IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 3rd April 2008, 13:24
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

А, един много важен, поне според мен въпрос - Като ти ги намества Докторът, слизат ли си на мястото? Ако той успява, значи и ти би трябвало да можеш! Тогава няма място за притеснения!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #582  
Стар 3rd April 2008, 13:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Мила,14 ден е много скоро да се притесняваш.Изчакай малко и ще видиш че със всеки изминал ден как се подобряват и стават по хубави.Но ако се наложи реоперация не се притеснявай и това ще издържиш но имай в предвид че корекцията не е като операцията а много по лесно и кратко всичко.Ние сме със теб
  #583  
Стар 3rd April 2008, 13:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря Ви много момичета за подкрепата!
Честно казано не видях дали дясната успя да я свали до долу адски боли наистина но като я натискам аз сега под нея нещо я спира и дори се образува почти права линия. А двайсеттина минути след това болката е нетърпима...още опитвам и нищо.
на консултациите преди операцията няколко пъти повторих че имам склонност на организма за много скоростно зарастване на всичко с твръди и големи белези особенно в организма, но явно не го взе под внимание, носех и изследвания и епиркризи. С това не откривам аз топлата вода а неврохирурзи в крайна сметка дето се бореха с тоя мой проблем...
__________________
335 сс подмускулно
  #584  
Стар 3rd April 2008, 13:39
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Виж сега, ти не може да буташ там, където няма оформен джоб. Ако имаше къде, си мисля, че дори и при минимални усилия, би трябвало импланта да си заеме мястото. Но аз съм лаик в тази област. Просто се опитвам да разсъждавам логически.

Ти кой ден постоперативно беше?
Често казано и аз така мисля доста има писано тук във форума и доста изчетох, а и като поразсъждава ... върти ми се в главата утре да му звънна и да поискам да ми я намести и да я превържат пък ако ще да полудея от болка. До довечера нямам ли успех друго не ми идва наум.
__________________
335 сс подмускулно
  #585  
Стар 3rd April 2008, 13:44
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Да, така е най-добре! Звънни и отиди направо на място. Ти си ги предупредила за проблема,който имаш. Колкото по-бързо се дейтва в този случай, толкова по-добре. Няма смисъл сама да се мъчиш и притесняваш дали го правиш както трябва.
Пак да пишеш утре!
Стискам ти палци! Успех, мила!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #586  
Стар 3rd April 2008, 13:46
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря! Целувки на всички!
__________________
335 сс подмускулно
  #587  
Стар 3rd April 2008, 13:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

А най ми е кофти за това че попитах да си плащам и да ходя при доц. Петрова-кинезитерапевт препоръчват я от клиниката,но док ми каза че нямало смисъл! Е в крайна сметка като искам да си плащам само и само да има по-добри резултати и да се справим с проблема....И в друга тема писах за това беше ми казано че така ще се реши проблема след операцията с физиотерапия и масажи при нея от 7-ия ден.
__________________
335 сс подмускулно
  #588  
Стар 3rd April 2008, 13:56
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Дедективче, наистина съм чула, че при подмускулното става по-бавно възстановяването!!! Имай търпение мила, с теб сме всички от сайта...
Изпращам ти много, много, много, много....позитивни поздрави и ти се възхищавам на смелостта и куража!!!
Ако има с какво да ти помогнем казвай!!!
Ти си пич и толкова много неща си преживяла, та сега едни цици ли ще те стреснат?
Изправи се пред огледалото и с най-строгия си тон им кажи да слизат там където им е мястото, че.... ще ги метнеш и други ще си сложиш.... ама -ха...те какво си мислят?!...
Стискам палци за теб и всички мацки да се възстановим бързо и безпроблемно!!!
  #589  
Стар 3rd April 2008, 15:01
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря много!
Ще им се накарам естествено кво ме мотата аз си имам работа не мога все с тях да се занимавам

Специални поздрави и най-добри пожелания на всички оперирани и предстоящи да се оперират...и най-вече много много здраве и красота!
__________________
335 сс подмускулно
  #590  
Стар 3rd April 2008, 21:08
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Дедективче, стискам палци да мине всичко леко! да няма болка и да си напълно, напълно щастлива с новите придобивки!
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА ПИТАМ ако след преглед при мамолог имам диагноза " Млечни жлези - фибро-кистозен тип" дали е удачно да се тунинговам? [/b]
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:30.