IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 18th May 2007, 19:18
valq_uk valq_uk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране коригиране на бюста!!!

след като от 3-4 години все диети и глупости накрая си коригирах теглото,сега се занимавам активно със спорт и се надявам скоро да се харесам в огледалото...другото ще го преживея-стрии, остатъчен целулит ....но увисналия ми бюст !това вече не мога! вместо когато се съблека пред приятеля си да се разхождам гордо гола из стаята аз се намъквам бързо в някоя блузка или се прегърбвам уж да скрия нещо....няма да го направя за него а за себе си! за да се чувствам пълноценна! въпроса ми е.....има ли някой, който си е правил корекция на бюста.не говоря за импланти а за повдигане! в смисъл доволна сам си от размера но има 10 см излишна кожа !отвратително!та има ли някой който си е правил как е минало колко е чакал и какви са резултатите и последствията!какво точно представлява ! не искам имена или реклами а съвет! знам че в интернет ги има много! но аз искам да говоря с хора които са го направили наистина! няма да оставя това да продължава да ме комплексира! ако някои иска да ми пише по подробно ще my дам и е-мейл! хора моля ви се от цялата си душа HELP!
искрени благодарности на вс. които се отзоват
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коригираненабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:44.