IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 29th November 2008, 00:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
А тя като стои 5-6 дни, това означава ли, че през тези дни не мажеш крем отдолу? Или може да се отлепя и залепя Няма лид а се изхаби по-бързо така. Иначе много добре си го обяснила, поне на мен ми стана ясно за какво става въпрос!
Аз мажех след душ Зерадерм и целите гърди с контратубекс след като попие, а през деня следях часовете и носех и лепенките, но преди това почиствах от мазния слой на ккрема, защото иначе не виждам как ще има смисъл от поставянето им. Общо взето разбрах че цика кеър е най-удачна за ползване през студените месеци. През лятото преди плаж се мажех със Зерадерма само.
абе става и з аплаж, ако белезите са ти в мамиларната гънка и се скриват от банския... пък и 10 дена да я носиш само вечер не е трагично..

дедективче, къде се загуби ??? точно днес си мислех за теб и моник,че ви няма никакви
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #252  
Стар 29th November 2008, 08:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
дедективче, къде се загуби ??? точно днес си мислех за теб и моник,че ви няма никакви
Да, и аз Моник много се позагуби
Отговори с цитат
  #253  
Стар 1st December 2008, 17:03
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Взех си лепенките Cika care-114.лв и Dermatix-89лв като започнах да чета листовката на Дерматикс вътре пише, че съдържанието е едно и също като в лепенките(плаките) за това не виждам смисъл да се ползва едновременно А тези лепенки не стига, че са толкова скъпи, а и на всичко отгоре нямат почти никакви инструкции за ползване
Отговори с цитат
  #254  
Стар 1st December 2008, 17:11
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Взех си лепенките Cika care-114.лв и Dermatix-89лв като започнах да чета листовката на Дерматикс вътре пише, че съдържанието е едно и също като в лепенките(плаките) за това не виждам смисъл да се ползва едновременно А тези лепенки не стига, че са толкова скъпи, а и на всичко отгоре нямат почти никакви инструкции за ползване
te_dda беше обяснила много добре как се използват по назад в темата.Така че следвай инструкциите
Така и така си ги купила я си ги ползвай,туко виж много ти помогнат.
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #255  
Стар 1st December 2008, 17:17
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Взех си лепенките Cika care-114.лв и Dermatix-89лв като започнах да чета листовката на Дерматикс вътре пише, че съдържанието е едно и също като в лепенките(плаките) за това не виждам смисъл да се ползва едновременно А тези лепенки не стига, че са толкова скъпи, а и на всичко отгоре нямат почти никакви инструкции за ползване
te_dda беше обяснила много добре как се използват по назад в темата.Така че следвай инструкциите
Така и така си ги купила я си ги ползвай,туко виж много ти помогнат.
Може би ще ползавм първо плаките и после Дерматикса, прочетох тук инструкциите, само не помня къде бях видяла някаква схема, първо се слагаха по няколко часа, амма ка беше
Отговори с цитат
  #256  
Стар 1st December 2008, 17:21
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Нищо ли не пише в тази листовка
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #257  
Стар 1st December 2008, 20:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Схемата(цитирана):
Първи и втори ден плакат се носи непрекъснато 4 часа.
Трети и четвърти ден -времето на престоя е 8 часа непрекъснато.
От пети ден нататък времето на носене трябва да се увеличава с по 2 часа на ден, докато се стигне до 24 часа престой.
Плаката трябва да се маха и мие поне два пъти на ден с топла вода и сапун поне два пъти дневно. След като внимателно се подсуши, отново може да се постави върху белега.
Цика кеър е продукт за многократна употреба. При спазване на нужната хигиена всяко отрязано парче може да се използва 28 дни и повече. Средната продължителност на терапията е от 2 до 4 месеца.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #258  
Стар 1st December 2008, 21:20
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Схемата(цитирана):
Първи и втори ден плакат се носи непрекъснато 4 часа.
Трети и четвърти ден -времето на престоя е 8 часа непрекъснато.
От пети ден нататък времето на носене трябва да се увеличава с по 2 часа на ден, докато се стигне до 24 часа престой.
Плаката трябва да се маха и мие поне два пъти на ден с топла вода и сапун поне два пъти дневно. След като внимателно се подсуши, отново може да се постави върху белега.
Цика кеър е продукт за многократна употреба. При спазване на нужната хигиена всяко отрязано парче може да се използва 28 дни и повече. Средната продължителност на терапията е от 2 до 4 месеца.
Ей детективче страхотна си!!БЛАГОДАРЯ ТИ!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #259  
Стар 1st December 2008, 21:24
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

няма защо мила всички тук сте толкова отзивчиви че като имам време гледам да помагам и аз с каквото мога!
Целувки на всички мацки!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #260  
Стар 2nd December 2008, 14:11
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Започнах днес с плаките, отрязах дев парченца, опитах се да ги разтегна малко преди да ги залепа, но те падат веднага, мястото е измито и подсушенно преди това, сега ги залепих просто така върху раната, но пак са накосъм да паднат, става въпрос лепкащата смес ми се струва не толкова силно залепваща,дано нещо не бъркам, и сега с това парченце ако го поддържам добре би трябвало да изкарам дълго до колкото съм разбрала
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.