IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 9th April 2011, 12:00
Аватара на M1st3r_X
M1st3r_X M1st3r_X не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 41
По подразбиране Проблем с отношенията. Моля за съвет

Здравейте. Аз съм мъж на 22 години, имам приятелка на 26. Отношенията ни са стабилни, заедно сме вече 5 месеца и се подкрепяме общо взето. Само че има един малък проблем. Както може би се досещате, има още един мъж в уравнението. Ние сме от Бургас, а той е от другия край на България, следователно не може да ми отнеме момичето, поне за сега. Проблемът се изразява в това, че той просто въздейства на приятелката ми много привличащо, пише там някакви стихотворения и тя се разтапя. Пращат си целувки, прегръдки и така нататък. Опитах се да напиша и аз някакви стихове, само че не са така сполучливи. Предупредих приятелката ми, че съм консервативен и няма да приема това общуване, било то и Платонична любов, тя се съгласи да спре. Нещата позатихнаха за около месец, но сега пак си пишат такива неща. Побърквам се като тя му пише " С нетърпение чакам да ме прегърнеш, този момент идва" или " За мен няма значение с кой съм, щом не си до мен". Казва ми, че съм единствен за нея, все пак доста неща преживяхме за 5 месеца, но не знам дали да й вярвам. Дайте ми някакъв съвет, моля. Не искам пак да се карам с нея, привързани сме много един към друг, но това просто не мога да го понеса, дори само да са приказки. Говорихме за общо бъдеще, евентуално да се изнесем двамата на квартира. Съгласен съм, но ако продължава така няма да стане. Как да действам? Благодаря.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемотношениятаМолязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:49.