IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 23rd September 2006, 22:46
eli4ka eli4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 56
По подразбиране Re: Билкови продукти за гърди

Вече си създавам някакви комплекси и си мисля, че мъжете ще ме отбягват заради липсата на голям бюст и се чудя- това ли е най-важното в крайна сметка?[/quote]
Ама ти заради мъжете ли се притесняваш или заради себе си?
Размера е генно обусловен. Една моя позната беше ходила да си прави изследване на хормоните и след като установиха аномалиите започна лечение. Биха й някакви инжекции и бюста порасна, но не много. Тя беше много плоска. Аз съм пила чайове за Лактация /за кърма при родилките/ Усешащ гърдите си подути и дори леко болезнени, сякаш наистина растат, но щом спреш чая изчезва и тоя ефект
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th September 2006, 22:29
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Хей, по-спокойно, мацки. Ако нямате голям бюст, със сигурност може отново да привличате мъжете ( и да се чувствате добре). Има сутиени със супер ефект, а и едва ли някой мъж би отрекъл влиянието на липсата на такъв под ефирна блузка...И като се замислите само колко тежат тези мечтани цицорки от вас, а да не говоря за болки в кръста и нелицеприятната гледка от отпускане след време...Малко съм крайна, но исках само да споделя с Вас, че една жена е желана, когато се чувства такава, и това е най-важното...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Билковипродуктизагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.