IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4271  
Стар 24th September 2012, 15:31
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Да беше и при мене повръщане,но при мен тече ми носа,гърлото ми много ме дразни,почнах малко и да кашлям.. :/
  #4272  
Стар 24th September 2012, 22:01
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

Hermiosa пожелавам ти да се получи много много хубав нос
  #4273  
Стар 25th September 2012, 00:38
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hermiosa Виж мнението
Да беше и при мене повръщане,но при мен тече ми носа,гърлото ми много ме дразни,почнах малко и да кашлям.. :/
При това положение аз бих се обадила на Джамбазов - винаги може да те размени с някой друг, който има близка дата, за да си здрав за операцията.
  #4274  
Стар 25th September 2012, 08:41
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
При това положение аз бих се обадила на Джамбазов - винаги може да те размени с някой друг, който има близка дата, за да си здрав за операцията.
Доколкото разбрах, Hermiosa ще се оперира при Юрий Анастасов.
  #4275  
Стар 25th September 2012, 13:50
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Мда, то и аз вече оплетох темите...
  #4276  
Стар 26th September 2012, 12:13
slavvena slavvena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета, за имам насрочена операция при професора за 13 февруари. Изчетох голяма част от форума, но не успях да отворя нито една от вашите снимки, т.к.реалните резултати са изключително важни Искам да питам относно снимките с фотошоп, дали някой може да ми съдейства за да занеса на професора. Ще следя всичко с интерес.

Славена Тодорова
  #4277  
Стар 26th September 2012, 13:31
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Славена здравей, кога беше на консултация? Аз не мога да ти помогна с фотошоп. Ти по ЗК ли ще си и каза ли ти Джамбазов колко ще е твоята операция?
  #4278  
Стар 27th September 2012, 21:37
slavvena slavvena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Аз по принцип мога да мина и по ЗК, т.к. си имам сериозно изкривена носна преграда, но смятам че ще е по-добре да ми пооправи нослето, така или иначе ще има болка и дискомфорт. Ако не е здравословният ми проблем, имам предвид синузити и тежко дишане, почти невъзможно, едва ли се бих навила!!!
  #4279  
Стар 28th September 2012, 09:52
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране предстояща операция...

Здравейте ,

На мен ми предстой операция сега на 09.10 и вече яко ме хваща шубето,както споменха по-рано аз нямам сериозен проблем на нослето, малка гърбичка и на консултацията Д-р Джамбазов ми каза, че ще нося лонгета 4 дни до колкото помня, а сега четейки форума съм малко стресната, тк някъде прочетох , че се носи 2 седмици и искам да ви попитам има ли някаква закономерност в това, колко време се носи или е индивидуално ?

Проблема идва в това, че съм на нова работа и ако отсъствам 2 седмици, си мисля , че може да ми изстине мястото.

Другото за което искам да попитам е болничния от кой се издава от личния лекар или от "СИНУМЕД", тк аз не мисля да споделям за операцията пред шефовете си, тк няма да ме пуснат, въпреки, че идеята ми бе да кажа , че имам проблем с дишането, но тк вече знам , че по-добре да не казвам се питам за това дали има опция да се напише на него, че са ме оперирали от язва или нещо в тоз стил ?

Дайте някакъв сЪвет ????
  #4280  
Стар 28th September 2012, 11:57
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране Hermiosa

Hermiosa , мина ли ти операцията, разказвайййййй
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:38.