IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 27th November 2008, 19:01
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skylove
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Ето това е интересно: www.medicalia.com
demil,тази козметика дава удивителен резултат.Има ли представителство в България?При мен 3 месеца след операцията белезите са все така червени.Мазах се с дерматикс,без особен резултат.
не е важна червенината, а дали става релефен.червенината ще изчезне рано или късно. при мен червениината на белега от секциото ми стоя поне 2 години..( не че е нормално, но беше факт) проблемът беше,че беше релефен, след години обаче и омекна..така,че ако белегът ти не е релефен няма какво да го мислиш. мажи се и не обръщай внимание на червенината..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #232  
Стар 28th November 2008, 09:04
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Белега от секциото ми е релефен и издаден, разширен и червен в среедата особенно първият път беше така , вторият път решиха като раждам да го изрежат и да пробват с други конци, но и този път пак така изглежда, а на всичко отгоре първият път в Шейново(с много лоши впечатления съм)ми стегнаха самата операция доста от единият край и сега корема долу пир белега ми е на различни нива, при второто секцио ми казаха, че като са ме отворили вътре съм била шита все едно е било по спешност на бързичко и не много добре ,етестсвено вътре има и доста сраствания, имам и втори белег от лапароскопия за премахване на жлъчка от нея по корема имам общо три белега два странични от дясно на корема от дренажите, но те са тънки и с почти същият цвят на кожата ми, на пъпа от където извадиха жлъчката, също е тъничък и с цвета на кожата, но третият е горе на гръдния гош между ребрата и е околоко сантиметър и е разширен доста,цвета ми е като на кожато, но първо беше страшно издадено, но след втората бременост явно от разтягането се разшери още повече и вече е равен с кожата ми, но е грозен,сега от мамопластиката незнам какво ще се получи, днес ми е 15 ден и вече ми паднаха струповете, едниният според мен още от сега започва да се разширява от понеделник започвам да комбинирам лепенките и крема Дерматикс или Зерадерм(още се колебая кой да избера)предлагат ми и някакъв колаген който се пие, но незнам дали да го почвам и се моля тези два белега да не са като секциото, че там съм все едно са ме драли
Отговори с цитат
  #233  
Стар 28th November 2008, 09:09
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Белега от секциото ми е релефен и издаден, разширен и червен в среедата особенно първият път беше така , вторият път решиха като раждам да го изрежат и да пробват с други конци, но и този път пак така изглежда, а на всичко отгоре първият път в Шейново(с много лоши впечатления съм)ми стегнаха самата операция доста от единият край и сега корема долу пир белега ми е на различни нива, при второто секцио ми казаха, че като са ме отворили вътре съм била шита все едно е било по спешност на бързичко и не много добре ,етестсвено вътре има и доста сраствания, имам и втори белег от лапароскопия за премахване на жлъчка от нея по корема имам общо три белега два странични от дясно на корема от дренажите, но те са тънки и с почти същият цвят на кожата ми, на пъпа от където извадиха жлъчката, също е тъничък и с цвета на кожата, но третият е горе на гръдния гош между ребрата и е околоко сантиметър и е разширен доста,цвета ми е като на кожато, но първо беше страшно издадено, но след втората бременост явно от разтягането се разшери още повече и вече е равен с кожата ми, но е грозен,сега от мамопластиката незнам какво ще се получи, днес ми е 15 ден и вече ми паднаха струповете, едниният според мен още от сега започва да се разширява от понеделник започвам да комбинирам лепенките и крема Дерматикс или Зерадерм(още се колебая кой да избера)предлагат ми и някакъв колаген който се пие, но незнам дали да го почвам и се моля тези два белега да не са като секциото, че там съм все едно са ме драли
Кари от къде си купи лепенките и какви са?
