IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 6th May 2009, 11:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

оооо, тази гъба ли била... Такава мисля, че мога да намеря. Едно време майка ми я ползваше. От къде да знам, че полученото мляко е кефир
Бебешончето ти изсмуква желязото Ако хептен паднеш под нормата, вземи няколко таблетки желязо да го вдигнеш малко (дано не ти се повръща от тях) До края хемоглобинът все ще пада, но ще го крепиш
Отговори с цитат
  #522  
Стар 6th May 2009, 13:39
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Само за протокола-вчера след като Апоклистика ми каза за кефира тук, отскочих до магазина и си взех. Пих малко и не след дълго О ЧУДО! Днес повторих и пак подейства.. така че първо искрени благодарсности Апо и второ- кефирът има ефект ( вече и от собствен опит)
Отговори с цитат
  #523  
Стар 6th May 2009, 15:09
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stelchi
Пих малко и не след дълго О ЧУДО! Днес повторих и пак подейства.. така че първо искрени благодарсности Апо и второ- кефирът има ефект ( вече и от собствен опит)
Радвам се за теб, stelchi! Бързо действаш.
От кой магазин го взе?
Отговори с цитат
  #524  
Стар 6th May 2009, 16:06
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Мерси Миме Аз съм в Германия сега, за мой късмет, тук се продават във всеки хранителен магазин. Иначе в Бг както казаха мацките ще трябва с гъба да го правим.
Отговори с цитат
  #525  
Стар 7th May 2009, 10:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Радвам се, че ти е помогнало
И на всички, които са забравили, да напомня и нещо много отдавна обсъждано-Oxy powder върши удеса не само за ходенето до тоалетна- положителните ефекти са много
Отговори с цитат
  #526  
Стар 8th May 2009, 09:41
lora2155 lora2155 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Нямах време да прегледам цялата тема но ми стана интересно за това което коментирате последно.

Последното което открих аз за проблема си и съм супер доволна а може да се пие и по време на бременност /което е / е пробиотика на Дофилус за жени.
Отговори с цитат
  #527  
Стар 8th May 2009, 14:27
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Понеже пак се спомена Oxy- то, да попитам - дали действа за изчистване на слуз от носоглътката? Че непрекъснато ми е запушен носът, не ми помагат разните капки, инхалации и други подобни. След като Oxy чисти така генерално организма, логично е като резултат на изчистването на шлаките да има ефект и срещу слузта, как мислите? Има ли някой от ползвалите го такова наблюдение или са ми напразни надеждите ??? А и още нещо - понеже имах глупостта да питам за Oxy- то в един форум, където явно влизат само доктори, а те както се знае много често са супер консервативни ,и като ме почнаха - кислородът бил вреден за организма / свободни радикали /, щяла съм да се разболея, вместо да се излекувам и други от сорта, имате ли наблюдения в по-дългосрочен аспект за някакви нежелани стренични ефекти? Предполагам, че не, иначе нямаше да сте доволни от него, но Тома Неверни пак да попита .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #528  
Стар 8th May 2009, 15:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За слуз нямам идея. Колкото до докторите... заради тях майка ми в момента отказва да отиде на озонова терапия, щото доктора й е напълнил главата с глупости... нямам нищо против човека, перфектна операция й направи, да е жив и здрав, ама не знам защо се е запънал за някои работи като магаре на лед. Кислородът, внимателно дозиран, има страшно много положителни ефекти върху тялото и се използва в много козметични и здравосолвни процедури... само че най- вече в чужбина. У нас явно ще мине още време, докато господа докторите си надигнат носовете от дебелите книги и не се открехнат и за алтернативни методи на лечение
Отговори с цитат
  #529  
Стар 9th May 2009, 10:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Кислородът, внимателно дозиран, има страшно много положителни ефекти върху тялото и се използва в много козметични и здравосолвни процедури...
Именно внимателно дозиран, защото една сравнително нова притежателка на уред за кислородотерапия изгори лицето на една от клиентките си.. хем не и беше първата клиентка. (собственичката е медицинско лице, но не лекар)
Иначе, наистина си има много готини страни, но трябва да се внимава все пак.
Отговори с цитат
  #530  
Стар 9th May 2009, 11:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мимка, аз затова дори не бих се осмелила да отида на козметична терапия с кислород, щото им нямам вяра колко са наясно. Майка ми исках да я пратя в центъра за озонотерапия в София, където терапията се прави от лекар, или в барокамерата във Варна (но нейното е по медицински причини, не за разкрасяване), но доктора дето я оперира рече и отсече не и аз съм безсилна да направя каквото и да е. Макар че и за двете неща кака Яна ме упъти, минала е по този път с майка си... бе на нея вярвам доста повече отколкото на доктори... ама както и да е, ще гледам поне за другата част от терапията да й сложа вилата на врата, че да изпълнява
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:22.