IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th January 2011, 19:47
anpromy anpromy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране анален проблем

Здравейте неудобно ми е но се реших да ви пиша за моя проблем защото вече съм се отчаел. Преди около 2 месеца правих анален секс след който получих кръвотечение.Първата седмица не ме болеше ,но към втората седмица започна едно дразнение в областа на ануса, парене ,от време на време и сърбеж. Появи се и слуз в изпражненията .Положението не се оправяше и потърсих лекарска помощ. Ходих при хирург направиха ми изследване на кръвта и остановиха ,че възпалението не е голямо. Доктора ми обясни че имам нещо като малки пъпчици една до друга в ректума. Лекарят ми приписа да са мажа с ПРОКТО-ГЛИВЕНОЛ но не ми помогна много. На втория преглед ми приписа вечер да слагам по 1 свещичка САЛОФАЛК, а през деня да си правя клизма с зехтин към когото се добавя Витамин А и СОЛУ-МЕДРОЛ. Последното лечение ми помогна почти се изгуби слузта изчезна и дразнението, докато не правих отново анален секс и симптомите не се върнаха. И сега вече не знам какво да правя. Аз ходих по частна клиника и до сега съм платил над 150 лв. ,а в крайна сметка не можаха да ме излекуват. Доктора ми беше казал ,че ако и последното лечение не помогне ще трябва да прегори пъпчиците ,но не знам дали ще е ефективно и колко ще ми струва. Според вас правилно ли са ме лекували, а от тук нататък какво да правя...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th January 2011, 19:57
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Прихванал си венерическа болест най вероятно.
Най добре следвай стриктно съветите на лекарите. И задължително следващия път партньора ти да си слага гумичка. Ако не иска - сменяй партньора.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2011, 20:37
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ...

"Ми значи решението повече няма да правиш анален секс. Това е!"
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th January 2011, 21:25
anpromy anpromy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране

проблемният път след който се появи проблема правих секс с презерватив не вярвам да е някаква венерическа болест по скоро е някакво възпаление от по-грубия секс който правихме . А някой знае ли с какво може да се мажа за успокоение на ануса , аз сам чувал за гентамицин дали става....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2011, 22:53
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране Re: анален проблем

Цитирай:
Първоначално написано от anpromy
.......Според вас правилно ли са ме лекували, а от тук нататък какво да правя...
Тук във форума едва ли някой ще може да ти каже дали правилно са те лекували.
От тук нататък какво да правиш: спри за известно време с аналния секс, поне до като се излекуваш напълно. Също винаги задължително ползвай презерватив.
Може 150 лева да ти се струват много дето си ги изхарчил, но е важно да се оправиш напълно, така че ако се наложи и още 150 лева да платиш... Потърси мнение от друг специалист.
Ти попита ли доктора дали не може да е венерическо заболяване? Ако мислиш, че възпалението се е получило от по-грубия секс, тогава използвайте лубриканти, да е добре смазано мястото.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th January 2011, 00:17
anpromy anpromy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране

добре само се чудя на какъв специалист да отида сега, пак херург , специалист по хоемороиди и анални фисури или някакав друг специалист...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th January 2011, 00:59
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Не знам какво да те посъветвам. Може би на кожно-венерически кабинет и после евентуално пак на хирург.
Аз само не можах да разбера как така чрез изследване на кръвта се е разбрало, че имаш възпаление, ама не голямо Диагноза не ти ли поставиха Ти описа ли на доктора как са започнали симптомите ти (провокирани от анален секс)? Нали знаеш, че на доктор всичко се казва, няма от какво да те е срам, важното е да се оправиш и излекуваш.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th January 2011, 02:47
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Най-вероятно са кондиломи. Доброкачествени микротуморчета причинени от папиома вируси (групата HPV), широко разпространени при содомитите. Силно заразно е. По- опасно е при жените, при които 15% от интравагиналните кондиломи се превръщат в рак на шийката на матката. Содомите са по-застрашени от HIV.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th January 2011, 17:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не че има значение но автора на темата е мъж
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th January 2011, 18:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
15% от интравагиналните кондиломи се превръщат в рак на шийката на матката.
Знаем,но автора е мъж.Не го вълнува това!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аналенпроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.