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #234  
Стар 28th November 2008, 09:12
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Белега от секциото ми е релефен и издаден, разширен и червен в среедата особенно първият път беше така , вторият път решиха като раждам да го изрежат и да пробват с други конци, но и този път пак така изглежда, а на всичко отгоре първият път в Шейново(с много лоши впечатления съм)ми стегнаха самата операция доста от единият край и сега корема долу пир белега ми е на различни нива, при второто секцио ми казаха, че като са ме отворили вътре съм била шита все едно е било по спешност на бързичко и не много добре ,етестсвено вътре има и доста сраствания, имам и втори белег от лапароскопия за премахване на жлъчка от нея по корема имам общо три белега два странични от дясно на корема от дренажите, но те са тънки и с почти същият цвят на кожата ми, на пъпа от където извадиха жлъчката, също е тъничък и с цвета на кожата, но третият е горе на гръдния гош между ребрата и е околоко сантиметър и е разширен доста,цвета ми е като на кожато, но първо беше страшно издадено, но след втората бременост явно от разтягането се разшери още повече и вече е равен с кожата ми, но е грозен,сега от мамопластиката незнам какво ще се получи, днес ми е 15 ден и вече ми паднаха струповете, едниният според мен още от сега започва да се разширява от понеделник започвам да комбинирам лепенките и крема Дерматикс или Зерадерм(още се колебая кой да избера)предлагат ми и някакъв колаген който се пие, но незнам дали да го почвам и се моля тези два белега да не са като секциото, че там съм все едно са ме драли
Кари от къде си купи лепенките и какви са?
Поръчах ги от най близката аптека, доре незнам цената още ,само знам че са скъпи,ето ги
http://ecosmedica.com/content/view/134/173/
Отговори с цитат
  #235  
Стар 28th November 2008, 09:27
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Мерси!По малкия размер си поръча нали?
А как разбираш това:"Когато ЦИКА КЕАР започне да се износва или почиства трудно, трябва да се смени. Обикновено това става на интервали от 20 до 30 дни."
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #236  
Стар 28th November 2008, 09:32
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Мерси!По малкия размер си поръча нали?
А как разбираш това:"Когато ЦИКА КЕАР започне да се износва или почиства трудно, трябва да се смени. Обикновено това става на интервали от 20 до 30 дни."
тази вечер трябва да ми ги доставят и въобще незнам дори за какво става въпрос, освен от това от сайта, а за размера нищо не съм казала и сега незнам какво са ми донес ли дано не се налага да ги връщам1
Отговори с цитат
  #237  
Стар 28th November 2008, 09:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Кари Брадшоу попитай Дедективчето..........спомням си че тя ги ползва,каза че си ги е купила от аптеката на Пирогов.........ама май не беше възхитена от тях
Отговори с цитат
  #238  
Стар 28th November 2008, 09:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз помня да са нещо около 70-80лв., но сигурно за опаковка. Дано не ви подведа. Някъде в темите го пише.
Отговори с цитат
  #239  
Стар 28th November 2008, 09:48
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз помня да са нещо около 70-80лв., но сигурно за опаковка. Дано не ви подведа. Някъде в темите го пише.
И аз такъв спомен имам......... но за тия пари по добре още еди Дерматикс да си купя.
Отговори с цитат
  #240  
Стар 28th November 2008, 11:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

тея лепенки ( не са лепенки,ама карай) си ги купувах преди 10 години по 80 лв опаковката, сега не вярвам да са същата цена, а сигурно са доста над това. не са лепенки, а СИЛИКОНОВИ плаки, на които долната повърхност е лепкава и с опъванесе залепват в/ху кожата. когато тази лепкава повърхност се износи така,че че да не може в разпънато състояние да се залепи в/ху кожата,така,че кожата отдолу да побелее, то трябва да се вземе ново парче. а това,че едно парче. горе долу това ена 5-6 дена. при мамопластиката обаче не е толкова страшно (като цена) защото площтта на белега е малка и плаката се разрязва на доста повече парчета. затова си вземете най-голямата плака като размери, за да има за повече парчета и ще ви излезе по-евтино.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.