IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd April 2016, 00:01
Princesata_777 Princesata_777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 1
По подразбиране Ринопластика в Исул?

Здравейте, чета ви от скоро и имам въпрос. Решила съм да си направя ринопластика имам дълъг гърбав нос със месест връх и за капак крива преграда та въпросът е имате ли наблюдения от докторите които оперират в Исул? Има ли някой там който да е добър в пластиките на нослета? Благодаря предварително на включилите се
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th October 2016, 11:16
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Princesata_777 Виж мнението
Здравейте, чета ви от скоро и имам въпрос. Решила съм да си направя ринопластика имам дълъг гърбав нос със месест връх и за капак крива преграда та въпросът е имате ли наблюдения от докторите които оперират в Исул? Има ли някой там който да е добър в пластиките на нослета? Благодаря предварително на включилите се
За Исул никъде не съм видяла да има отзиви,проверявай много внимателно доктори,че има доста осакатени хора от ринопластика,и после се събират огромни пари за поправяне в Турция,ако държиш да е в България виж темата за доктор Иван Йорданов,има добри отзиви за него също и доктор Бенчев,но няма достатъчно снимков материал,не споделят оперираните много....

Последно редактирано от aliona : 18th October 2016 на 11:19
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаИсул
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.