IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th January 2013, 16:28
ani_bani ani_bani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 1
По подразбиране Възпаление на седалищен нерв.

Здравейте, обръщам се към всички със спешна молба и въпрос: След ходене на доктор след доктор, къде мога да намеря специалист невролог, който ще ми помогне за точна диагноза и лечение, което продължава вече 4 месеца без резултат. Болката е нетърпима и постоянна в целият десен крак в областта на мускулите и глезена без значение от това дали седя, лежа или ходя. Моля ви за предложения, които са извън Великотърновска област, тъй като тук не ми помогнаха. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th January 2013, 16:58
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Я земи си изясни какво искаш да кажеш и пак пиши... първо загавието ти е възпаление на седалищен нерв, после пък болка в мускулите на крака ... а за кой мускул става въпрос изобщо не става ясно Отиди да ти направят ЯМР на кръста и виж какво ще ти кажат... и сега не ме питай как да си земеш направление за него!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st January 2013, 12:05
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani_bani Виж мнението
Здравейте, обръщам се към всички със спешна молба и въпрос: След ходене на доктор след доктор, къде мога да намеря специалист невролог, който ще ми помогне за точна диагноза и лечение, което продължава вече 4 месеца без резултат. Болката е нетърпима и постоянна в целият десен крак в областта на мускулите и глезена без значение от това дали седя, лежа или ходя. Моля ви за предложения, които са извън Великотърновска област, тъй като тук не ми помогнаха. Благодаря ви предварително!
От този пост не става ясно дали са ви поставили диагноза и какво лечение са ви назначили. Възможно е по описанията, които сте направили да става въпрос за възпаление на седалищен нерв, но това може да го установи само лекар невролог. Ето повече подробности за това заболяване: http://medpedia.framar.bg/%D0%B7%D0%...B5%D1%80%D0%B2
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възпалениенаседалищеннерв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.