IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28th November 2009, 20:44
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране Евросиликон и голям кубик имплант

Здравейте, момичета!
Чета ви отдавна, но едва вчера се регистрирах, защото виждам светлина към постигането на най-силната ми мечта- поставянето на силиконови импланти.
За да не ви отегчавам с обяснения безкрайни, ще се опитам да се опиша с няколко изречения и след това да попитам неща, за които доста търсих, но не можах да намеря отговори.
На почти 26 години съм, с дете на почти 3 години. Планирам и второ но след още доста години.Мечтая за бюст още от ученичка, тъй като съм висока 176 см, 60 кг, а бюст е нещото при мен, което напълно липсва...И не преувеличавам въобще Единственото, което ме е спирало до сега естествено е липсата на средства. Те и сега не са достатъчни, за това съм се ориентирала към д-р който взема доста малко, в сравнение с другите. Работи с Евросиликон и преди месец постави на моя приятелка импланти, които за сега са перфектни (надявам се и за в бъдеще). Тъй като наистина от доста време чета и се интересувам, говорих с доктора по телефона и идната седмица ще отида на консултация. Това, което искам е минимум 500 кубика подмускулно и се спирам на кръгли импланти. Гърдите ми (ако могат да се нарекат така изобщо) са малки, гледащи настрани. При бременността порастнаха съвсем малко и нямам никакви изменения след това. Мечтатат ми е не просто нормален, а голям и красив бюст. Имам няколко въпроса:
Каква е разликата между Аптекс и Вертекс?
Възможно ли е уголемяване с 500-600 кубика още от първия път и какви са рисковете?
Приемама всякакви съвети за големина и форма на импланта спрямо моите данни, знам че хирургът ще определи, но все пак искам и вашите мнения.
Спрях се на кръгли импланти, от страх за завъртане на импланта.Но дали ще е подходящ за "лисичите ми муцунки"
Ще се радвам на всякакви мнения по темата ми, защото се чувствам много объркана.

П.П. Стана доста дълго, за което се извинявам.
[/b]
__________________
500 cc
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Евросиликонголямкубикимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:57.