) зя няма и месец ноктите ми станаха супер твърди и се отказах да си правя повече ноктопластика
верно ли?
калциевия гел?
в4ера си го взех - новата маникюристка в салона до нас ми го препоръ4а - ама не съм го пробвала още, 4е още съм с нейния маникюр, ама тя маи от него ми сложи де
по принцип мн сами меки ноктите, лющят се, цепят се, сухи сами кожи4ките, грозна картинка
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th July 2006, 16:53
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от summer_68
страхотно!не знаех че revalid помага даже и при акне.сега дилемата ми е мерц или ревалид ......... а да питам и ревалида ли трябва да се пие дълъг период като мерца за да се натрупа в организма и чак тогава да подейства....или.......... ще се радвам ако ме ориентирате към едно от двете защото наистина се колебая.....
мерси предварително
мерц-а мн засилва апетита
за ревалид-а не знам
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th July 2006, 16:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз бях повече от година с ноктопластика и съответно,след като реших да спра,ноктите ми бяха ужасни.От около месец ползвам серията на Alessandro-Nail Spa Control,розовата е за слаби,цепещи се и чупещи се нокти.Страшно съм доволна,не съм предполагала,че ноктите ми могат да изглеждат така и без ноктопластика
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th July 2006, 17:22
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
Цитирай:
Първоначално написано от summer_68
страхотно!не знаех че revalid помага даже и при акне.сега дилемата ми е мерц или ревалид ......... а да питам и ревалида ли трябва да се пие дълъг период като мерца за да се натрупа в организма и чак тогава да подейства....или.......... ще се радвам ако ме ориентирате към едно от двете защото наистина се колебая.....
мерси предварително
мерц-а мн засилва апетита
за ревалид-а не знам

еми аз в крайна сметка си взех мерц.изпих 1 опаковка .....за жалост обаче ми повлия само на косата която и без това не ми е много проблемна.това нокти,кожа или аз съм ''кьорава ''или няма никакъв ефект....не знам ама следващия ми курс ще е с ревалид....а за апетита може и така да е но аз лично не забелязах такова нещо... не знам ...може и да е индивидуално.чудя се само сега при цялото изобилие от плодове дали да се тъпча с ревалид или да залагам на пресни плодове и зеленчуци ....вие какво ще кажете?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th July 2006, 17:26
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз бях повече от година с ноктопластика и съответно,след като реших да спра,ноктите ми бяха ужасни.От около месец ползвам серията на Alessandro-Nail Spa Control,розовата е за слаби,цепещи се и чупещи се нокти.Страшно съм доволна,не съм предполагала,че ноктите ми могат да изглеждат така и без ноктопластика
apoklistika добре звучи къде мога да го намеря ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: зазаздравяваненаноктите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.