IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 30th March 2008, 10:11
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

sweety_L дано всичко да се оправи , пожелавам ти го от все сърце ....хубавото е че си ги харесваш и като изчезне този проблем ще си изключително щастлива
maraia75 нормално е да си в депресия понякога , все пак това е савсем ново изживяване ..но като ти стане кофти гледай от положителната страна .....аз например миналото лято не ходих на плаж защото не можах да се харесвам с нито една горница , а да не говорим без горница и сега само като се сетя че ще ходя да си купя бански и ми става хубаво Мисли си за такива малки нещица и деня ти ще е по хубав ,dedektiv_p харесва ми че винаги си толкова позитивна . Аз наистина вярвам в това че ако човек мисли позитивно и просто вярва че ще се оправи , рано или късно подобрението ще дойде ....изпитвала съм го лично и то не веднъж
  #552  
Стар 30th March 2008, 14:17
susi susi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 38
По подразбиране .

Честито на всички новооперирани!
Искам и аз да ви кажа, че е необходимо само малко търпение и много положителна нагласа!
Неприятните усещания и дискомфорта са първия месец-после едно по едно почват радостните моменти и всичко се забравя много бързо.
А удоволствието от големи и красиви цици е невероятно - и то го казвам с моя скромен опит от има-няма 3 месеца!
__________________
СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
  #553  
Стар 30th March 2008, 15:23
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравейте момичета!!! От 2 седмици съм оперирана и вече или дискомфортните усещания намаляха или аз просто свикнах да живея с тях... Махнаха ми конците , но все още не мога да си протегна нормално нагоре ръцете, а гърба ме боли ужасно от спането по гръб, но като се пораздвижа се чувствам чудесно...
Sweeti_L, дано миличка всичко се подреди по-най добрия начин за теб!!! Ще стискам палци и ще ти изпращам позитивните си чувства към теб!!!
Относно депресията може да е виновна упойката или просто ни е друснала пролетна умора... Аз се опитвам да се усмихвам на незначителни неща и за имам добро настроение и положителни очаквания за крайния резултат от операцията.
Пожелавам на всички усмивки и бързо и безпроблемно възтановаване!!!
  #554  
Стар 2nd April 2008, 09:32
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Права си Натали
  #555  
Стар 2nd April 2008, 11:54
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Права си Натали
Сори ако е прозвучало грубо. Не бях си пийнала още кафенцето.
  #556  
Стар 2nd April 2008, 12:37
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравейте момичета, сигурно някъде е написано , но.... кога мога да спя на една страна, защото това спане по гръб не убива... не са ми проблем гърдите колкото безсънието...
П.П.Днес ми е 17 ден и съм с над мускулно поставени импалнти.
  #557  
Стар 2nd April 2008, 12:39
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
Здравейте момичета, сигурно някъде е написано , но.... кога мога да спя на една страна, защото това спане по гръб не убива... не са ми проблем гърдите колкото безсънието...
П.П.Днес ми е 17 ден и съм с над мускулно поставени импалнти.
Аз започнах да спя настрани след 10 ден.
  #558  
Стар 2nd April 2008, 12:42
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Благодаря за споделения опит... На моменти и аз се събуждам полу на една страна , но после пак се обръщам по гръб... И то не от болка , а по -скоро от страх нещо да не стане...
Все още спя на 2 възглавници и предимно погръб... Ако не умра от безсъние и болки в кръста мисля да изкарам до края на месеца така...
  #559  
Стар 2nd April 2008, 12:57
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

а сутиен с банели може ли да нося? или не е препоръчително?
месец и малко след )
  #560  
Стар 2nd April 2008, 13:01
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Лекаря който ме оперира,каза, че 2-рия месец може, но да не е за много дълго време и банела да не е много завит , за да не притиска импланта... Банела трябва да следва естествената извивка на гърдите, а не да го притиска и да се врязва в гърдата...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:25.