IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2006, 13:08
spektre spektre не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Sofia
Мнения: 30
По подразбиране отново за въжето

Въпросът ми е следният:
Как е правилно до се скача и има ли въобще нещо такова като "правилно"? Имам предвид, че поне аз се сещам за два основни начина, по които може да се скача - въжето да се прескача с двата крака едновременно или първо с единия, после с другия (което наподобява тичане). Аз лично предпочитам втория начин, защото темпото е по-умерено и мога да издържа много по-дълго време да скачам и греша много по-рядко. Вие как скачате и как смятате, че е по-добре?

Другото което ще попитам е дали упражняване с въжето по около 30 минути всеки ден, съчетано с коремни преси и някои други упражнения за стягане на задните части и бедрата (тип каланетика) са достатъчни като физическа активност и в съчетание с умерено хранене (пълнозърнест хляб, пшеничени трици, мляко и някои млечни продукти, плодове и зеленчуци, но и парченце шоколад от време на време и лъжичка мед в триците) ще са достатъчни за 1-2 месеца да махна излишните 5-6 сантиметра от разните там обиколки?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2006, 16:11
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Според мен 30 минути скачане на въжето на ден съчетано с храната, която изброи са напълно достатъчни за сваляне на тези сантиметри.Щом искаш да махнеш сантиметрите, предполагам, че имаш какво да сваляш, в смисъл, че всяка жена има себе си поне за малко над нормалното, сиреч за дебела, дори да няма нужда.
Колкото до скачането аз пък предпочитам първият начин.Мисля, че при първият начин натоварването е по-голямо, но в същото време е и по-изморително.За това, щом скачането тип бягане ти се струва по-лесно и го можеш повече - прави него!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th May 2006, 21:52
spektre spektre не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Sofia
Мнения: 30
По подразбиране

мерси за отговора Междуд ругото пробвах и първия начин, не е толкова зле, може би ще ги редувам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отновозавъжето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:21.