IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th February 2007, 19:26
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране Мнение за програма..

Стажът ми е два месеца и мисля да сменя старата си програма с тази :
Понеделник - гърди, бицепс-5,6 серии

Сряда - гръб, трицепс-5,6 серии

Петък - ръце(суперсерии)
Събота-крака, рамо

Кажете си мнението.Удачно ли е по този начин да тренирам по 2 пъти ръце и редно ли е при моят стаж да правя суперсерии.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th February 2007, 20:50
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ше си претоварваш ръцете(примерно бицепса го почваш от понеделник,после с гърба пак го товариш и накрая на седмицата още един път като му разкажеш играта как мислиш,че ще се възстанови??) и до никъде няа стигнеш
Вземи прочети повече из нета как се комбинират мускулните групи,коя с коя се тренира и пробвай,на мен ми е най-добре следната програма например:
1ден гърди+рамо+корем
2ден бицепс+трицепс
почивам
4ден гръб+трапец+задна част на рамото+корем
5ден(много рядко)крака,защото по принцип ги тренирам само на пътека и на велоергометър след другите тренировки
Пробвай и гледай как ти се отразяват ,върти ги през два три месеца и си избери кое на теб лично ти се отразява най-добре..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th February 2007, 21:34
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране

Ами аз съм чел че цитирам "
След тежка тренировка, в тренираните мускули се наблюдава засилване на протеиновия синтез, фактори на растежа (анаболни) и други антикатаболни фактори. За съжаление факторите на растежа и протеиновият синтез падат обратно до нормалните си стойности между 24-48 часа след тренировка!

Нека да повторя. Чистата мускулна маса расте до 2 дена след тренировка. Антикатаболните фактори се задържат по-дълго (най-силните около 1 седмица, но има и такива, които са завишени до няколко месеца



Тренировъчната хипертрофия трае до 48 часа след тренировка. Всякакво друго покачване на мускулна маса след тези 48 часа е свръхвъзстановяване на гликоген в мускулите и/или калорийна хипертрофия. В първите 48 часа, хипертрофията е и калорийна и тренировъчна."

http://www.fitbul.com/article5.htm

От цитираното до тук мисля да пробвам да тренирам 1 месец по 2 пъти седмично ръце, пък резултата накрая ще се види.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th February 2007, 22:40
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Както искаш,пич,аз ти казвам как стоят нещата ,когато усетиш,че гредата е истинска ще се убедиш в думите ми
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th February 2007, 14:04
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Със тоя стаж от 2 месеца няма да има никакъв положителен ефект. Тренирай си по доказаните методи, не може да надхитриш природата. И имай предвид, че много упражнения не значат по-голямо нарастване - то се постига с оптимален брой.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th February 2007, 22:35
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Аз не виждам да си на два месеца Фитнес и да почваш по сложна програма!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th February 2007, 19:59
RoRuu RoRuu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 5
По подразбиране iskam mnenie?!...

Nqma koi znae kvo otno6enie kam tazi tema pitaneto mi, no vse pak raz4itam na tva nqkoi mi dade savet!!! nqkoi moje li da mi kaje nqkakvi uprajnieq za sedali6te? iskam da go oformq po zaobleno i tegnoto???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th February 2007, 20:09
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране Re: iskam mnenie?!...

Цитирай:
Първоначално написано от RoRuu
Nqma koi znae kvo otno6enie kam tazi tema pitaneto mi, no vse pak raz4itam na tva nqkoi mi dade savet!!! nqkoi moje li da mi kaje nqkakvi uprajnieq za sedali6te? iskam da go oformq po zaobleno i tegnoto???

Правила за ползване на форума 10-та точка от правилника на Форума 10. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Тези, които нямат кирилица, могат да ползват Кирилизатора КРЕДОР- натискате иконата за английски език и превключвате на фонетична кирилица или БДС. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум, а не международен.
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th February 2007, 23:23
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране Re: Мнение за програма..

Цитирай:
Първоначално написано от Shnur
Стажът ми е два месеца
Петък - ръце(суперсерии)
на толкова малък стаж не се сменя програмата... а доколкото знам супер серии се правят от хора със стаж 1-2 години
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th February 2007, 18:58
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране

Ясно разбрах за суперсериите че още ми е рано.Програмата я препромених и от утре почвам да тренирам така:
1-ви ден Гърди,Предно рамо,Бицепс
2-ри ден Почивка
3-ти ден Гръб,Задно рамо,Трицепс
4-ти ден Крака и Средно рамо
5-ти ден Почивка
И после на ново Така тренирам всеки мускул през 4 дни и мисля че е добре.Исках да тренирем по начесто, щото имам чувството че много бързо се възстановявам, особено ръцете.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мнениезапрограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:20.