IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 23rd June 2009, 21:44
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
А въпросния Содермикс твърди че намалява пигментацията още на първи месец освен всичко останало.
А кой те насочи към този продукт..? Виждала ли си резултат след третиране или да си чула нечие мнение...? Интересно ми е да разбера за конкретни впечатления...
Преди всичко впечатленията ми са на научна основа, (аз съм фармацевт). Има го от няколко седмици и отзив от пациент още не съм чула. Но механизмът на действие е много различен от наличните към момента продукти. На практика при образуването на така наречените изпъкнали или хипертрофични белези, тази хипертрофия се получава благодарение на високото съдържание на растежни фактори на мястото на раната. Тяхната експресия е н пряка зависимост от свободните радикали, които също са с високи нива при раните. Кремчето всъщност представлява висококсидантен ензим, който се свързва със свободните радикали и елиминирайки тях, намалява и нивата на растежните фактори.
Звучи доста сложно, но на практика е много просто. За съжаление още не съм чувала нищо от пациент, но клиничните проучвания са доста убедителни.
__________________
2х400сс Eurosilicone
Отговори с цитат
  #292  
Стар 24th June 2009, 08:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Звучиш убедително поне Сега ще се опитам да си разшифровам инфото ти, Гери Благодаря.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 24th June 2009, 12:17
nene nene не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: ВАРНА
Мнения: 25
По подразбиране

С риск да ми се посмеете аз от 10 дни си мажа белезите с крем здраве и изчезват с бясна ссорост. Моята операция беше преди 6 м . Верно че Заякова е специалист не само на красиви гърди а и на перфектни белези. но ви казвам измазах Дерматикс но от това кремче за 2 лв наистина има ефект
.
Отговори с цитат
  #294  
Стар 25th June 2009, 04:54
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nene
С риск да ми се посмеете аз от 10 дни си мажа белезите с крем здраве и изчезват с бясна ссорост. Моята операция беше преди 6 м . Верно че Заякова е специалист не само на красиви гърди а и на перфектни белези. но ви казвам измазах Дерматикс но от това кремче за 2 лв наистина има ефект
.
Като се замисля нищо не ми коства да пробвам и аз...не че имам кои знае какви белези де..те моите не си личат от солариума.....ама ще пробвам и аз
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #295  
Стар 29th June 2009, 18:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

много полезна информация,ще пробвам и аз,че този зерадерм не повлиява.благодаря на Гери,ще разпитам по аптеките
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #296  
Стар 29th June 2009, 20:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
много полезна информация,ще пробвам и аз,че този зерадерм не повлиява.благодаря на Гери,ще разпитам по аптеките
Как можеш да си сигурна, като операцията ти е била преди 3 седмици, а се мажеш от 2 най-вероятно (след свалянето на конците) Всяко такова мазило изисква доста време и упоритост, за да даде резултат. Възможно е наистина да не даде положителен такъв при теб, но няма как да го знаеш на втората седмица от мазането
Отговори с цитат
  #297  
Стар 29th June 2009, 20:24
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Пикът в ефекта на силиконовите гелове е обикновено около втория месец. При мен Зерадерм си свърши работата, наистина белезите не са твърди или изпъкнали. Но от последния 1 месец не виждам никаква промяна и затова го смених, но според мен при всички случаи трябва да се използва поне до момента, в който вече не се забелязва подобрение. За съжаление АниК е права-става бавно....
__________________
2х400сс Eurosilicone
Отговори с цитат
  #298  
Стар 29th June 2009, 20:52
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
Пикът в ефекта на силиконовите гелове е обикновено около втория месец. При мен Зерадерм си свърши работата, наистина белезите не са твърди или изпъкнали. Но от последния 1 месец не виждам никаква промяна и затова го смених, но според мен при всички случаи трябва да се използва поне до момента, в който вече не се забелязва подобрение. За съжаление АниК е права-става бавно....
ако под това,че няма никаква промяна вече имаш в предвид,че не избледнява червенината ( защото казваш,че няма релеф и твърдост ), то знай,че това не става за 2 месеца...и трябва да продължиш да се мажеш, за да има смисъл мазането ти до момента...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #299  
Стар 29th June 2009, 21:22
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Знам, че белегът може да бъде пигментиран много продължителен период, даже години, но по дебелите книги пише, че силиконовите гелове /не само Зерадерм/ са златен стандарт и пикът на тяхната ефективност е около втория месец от приложението им. Употребата им е препоръчителна в рамките на няколко без значение колко месеца или до липса на подобрение. В общи линии затова го замених с друг продукт. Пък ще видим....
__________________
2х400сс Eurosilicone
Отговори с цитат
  #300  
Стар 29th June 2009, 21:23
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Като нямам предвид само пигментацията, а всички характеристики на белега разбира се...
__________________
2х400сс Eurosilicone
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:18.