IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th January 2011, 19:21
anpromy anpromy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране

срам не срам абсолютно всичко сам казал на доктора, аз си обяснявам проблема като някакво разкъсване на тъкани които трудно заздравяват, нещо такова ли са кондиломите. и с какво бих могал да се мажа да да им повлияя. чувал сам че вазелина помага за регенерирането на тъкани дали е така и според вас дали ще ми помогне в моя случай. благодаря
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th January 2011, 19:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Умолявам те,не разчитай на форуми и приказки на хора.КОНСУЛТИРАЙ СЕ С ВЕЩ СПЕЦИАЛИСТ В ТАЗИ ОБЛАСТ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th January 2011, 21:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ако е кондиломи лошо

Ето ти малко инфо и за кондиломите и ако пак решиш да правиш анален секс ползвай презерватив иначе ще заразиш всичко живо що ч.укаш.

Цитирай:
пределение за кондиломи
Кондиломите или генитални брадавици, е заболяване, което се предава по полов път. Гениталните брадавици се локализират, върху външните гениталии, около ануса,вътре в горния край на влагалището или около шийката на матката. При мъжете те се появяват в уретрата. Те наподобяват грозд или имат формата на цветно зеле, повдигнати и с розов цвят.Разбира се, не всякого те проявяват една и съща форма. Те причиняват сърбеж, парене, болки при полов контакт, както и често уриниране.
Причинители на кондиломи
Подобно на някои други брадавици, кондиломите са причинени от човешкия папиломен вирус HPV. Изследванията сочат, че HPV е един от най-честите причинители на болестите, предавани по полов път.
Кондиломите са върха на айсбергът.В основата са вирусите, които се намират в клетките на около и в другите урогенитални зони.
Много хора не знаят, че са носители на този вирус. Той е заразил клетките, но не причинил брадавици при тях в продължение на много години.Докато в един момент не се появи, когато имунната система е подтисната.
Това заболяване може да причини много емоционални и социални проблеми.Много хора, които са носители на този вирус, изпитват чувство на гняв и вина спрямо ситуацията, в която са попаднали. Те се чувстват ограничени в половото си общуване.
Проблемът с гениталните брадавици се засилва, тъй като е установена пряка връзка между вируса HPV и ракът на гениталиите.
Това заболяване се появява, когато имунната система е отслабена или има наличие на друга болест, предавана по полов път, или пък провеждане на химиотерапия. При подтискане на имунната система при прилагане на лекарства за предотвратяване на отхвърлянето на органи при трансплантации, например също съществува риск.Липсата на фолиева киселина в организма също има влияние върху развитието на рак на гениталиите.Тютюнопушенет увеличава риска два пъти, защото никотинът подтиска имунната система на клетките в шийката на матката.
Причини и рискови фактори при кондиломи/ генитални брадавици/
Гениталните брадавици се разпространяват чрез сексуален контакт с инфектиран партньор в рамките на три месеца. Те са много заразни. Презервативите могат да помогнат, но не са надеждна защита.
Специалистите смятат, че брадавиците се развиват успешно във топлата и влажна среда в половите органи. Страданието се изостря по време на бременност и в периоди на подтисната имунна система.
Пациентите с генитални брадавици могат да бъдат с повишен риск по отношение на някои видове рак. Човешкият папилома вирус се свързва с около 90 процента от всички форми на рак на шийката на матката. Както и да изиграе решаваща роля при образуването на рак на влагалище, анус и пенис.
Диагностициране на кондиломи
Ако забележите образувание по половите си органи, което наподобява формата на цветно зеле, трябва да се обърнете към вашия лекар.
Практикуващият лекар може да използва даден тип микроскоп известен като колпоскоп да проучи дали една жена има кондиломи около шийката на матката и други вътрешни огнища.
Някои типове вируси HPV могат да причинят рак на шийката на матката, докато други предизвикват анален карцином.
Лечение на кондиломи
Лечението на кондиломи са различни, пациентът и лекаря съвместно решават, какво да приложат. Но лошото в случая, е, че нито едно лечение не е крайно в излекуването на кондиломите.
Лечението на кондиломите може да се групира в три вида
Локални препарати за разрушаване на тъканта
Хирургически методи, отстраняващи брадавиците
Биологични методи, които атакуват директно вируса
Видимите генитални брадавици могат да бъдат отстранени чрез лазер. Всички тези методи, обаче не гарантират, че брадавиците няма да се появят отново, защото вируса продължава да си съществува в околните клетки.
Много изследователи сочат, че вирусният произход на гениталните брадавици подсказва,че ефективното лечение трябва да се насочи към антивирусна терапия. Интерферон терапията атакува вируса, който образува брадавиците, но това лечение е доста скъпо и не дава пълна гаранция, че кондиломите няма да се появят отново.
Кондиломите са доста упорито състояния и всеки страдащ трябва да се консултира с личния си лекар как да контролира заболяването и как да пази своя партньор от генитални брадавици.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:I...ndilo5.jpg&t=1
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th January 2011, 00:25
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Винаги ми е било странно, как хора като Сюзан, се впрегват да търсят информация за хора, да влизат в проблемациите им, да проявяват разбиране, и да се връзват въобще на всеки лешпер, решил да си напрай тема в интернет ........ Благородна душице - сопри се.
Цитирай:
Първоначално написано от anpromy
чувал сам че вазелина помага за регенерирането на тъкани
Не съм против гейовете ..... имам познати такива ... но ме дразни много преекспонирането им!

