IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th September 2007, 14:31
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Всичко което Sunflowera е написала ще ти помогне, аз съм на НВД, а конкретно на въпроса ти, закуската ми е или 30 гр. финни овесени ядки със 150 гр. кисело мляко или омлет от 1 яйце + 2 белтъка, 50 гр сирене и 1/2 авокадо, сменям си ги когато едното ми омръзне.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th September 2007, 14:47
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

И моята е овесени ядки - половин чаша с половин кофичка кисело мляко.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th September 2007, 21:24
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Аз съм абсолутна целулит маниа4ка,всмисъл,4е ме отвращава супер много.И съм забелязала,4е го имат ВСИ4КИ.Или нека да кажем,80 процента ако не и пове4е.Гадното е ,4е целулита не се маха с нищо
То4но затова си татуирах целите крака-за да не се вижда-и помогна.Разбира се,тук таме има някоя неравност,(където не съм татуирана)но не е ужаса които беше преди.
Добре ,4е съм малко по "екстравагантна" и татуировката не ми пре4и,защото съм сигурна 4е никоя жена тук не би прибегнала до татуировка за да си скрие целулита
Аз ли4но преди да се татуирам така пробвах много неща- LPG (нулев ефект) и 600 лева на вятъра...масажи, кремове,диети(това само влошава) дори мисля,4е пласти4ната хирургия не може да се справи с целулита!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАже съм по4ти сто процента сигурна.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th September 2007, 14:44
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
И моята е овесени ядки - половин чаша с половин кофичка кисело мляко.
Днес пък случайно попаднах на предаването "Искрено и лично" на Миглена Ангелова. Темата, за мое голямо учудване, беше за целулита. Там един от гостите беше някакъв масажист, който твърдеше, че за около 8 седмици може да премахне целулита само с масаж, при който използва обикновено точилка за тесто. Каза също, че трябват поне 10 или 15 сеанса, всеки ден, след което се правят поддържащи. Първите няколко пъти от този масаж се усещало много болка, но не нетърпима разбира се, както е нетърпима гледката в огледалото. Каза, че и мястото трябвало да се загрее вътрешно по някакъв начин. Една моя приятелка, която нямаше пари за такива скъпи процедури си беше взела едни масажни дървени ролки и наред с диетите и упражненията, си правеше сама и този масаж, като във маслото /някакво противоцелулитно на "Икаров"/, беше добавила малко Финалгон - лекарството против мускулни травми и разтягания, което люти невероятно много и ужасно силно засилва кръвообръщението. След такива процедури кожата й ставаше направо сигнално-червена, но поне я направи стегната, гладка и без грам целулит. И се оказа, че почти без пари се справи с тази неприятност....На всичко отгоре от тези половинчасови ежедневни масажи оформи прекрасни мускули на ръцете си и се шегуваше, че това е допълнителен бонус ))) Аз смятам да опитам, но това, което ми е най-необходимо, е нейната воля и упоритост )) Вие какво мислите?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th September 2007, 08:10
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Четейки горните два коментара, си мисля, че има доста заблудени хора и при това с мазохистични наклонности.
Татуирането и "точилките" може да дават резулатти, но има толкова по-приятен и лесен начин, само трябва малко постоянство и търпение.И още нещо разберете, че за да нямате целулит трабват мускули.Не мъжки огромни, а женствени издължени и красиви, такива каквито майката природа ни е дала генетично.Целулита е заболяване и трябва да се третира като такова.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th September 2007, 09:25
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Четейки горните два коментара, си мисля, че има доста заблудени хора и при това с мазохистични наклонности.
Татуирането и "точилките" може да дават резулатти, но има толкова по-приятен и лесен начин, само трябва малко постоянство и търпение.И още нещо разберете, че за да нямате целулит трабват мускули.Не мъжки огромни, а женствени издължени и красиви, такива каквито майката природа ни е дала генетично.Целулита е заболяване и трябва да се третира като такова.
Абсолютно съгласна!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th September 2007, 13:25
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Не, че и аз не съм съгласна с вас. )) Аз просто си позволих да споделя мазохизма на една моя приятелка, която се беше вманиачила достатъчно по темата. Но пък й помогна. Тя например отъждествяваше пряката физическа болка със силния ефект. Но за мен това си е проблем на внушението. Казвам всичко това, защото мразя коментари от рода на "....целулита никога не се лекува, приемете го като даденост, с която не можете да се преборите, особено с напредването на възрастта....". Исках да кажа, че в крайна сметка, наред с приятните начини, съществуват и драстични такива, които го унищожават.... Така че наистина сте прави ) Когато изляза на плажа, направо ми премалява от гледката на разни разплути лелки около 40-те, които набиват здраво батнички и кебапчета, а като се запътят към водата целулитните им задници се ветреят на 5 минути след тях. Никой, ама никой не е в състояние да ме убеди, че те знаят какво означават думите "целулит", "фитнес", "мускули" и...че някога са се замисляли за проблема, който имат. Също така никой не е в състояние да ме убеди, че мъжете им ги желаят страстно, както те самите си мислят....Ужас, нелепа история. Целулита съсипва страстта, а не съвместното съжителство.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th September 2007, 21:28
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Аз ли4но преди да се татуирам така пробвах много неща- LPG (нулев ефект) и 600 лева на вятъра...масажи, кремове,диети(това само влошава) дори мисля,4е пласти4ната хирургия не може да се справи с целулита
Не съм съгласна за масажите, защото аз си направих серия от 10 и от близо 7-8 месеца ходя на масаж веднъж седмично (по 15лв давам на седмица и не мисля че е много). ЕФЕКТА Е ПОРАЗИТЕЛЕН. Само да допълня, че на фитнес ходя чат пат, а диети не спазвам Невъзможни неща няма...
__________________
"Само този, който умее да се впечатлява, получава отговори на въпросите си"
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th September 2007, 21:49
Bambina Bambina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Не съм съгласна , че целулита няма преборване. Преди около две години неясно защо ми се появи целулит.Малко беше ,но адски ме дразнеше. С редовни упражнения за съответните места, правилно хранене,приемане на отводняващо средство и масаж с един крем - Аура слим, "къдричките" изчезнаха напълно и повече не са се появявали.Дори сега , при положение , че родих преди 5 месеца, пак нямам целулит и мисля , че е заради това, че спазвам същата схема като преди.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th September 2007, 22:30
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Аз ли4но преди да се татуирам така пробвах много неща- LPG (нулев ефект) и 600 лева на вятъра...масажи, кремове,диети(това само влошава) дори мисля,4е пласти4ната хирургия не може да се справи с целулита
Не съм съгласна за масажите, защото аз си направих серия от 10 и от близо 7-8 месеца ходя на масаж веднъж седмично (по 15лв давам на седмица и не мисля че е много). ЕФЕКТА Е ПОРАЗИТЕЛЕН. Само да допълня, че на фитнес ходя чат пат, а диети не спазвам Невъзможни неща няма...
Знаеш ли,мисля 4е на вси4ки нас ни се струва 4е целулита е по-малко след като се погледнем в огледалото след масаж...но всъщност не е така. Пове4ето масажисти използват този факт за да пе4елят пари4ки...ЕФЕКТА ВНУШЕНИЕ...Аз не вярвам 4е масажите помагат! РАдвам се 4е смяташ 4е при теб има резултат,възможно е,но ли4но аз нямам вяра на масажи. Мисля 4е целуита се премахва само с пласти4на хирургия, даже и в това не вярвам особено.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.