IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 29th June 2009, 23:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerry_Fr
пикът на тяхната ефективност е около втория месец от приложението им. Употребата им е препоръчителна в рамките на няколко без значение колко месеца или до липса на подобрение..
Склонна съм да се съглася тук....Мен Георгиев ми каза още след първата операция, че няма смисъл да се мажа повече от два месеца със Зерадерм-а...след това се минавало (който иска де..) на други методи за третиране...от които аз не съм се възползвала досега, макар няколко пъти да съм оперирана.....
Отговори с цитат
  #302  
Стар 30th June 2009, 10:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз измазах 2 тубички Зерадерм и от 2-3 дни не мажа нищо. Чакам Гери да сподели впечатления от "новото" мазило Пък и малко почивка ще си дам.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 16th July 2009, 14:58
mirela mirela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте момичета, днес бях на консултация минаха 2 месеца и половина от операцията ми. Белезите са ми под мишницата. До сега се мазах с Зерадерм. Мисля, че не изглеждат зле. Питах док. дали да сменя Зерадерма с друг. Той ми каза да продължа с него и да си купя Контратубекс и да си направя 2 процедури по 15 мин с ултразвук. Знаете ли къде правят такива процедури?
Отговори с цитат
  #304  
Стар 16th July 2009, 18:04
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Ултразвука се не ли ползва при по-пресни белези , горе-долу след махане на конци ? Защото с него се цели третиране и "зарастване" в дълбочина .
Отговори с цитат
  #305  
Стар 16th July 2009, 18:10
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirela
... Контратубекс .... 2 процедури по 15 мин с ултразвук. Знаете ли къде правят такива процедури?
с направление от лекар - в поликлиниките , не съм сигурна дали хирург ги изписва или кожен лекар . А другия вариант е - козм.салон с ултразвук или при масажист , обикн. и те имат .
Отговори с цитат
  #306  
Стар 16th July 2009, 18:22
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Има ли ефект, някои ползвал ли е този метод за заличаване на белезите?
Отговори с цитат
  #307  
Стар 17th July 2009, 10:06
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Ефектът е по-добър само и единствено от гледна точка на това, че ултразвукът подпомага по-дълбокото проникване на мазилото, с което се прави. Кремовете проникват в епидермиса и дермата, геловете отиват в малка степен и в подкожието. С ултразвук пенетрацията в дълбоките слоеве се подобрява доколкото знам с до 5 см. Само не съм много убедена, че две процедури са достатъчни....
__________________
2х400сс Eurosilicone
Отговори с цитат
  #308  
Стар 17th July 2009, 10:58
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

При това положение ще трябва да се ходи редовно, поне 2-3 пъти седмично и то в началото първи-втори месец...
Отговори с цитат
  #309  
Стар 17th July 2009, 14:14
mirela mirela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Мерси за отговорите. Мисля да се обадя на док. да ми обясни пак. Каза ми само 2 процедури. Аз исках да го питам още много неща и не обърнах внимание на ултразвука. А трябваше да го поразпитам повече.
Отговори с цитат
  #310  
Стар 20th July 2009, 09:43
adimops adimops не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Мирелка, аз ходих на 2 курса с ултразвук и съм много доволна. И моят достъп беше през мишницата. Един курс включва 10 процедури, през ден, после почивка от 2 седмици и пак 10 процедури. Ходих в център "Хармония" в Лозенец. Успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.