IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th March 2007, 15:52
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране Свестен фризиор!

Здравейте!Моля да ми препоръчате някой добър фризиор,защото моята днес направо ме съсипа.Не можете да си представите какви кичури ми направи.Аз живея в Обеля,така че ако е нещо в региона ще е още по-добре.Благодаря Ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th March 2007, 23:38
rose_of_grief rose_of_grief не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Dreamland
Мнения: 65
По подразбиране

В Надежда има един добър фризьорски салон. Не знам точно коя част се води. Някъде срещу "Патладжан" (май така се казваше едно заведение там). Тези дни трябва да ходя до там и ще ти кажа къде точно е. Така май не мога да се ориентирам като не съм там, нито пък му знам адреса.
__________________
Аз тръгвам... ти свиваш рамене,
убеден, че утре ще се върна.
Напразно... ти всичко ми отне,
дори и силата да се обърна!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th April 2008, 13:32
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Момичета, може ли да ми препоръчате добър фризьор в Младост 4 или в близост.
Засега нямам кой знае колко сложна прическа (сравнително дълга, на етажи), въпросът е да не ме претупват, а да ми обират хубаво връхчетата...
Вие от кого в района сте доволни? Основен критерий ми е местоположението, защото засега не става дума за някаква сложна процедура, а само поддържане... Все пак дори и за това не се престрашавам да седна на непроверено място !

Благодаря предварително за съветите !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th April 2008, 13:38
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Аз мога да препоръчам моята- много готина мацка е и не взима скъпо. Само дето не ви е и в района на 2те. Намира се на "Иван Асен"...Ако се интересувате мога да ви дам координати.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th April 2008, 13:48
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Момичета, може ли да ми препоръчате добър фризьор в Младост 4 или в близост.
Младост 1 на пазара.Мацката се казва Цвети ,а салона се казва Виктория стайл.Намира се от страната на зеленчуковия пазар в новия блок ,който е на първата линия/на булеварда/ не мога да се сетя в момента номера .Ще останеш изключително доволна Ако искаш пиши на ЛС ще ти дам номера й ,че в повечето случай трябва да запишеш час иначе няма как да те вмъкне
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th April 2008, 14:04
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Мога да ти препоръчам да отидеш и в РУМ-а на Младост 2, но на 2-рия етаж, до асансьора. Там има двама фризьори, които си струват - Снежа, по-възрастна, но аз ходя при нея от години. Винаги, абсолютно винаги ми е правила косата, която искам - постригване, сушоар, боя. И е много внимателна. Сега и децата и моя приятел ходят при нея. А другия е един младеж, не му се сещам името сега. Има много клиентки жени, които се изказват блестящо за него. Освен това са с гъвкаво работно време (за събота и неделя).
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th April 2008, 14:06
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мерси много, момичета !

Patetu, въпреки че не е съвсем близо, ще ти бъда благодарна, ако дадеш координати.
А пък ще е полезна изформация и за другите, може да има някой, на когото "Иван Асен" му е наблизо...
nattty сигурно си е намерила вече, писала е преди повече от година . Реших, че това е най-подходящата тема, в която мога да питам.

misheto7, дай телефон !

chervenokoska_2, благодаря ти за съвета !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th April 2008, 14:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

DIMA STYLE ...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th April 2008, 15:17
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Преди 14 години се подстригвах при нея (Дима) известно време . Беше супер мила, готина и наистина добра. Бях изключително горда от факта, след като стана толкова известна в последствие .

Тогава салонът беше едно гаражче, но на жената класата и професионализмът й личаха отдалече!!! (а аз бях 6 клас )

Сега цените сигурно са фантастични !

(а може и друга Дима да е била , ама като гледам снимката..., мисля че е тя )
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th April 2008, 15:29
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rose_of_grief
В Надежда има един добър фризьорски салон. Не знам точно коя част се води. Някъде срещу "Патладжан" (май така се казваше едно заведение там). Тези дни трябва да ходя до там и ще ти кажа къде точно е. Така май не мога да се ориентирам като не съм там, нито пък му знам адреса.
Отдавна съм се подстригвала там и не съм доволна. Като кажа на фризьора 2 см., искам точно толкова да отреже, не 5, не 10, а 2! Дайде им коса да стрижат, нали не е тяхната
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Свестенфризиор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:12.