IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2006, 10:58
antoshka antoshka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 75
По подразбиране Големи гърди,НО......

Здравейте, обръщам се към всички дами, които имат моя проблем или поне знаят някакво решение.Немога да се оплача от липса на гърди, дори напротив, но като форма са ми раздалечени .Ако ходя без сутиен между тях има 3-4 пръста разтояние.Моля кажете някакво решение без намесата на операции, става въпрос за някъкви трикчета.До сега немога да си намеря хубав сутиен или някакви други неща.ако знаета някаква определена марка или поне нещо с което да си ги "събера", моля пишете.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2006, 11:05
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Знаеш ли какво съм чувала, че жените с раздалечени гърди са с късмет Аз пък винаги съм искала да са ми по-раздалечени
Ами, това, което се сещам е да носиш събиращ сутиен, или сутиен с подлънки отстрани, те ще ги "избутват" една към друга.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2006, 11:46
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Верита е права освен сутиен за друго решение не се сещам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2006, 11:52
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

силиконовите сутиени са мн. подходящи - можеш да си ги прибереш колкото си пожелаеш. А стават и за по-голям бюст
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th May 2006, 11:54
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Така ли, я дай малко повече инфо за тези силиконови сутиени, моля :P Те залепят ли се на кожата? По колко пъти могат да се използват?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2006, 11:58
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

Залепят се и си стоят стабилно, многократно се използват, (но аз не съм ги носила чак толкоз много, скоро си купих), удобен е, нищо се вижда - можеш да си с гол гръб. Залепяш ги където си поискаш - по-надолу, настрани, ляво, дясно и пр. и това ти позволява леко да моделираш. Закопчалката е отпред и това решава проблема с 3-4 те пръста разстояние. Държат, аз съм карала с тях часове танци, а не съм с малък бюст, но ми е по-странно усещането (навикът е голяма работа)
Но не са мн. подходящи за секс - друго си е сексито бельо, а не телесно желе върху гърдите и отлепянето не е една от най-романтичните гледки
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2006, 12:09
DD DD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: pvd
Мнения: 68
По подразбиране

не мисля че този силиконов сутиен е подходящ за хора с по-големи бюстове, най-малкото той дори не може да издържи тежестта на гърдите. а съм чувала за такива комични ситуации с такъв сутиен, че изобщо не бих се осмелила и да сложа. моят съвет е да си потърсиш от тези сутиени, които имат връзчици отпред, нещо като малък корсет между гърдите, така ще можеш да коригираш това разстояние. а и са много секси
seagirl, за този ли говориш
http://tvshopk8.com/images/unbra01.jpg
ето още малко мнения по темата за силиконовите чашки:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?...5847.msg507374
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2006, 12:24
Аватара на teddy87
teddy87 teddy87 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: BapHa
Мнения: 31
По подразбиране

Ах, какъв ужасен опит имам със подобен силиконов сутиен! Става въпрос за Ун-Бра. Виждала съм го по магазините между 8 и 40 лв. Пише там за сума ти и обличания.... Да-да Не съм с кой знае какъв бюст, обаче явно и чашка Д не ми ставаше ... А си го купих за бала и роклята ми една тясна и описваща, въобще не седеше и ми падаше. Отказах се и си приших обикновен сутиен. И добре че го направих! Защото подарих Ун-Бра-то на една моя приятелка, която много го хареса пък и бюстът и е малко по-малък от моя и и стана перфектно. И преди 3-4 дни обикаляме двете по магазините, тя с една отворена блузчица и си сложила новото сутиенче . В един магазин за обувки се навежда пробва и в този момент закопчалката и изхвърча .... Счупи се просто. Представяте ли си да ми беше станало на бала? Че и на Златни Пясъци няма как да си намеря друг сутиен
Сий Гърл, късметлийка си, че твоя е излязъл сполучлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2006, 12:34
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

DD, да такъв е
http://tvshopk8.com/images/unbra01.jpg

teddy87,
това с пластмасовите закопчалки си е нож с две остриета - тези закопчалки много се чупят Още е читав, но то е ясно, че нямат трайността на платненине сутиени.
Иначе аз не съм с мн. малък бюст - 97 см. Държи ми, но не е така комфортно, както с платнените
Може би просто наистина зависи на какъв попаднеш, а и не е за вечни дни. За всеки случай, добре, че ти си взела др. мерки за бала, чеее
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2006, 12:47
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

аз също съм с голям бюст и най ми пасват сутиените от марка ХРИСТИ. те обхващат гърдите от страни, доближават ги една до друга и ги правят много хубави. Със сигурност ще накараш жените около теб да ти завиждат за бюста /благородно надявам се/. Другото им предимство /за мен/ е че са с малка обиколка и с големи чашки. Цената им е от 18 до 30 лева.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГолемигърдиНО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:49.