IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2771  
Стар 26th March 2015, 07:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gakj Виж мнението
Момичет а от кой ден се мажете за белезите на мен ми казаха до месец и половина с нищо да не ги мажа. Вие от кога почнахте?
Аз при Стоянов можеи да се замисля за реоперация аз съм 9 ден незнам до 20 колко ще се смалят още хахах чак ме хваща страх ,щом има и намаление ама зависи колко ще да е...това намаление........ 5000 си става пак... златни цици и още преди това хахах
Като отидеш сега на консултация при Стоянов го попитай. Реоперация до шестия месец не се прави доколкото знам. Но до тоя период може да ти премине желанието за такава. И аз бях с този синдром ама сега съм вече в мир със себе си.
Отговори с цитат
  #2772  
Стар 26th March 2015, 08:05
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Оххх,малко ме успокои Шоки,благодаря. Притеснявам се,че е по-малкия размер и да не би да ги притискам много. Казах на мъжо,за всеки случай да купи днес и по-големия и утре на място в клиниката да преценят ,дали да го сменям. Тази нощ са се надули още толкова,напръщели като пред кърмене са.
Отговори с цитат
  #2773  
Стар 26th March 2015, 09:08
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Като отидеш сега на консултация при Стоянов го попитай. Реоперация до шестия месец не се прави доколкото знам. Но до тоя период може да ти премине желанието за такава. И аз бях с този синдром ама сега съм вече в мир със себе си.
дано си права ...дано и аз така да се успокоя
а и гърдите ти са страхотни
Отговори с цитат
  #2774  
Стар 26th March 2015, 09:10
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Оххх,малко ме успокои Шоки,благодаря. Притеснявам се,че е по-малкия размер и да не би да ги притискам много. Казах на мъжо,за всеки случай да купи днес и по-големия и утре на място в клиниката да преценят ,дали да го сменям. Тази нощ са се надули още толкова,напръщели като пред кърмене са.
тя сестра точно това ми обесни, че ноща след операцията са по-големи отоци така че всичко е нормално според мен споко
Отговори с цитат
  #2775  
Стар 26th March 2015, 09:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Оххх,малко ме успокои Шоки,благодаря. Притеснявам се,че е по-малкия размер и да не би да ги притискам много. Казах на мъжо,за всеки случай да купи днес и по-големия и утре на място в клиниката да преценят ,дали да го сменям. Тази нощ са се надули още толкова,напръщели като пред кърмене са.
В първите дни стяга доста, номера да го сложиш върху потник и тениска помага. аз даже имах затруднено дишане, не знам дали точно от сутиена и взимах по малко валидол, но не заради успокоителното му действие а той много силно продишва, направо все едно кислородна маска си слагам.
аз съм пропуснала, теб кой доктор те оперира.
Отговори с цитат
  #2776  
Стар 26th March 2015, 10:55
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз не съм носила нито сутиен, нито лента, но 3-4 нощи имах чувството,че се задушавам, да не говорим, че и потник да сложех, и жилетка, направо умирах, все едно съм притисната в менгеме. Но то горе долу си е така- имаш външно тяло,което досега е липсвало, твърдо е и тъканта реагира.
Отговори с цитат
  #2777  
Стар 26th March 2015, 11:36
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
В първите дни стяга доста, номера да го сложиш върху потник и тениска помага. аз даже имах затруднено дишане, не знам дали точно от сутиена и взимах по малко валидол, но не заради успокоителното му действие а той много силно продишва, направо все едно кислородна маска си слагам.
аз съм пропуснала, теб кой доктор те оперира.
При д-р Стоянов съм.
Отговори с цитат
  #2778  
Стар 26th March 2015, 11:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И аз съм при Стоянов, той ти е преценил точния сутиен. Попитай го на консултация, но не мисля да си даваш парите за по-голям. Те ще спаднат отоците до края на месеца и даже ще ти стане свободен, а не е толкова евтин, за да купиш по-голям размер и да не можеш да го носиш след това.
Канари за дишането написах в по-горния пост какво помага.
Отговори с цитат
  #2779  
Стар 26th March 2015, 14:22
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Да,бе,да, аз видях, аз не съм имала проблеми с дишането, просто исках да кажа, че е нермално да се чувстваш некомфортно в началото и да си мислиш,че ти е малък сутиена,потника или каквото носиш.
аз сега бях на преглед, имам зелена светлина за тренировки, доволна съм, макар че вчера по време на тичането не се чувствах особено добре в гръдната област, ако тр.да съм честна... но явно ще се свиква тепърва.
Отговори с цитат
  #2780  
Стар 26th March 2015, 16:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

аз започнах да спортувам в шестия месец. От тичането започваха да ме болят, а коремна преса ми беше мисията невъзможна. А и съм малко пъзла, щом почувствам че гърдите ми наболват спирам със всичко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.