Вазелина определено ше ти помогне за лубрицирането, но за регенерирането - иди и питай личния си лекар!!!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th January 2011, 15:21
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Не че одобрявам гейовете,ама затова сме хора-да си помагаме с каквото можем
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th January 2011, 18:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз пък съм благодарна за инфото! Пък съм и сигурна, че доста хора за го намерили за интересно.

Само че никъде не се споменава, че 95 % от полово активните хора, някога са били в контакт с HPV. Повечето никога не разбират, имунната система с времето се справя с него. Само че има видове и видове! Ако господинът е притеснен може да си направи един ДНК тест на вируса да види от кой тип е и дали да се притеснява. Теста струва към 90 лв. Най опасни са тип 16 и 18.

За съжаление се предава и с презерватив - при допир с гениталии. Обаче да се развие за една седмица и да протича по този начин... за щастие съм нямала генитален херпес, че да знам, но не ми звучи това да е... по-скоро някаква венерическа. или при спукване на хемороид да се е инфектирал?..

Между другото аналния секс не е само за хомосексуалистите. Нека не го заклеймяваме!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th January 2011, 18:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Между другото аналния секс не е само за хомосексуалистите. Нека не го заклеймяваме!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th January 2011, 22:02
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Nells, щамовете 16 и 21 на HPV също са опасни. Но най-вече при жените. При содомитите лигавицата е жестоко атрофилара от ръгане. С отслабнала естествена защита същата тази лигавица се инфектира по- лесно и от НIV, който ги мори в последствие(содомитите). Или както казва народа- "гъз глава затрива"..
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th January 2011, 00:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Содомит не значи ли човек който прави секс с животни?
Ако визираш хомосексуалистите -да, по-лесно е да лепнеш HIV при анален секс. Дори да не ти е атрофирала лигавицата там - просто е по-голямо триенето, при което се образуват микроскопични ранички и кръвно мешателство. Отдавна се говори, че от вагинални секрети и сперма не се хваща вируса, а само кръв с кръв. Но не го тръбят много, за да не захвърлим презервативите и да почнем да разчитаме на късмет..
А като стана дума за презервативи, всички трябва да си ги ползваме - и хетеро и хомо. За да не пускаме после анонимно в разни форуми теми ала "Какво ми се случва"..
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th January 2011, 01:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Между другото има един метод за екзаминация на дебелото черво, който би озорил и най-големия фен на аналните удоволствия - колоноскопия: http://stomashniproblemi.blogspot.co...post_3661.html (непременно искайте пълна упойка)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аналенпроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.