IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th May 2007, 23:10
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

писах и на др място а искам по-бързо отговори на тия въпросчета - кое премахва повече мазнинки - да тичам по-бавно повече време или по-бързо темпо по-малко време или няма значение?

и колко често и по колко време горе долу трябва да тичам за да нямам мазнинки по корема?кардиото(точно тичането)помага ли за премахване на паласките?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th May 2007, 06:10
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BiathlonGirl
Чакай сега - ако искаш да гориш мазнини, трябва да даваш на тялото си МАЗНИНИ. Не можеш да сипваш в колата газ, а да искаш да я караш на бензин - тялото изгаря онова, което му даваш и си пази като ценен ресурс онова, от което го лишаваш, затова ПЛЮС зелените зеленчуци и пилешко/пуешко/хвърчащото, трябва да се папа и масло, и риба, и свинско, и зехтин на салатите...
Всичко е ок, ама пък това свинско от къде го измисли...
Освен диета мацка, наблегни на кросчета. Ако можеш сутрин на гладно и на открито, ако не в зала, ефекта е поразителен.
Успех!
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th May 2007, 06:15
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
писах и на др място а искам по-бързо отговори на тия въпросчета - кое премахва повече мазнинки - да тичам по-бавно повече време или по-бързо темпо по-малко време или няма значение?

и колко често и по колко време горе долу трябва да тичам за да нямам мазнинки по корема?кардиото(точно тичането)помага ли за премахване на паласките?
Нищо друго не помага толкова колкото кардиото
45 мин. крос сутрин на гладно с пулс около 130 (зависи от възрастта ти) е перфектно!
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th May 2007, 06:43
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

ами как да ги свалиш аз бих препоръчал две неща: Бягане 3 дена в седмицата по минимум 40 минути без да спираш да бягаш(много вода пий) и второто нещо което ще препоръчам е плуване. Айде успех ти желая и ако успееш пиши ми .
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th May 2007, 08:48
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

А за паласките върши ли работа и кардио тренировка кикбокс, продължава около 30 мин и е доста интензивна, иначе и във фитнеса след тренировка правя 30 мин на пътечката
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th May 2007, 12:40
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от narrotor
ами как да ги свалиш аз бих препоръчал две неща: Бягане 3 дена в седмицата по минимум 40 минути без да спираш да бягаш(много вода пий) и второто нещо което ще препоръчам е плуване. Айде успех ти желая и ако успееш пиши ми .
и ако бягам 3 пъти в седмицата по 40-45мин дали ще има ефект?щото аз съм бягала(не точно 3пъти вс седм но разл-някоя седм повече някоя по-малко и с разл време) и не виждам никакъв ефект
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th May 2007, 12:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от narrotor
ами как да ги свалиш аз бих препоръчал две неща: Бягане 3 дена в седмицата по минимум 40 минути без да спираш да бягаш(много вода пий) и второто нещо което ще препоръчам е плуване. Айде успех ти желая и ако успееш пиши ми .
С многото вода по време на бягането хич не съм съгласна.
Никой не препоръчва много вода по време на кардио тренировки, то е и доста трудно да се налокаш с един литър и да бягаш
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th May 2007, 13:23
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Човека най-вероятно има предвид водата по време на хранителния режим, просто не го е обяснил достатъчно ясно (макар че се подразбира)
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th May 2007, 23:00
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от narrotor
ами как да ги свалиш аз бих препоръчал две неща: Бягане 3 дена в седмицата по минимум 40 минути без да спираш да бягаш(много вода пий) и второто нещо което ще препоръчам е плуване. Айде успех ти желая и ако успееш пиши ми .
С многото вода по време на бягането хич не съм съгласна.
Никой не препоръчва много вода по време на кардио тренировки, то е и доста трудно да се налокаш с един литър и да бягаш
след !!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th May 2007, 23:04
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

като си свършиш тренировката пий си водата там не пий например ена кола или нещо такова...тя колата има 4 5 лажици захар поне в нея тя по сладка от ена вафла тва имах предвид например като е пред компютъра да си тури по ена две бутилки с вода 0.5 литра общо 1 л. водата по време на хранителния режим също.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХраненеСпортДоволнирезултати
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.