IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 7th April 2008, 22:52
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

dami,dnes se vidjh,rezultatat nadmina ochakvanijta mi.
koito si ima problem,moge da nabere smelost,vreme i parichki i da deistva,struva si njkolkoto dni trudni dvigenij,ljto ide,koremche da zagolim,ne sam go pokazvala nikak,no sega )) :P
Отговори с цитат
  #52  
Стар 9th April 2008, 11:38
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

ЛАЗЕРНА ЛИПОСУКЦИЯ
Желанието на все повече мъже и жени да изглеждат с перфектно оформени тела, без излишни мазнини доведе до нови научни търсения в областта на козметичната хирургия и стандартната липосукция.
Лазерната липосукция е революционна лазерна система, с която окончателно се премахват мастните натрупвания.
Предимството и пред обикновенната липосукция е много краткото време, което е необходимо (наричат я липосукция в обедната почивка), както и липсата на странични ефекти.
Цялата процедура трае около един час. Прави се с местна упойка, няма болка по време на манипулацията или след нея, няма престой в болница.
Какво представлява лазерната липосукция?
През много малък отвор на кожата преминава съвсем фина канюла (с диаметър само няколко милиметра), а през нея е прокарано оптичното лазерно влакно. Чрез леки движения на канюлата лазерният лъч унищожава мастните клетки, разрушавайки стените им. Преминавайки през дермата лазерната енергия води до синтез на колаген и кожата над третирания участък става изключително стегната.
Преминавайки през тъканта лазерният лъч спира кървенето от малките съдове. Поради много тънката канюла , липсата на обща упойка и липсата на кървене лазерната липосукция се смята за много щадяща процедура.
Кой е подходящ за тази процедура?
- Ако имате участъци с мастни натрупвания, които трудно се повлияват или не се повлияват от диети и упражнения, и те не са много големи (в противен случай е добре първо цялостно да се отслабне).
- Ако сте в добро здраве.
- Ако имате реалистични очаквания за процедурата.
Лазерната липосукция е най-доброто решение за премахване на малки зони като бричове, колене, шия, ръце, задни части, корем, глезени, паласки и всички други малки участъци с натрупване на мазнини.

Колко процедури са необходими?
За повечето пациенти една процедура е достатъчна.


Трябва ли да се прави нещо специфично след манипулацията?
Въпреки, че не се наблюдава отпускане на кожата след тази процедура, добре е да се носи ластично бельо, но само две седмици, а не два месеца, като при обикновената липосукция.
Непосредствено след манипулация ще имате лек оток (само на третираното място). Възможно е да се получат и малки синини.
Кога се вижда резултата?
Окончателният резултат се постига след около шест месеца, но ако две седмици след процедурата се правят специфични масажи, за по-бързото изхвърляне на водата и остатъците от унищожените мастни клетки ефектът настъпва по-бързо.
Ще имам ли болка след лазерната липосукция?
Нито по време на процедурата, нито след нея ще усещате болка. Възможно е до няколко дни след манипулацията да чувствате лека тежест и чувствителност при допир до третираните места.
Ще остане ли белег?
Обикновенно минималният отвор изобщо не се вижда.
Безопасност!
Лазерната липосукция е минимално инвазивна (т.е. много щадяща). Не случайно шеговито я наричат „Липосукция в обедната почивка”.
Тя има много предимства, особено при малки зони в сравнение с обикновената липосукция.
Без пълна упойка, без престой в болница. С минимални кръвонасядания, минимален оток и без болка. Стяга кожата върху третираните места и не налага отсъствие от работа.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 9th April 2008, 11:41
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

това е предварителна писмена инфо, която получих. може да ви е полезна-това е най-новото в света. аз намерих и клипчета с тази процедура. ако ви е интересно ще ви кажа къде
Отговори с цитат
  #54  
Стар 9th April 2008, 12:41
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Леле,много сте сладки,като гледам как си се кефите чак се замислям дали да не си пластирам и аз нещо..... само се чудя коя част от тялото....аааа не ми го казвайте ,не става въпрос за там целувки на всички и с коремчета и без :P
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #55  
Стар 9th April 2008, 16:55
avelin avelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране

къде чете тази информация и правила ли си лазерна липосукция?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 9th April 2008, 18:44
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

в Skin systems, където си правя други процедури я правят от няколко месеца. аз се информирах, но ще се пробвам по-нататък. запознах се обаче с пациенти,които като бях там излизаха от тази процедура свежарки
Отговори с цитат
  #57  
Стар 9th April 2008, 18:58
avelin avelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране

миличка нищо не открих в сайта им за липосукция. Интересувам се защото аз преди шест месеца правих лазерна липосукция при Н.Георгиев но не се оправдаха очакванията ми. Аз имах малко натрупани мазнини само в областа около пъпа и той категорично отказа да ме прави с класическа липосукция, защото съм имала много малко мазнина и с лазерната всичко щяло да се стопи. Намаля, но не бих казала че съм плоска, а на всичкото отгоре правя и коремни преси постоянно. Ако е същото няма да се подложа повече, но ако има и други подобни апарати бих опитала отново.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 10th April 2008, 18:18
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

консултациите са безплатни и можеш да си запишеш час и да питаш за всичко без ангажимети. ще видиш и дали машината е същата. не искам да обвинявам никого,но често за реклама се използват наименованията на успешни процедури,пък...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 11th April 2008, 19:01
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

знаете ли кое ме притеснява най-много?Ами ако след 6м. или 1 г. кожата ти стане неравна както при една позната,която си прави липо и сега е направо къдрава по краката,нещо средно м/у дупки,целулит и вълнички.сега съжалява,но късно...Аз лично не бих искала да изглеждам по такъв начин с дрехи-готина,а без тях-ужасна.Май трябва да се поизчаква с тези нови методи...,малко време да мине,лекарите да се понаучат в/у някой друг.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 27th April 2008, 17:03
sisska sisska не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

zdraveite momicheta, cheta razgovorite vi i se radvam i vyzhishtavam na uspehite az ne sym rajdala i sym slaba .. no korema si mi e problemna zona .. za da e plosyk moje bi shte trqbva da sym klioshtava mislq tazi esen edna liposukciika da si napravq dano da sybera parichki no kato gledam mai ne e mn skypo.. ako nqkoq si e pravila samo liposukciq iskam da naucha neshto poveche - ima li efekt traino li e nabrychkva li se kojata (sled godina primerno) .. i dali sled kato rodq shte moga pak da si napravq lipo .. (zasega nqmam takiva namereniq no ne smqtam da chakam 10 godini s koremche da rodq i posle da si go opravqm )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукциянакорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.