IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 5th December 2008, 12:48
Аватара на bonbon_ka
bonbon_ka bonbon_ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Varna
Мнения: 205
По подразбиране :)

... аз съм си с 500 над от първия път !!! и мога да кажа , че въобще не изглеждат огромни . но ... при мен нямаше и начин да сложа по-малки ... преди си имах едър бюст , който си замина заедно с килцата и така... и да кажа , че и аз не съм раждала , но всичко зависи от еластичността на кожата и от грижите за бюста .
Sandee надявам се да се сдобиеш с желаните кубици , но най - добре послушай док , дори и той да ти предложи по - малки . да, при мен е от първия път , но по съвет на док ( отидох с нагласата за доста по - малки ) . пък и при мен си имаше доста материал за пълнене , та и за това сега изглеждат нормално , а не като бомби ( ти май си ги виждала ) .
и моля те пиши на колко сс се спряхте
успех и стискам палци
__________________
eurosilicone 500cc надмускулно
Отговори с цитат
  #512  
Стар 5th December 2008, 16:44
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от bonbon_ka
... аз съм си с 500 над от първия път !!! и мога да кажа , че въобще не изглеждат огромни . но ... при мен нямаше и начин да сложа по-малки ... преди си имах едър бюст , който си замина заедно с килцата и така... и да кажа , че и аз не съм раждала , но всичко зависи от еластичността на кожата и от грижите за бюста .
Sandee надявам се да се сдобиеш с желаните кубици , но най - добре послушай док , дори и той да ти предложи по - малки . да, при мен е от първия път , но по съвет на док ( отидох с нагласата за доста по - малки ) . пък и при мен си имаше доста материал за пълнене , та и за това сега изглеждат нормално , а не като бомби ( ти май си ги виждала ) .
и моля те пиши на колко сс се спряхте
успех и стискам палци
Аз съм виждала твоите страхотни гърди, наистина са много хубави и въобще не личи че са 500 кубикови и най хубавото е, че са си съразмерни с тялото ти
Отговори с цитат
  #513  
Стар 6th December 2008, 00:17
Аватара на bonbon_ka
bonbon_ka bonbon_ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Varna
Мнения: 205
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Цитирай:
Първоначално написано от bonbon_ka
... аз съм си с 500 над от първия път !!! и мога да кажа , че въобще не изглеждат огромни . но ... при мен нямаше и начин да сложа по-малки ... преди си имах едър бюст , който си замина заедно с килцата и така... и да кажа , че и аз не съм раждала , но всичко зависи от еластичността на кожата и от грижите за бюста .
Sandee надявам се да се сдобиеш с желаните кубици , но най - добре послушай док , дори и той да ти предложи по - малки . да, при мен е от първия път , но по съвет на док ( отидох с нагласата за доста по - малки ) . пък и при мен си имаше доста материал за пълнене , та и за това сега изглеждат нормално , а не като бомби ( ти май си ги виждала ) .
и моля те пиши на колко сс се спряхте
успех и стискам палци
Аз съм виждала твоите страхотни гърди, наистина са много хубави и въобще не личи че са 500 кубикови и най хубавото е, че са си съразмерни с тялото ти
ах ти сладка Кари ... и аз съм виждала твоите и направо по мой вкус са
мерси мацка
__________________
eurosilicone 500cc надмускулно
Отговори с цитат
  #514  
Стар 6th December 2008, 11:34
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от bonbon_ka
... аз съм си с 500 над от първия път !!! и мога да кажа , че въобще не изглеждат огромни . но ... при мен нямаше и начин да сложа по-малки ... преди си имах едър бюст , който си замина заедно с килцата и така... и да кажа , че и аз не съм раждала , но всичко зависи от еластичността на кожата и от грижите за бюста .
Sandee надявам се да се сдобиеш с желаните кубици , но най - добре послушай док , дори и той да ти предложи по - малки . да, при мен е от първия път , но по съвет на док ( отидох с нагласата за доста по - малки ) . пък и при мен си имаше доста материал за пълнене , та и за това сега изглеждат нормално , а не като бомби ( ти май си ги виждала ) .
и моля те пиши на колко сс се спряхте
успех и стискам палци
Само че, както казваш ти си имала увисване. Какво ще правиш, когато след 10години увиснат още, защото така или иначе увисват. По-голям кубик ли ще сложиш или ще ги повдигаш?
Много лесно давате съвети на млади момичета да се обзаведат с огромни гърди без да мислите за последствията.
Отговори с цитат
  #515  
Стар 6th December 2008, 14:17
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Големи кубици при нераждали жени са неразумно решение...не визирам никого, принципно го казвам..
Отговори с цитат
  #516  
Стар 6th December 2008, 23:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: :)

[quote="reaСамо че, както казваш ти си имала увисване. Какво ще правиш, когато след 10години увиснат още, защото така или иначе увисват. По-голям кубик ли ще сложиш или ще ги повдигаш?
Много лесно давате съвети на млади момичета да се обзаведат с огромни гърди без да мислите за последствията. [/quote]


Ще ги смени ,или ще мисли след 10 години какво да прави ,в крайна сметка всеки си преценява какво да си сложи никой никого не задължава с мненията си ... Ако от сега мислим след 10 године какво ще е е еехе я камилата я камиларя
Отговори с цитат
  #517  
Стар 6th December 2008, 23:26
Аватара на bonbon_ka
bonbon_ka bonbon_ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Varna
Мнения: 205
По подразбиране Re: :)

[quote=Thomi]
Цитирай:
Първоначално написано от "reaСамо че, както казваш ти си имала увисване. Какво ще правиш, когато след 10години увиснат още, защото така или иначе увисват. По-голям кубик ли ще сложиш или ще ги повдигаш?
Много лесно давате съвети на млади момичета да се обзаведат с огромни гърди без да мислите за последствията. :roll:[/quote


Ще ги смени ,или ще мисли след 10 години какво да прави ,в крайна сметка всеки си преценява какво да си сложи никой никого не задължава с мненията си ... Ако от сега мислим след 10 године какво ще е е еехе я камилата я камиларя
Thomi, мацка направо ми взе отговора от устата

И Реа, моля те прочети по-добре поста ми !!! Аз не давам съвети !!! И какво означава това " когато след 10години увиснат още " ... визирам "още" - ти сега виждала ли си ги , че да говорим за "още" увисване ???
И ето част от моя пост "Sandee надявам се да се сдобиеш с желаните кубици , но най - добре послушай док , дори и той да ти предложи по - малки..." Така че хайде да не говорим за даване на съвети... Освен това мисля, че Sandee е умно момиче и сама ще прецени колко да сложи...
__________________
eurosilicone 500cc надмускулно
Отговори с цитат
  #518  
Стар 6th December 2008, 23:38
Аватара на bonbon_ka
bonbon_ka bonbon_ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Varna
Мнения: 205
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Големи кубици при нераждали жени са неразумно решение...не визирам никого, принципно го казвам..
Да, Beauty съгласна съм с теб , но при мен по-малките кубици щяха да бъдат неразумно решение. Винаги съм имал голям бюст , който разбира се се стопи заедно с много свалени килограми.И само си представи каква гледка беше... Аз избрах големите кубици пред варианта повдигане. Но пак казвам това си е моят случай, а кой колко кубика ще сложи е лично негово и на док решение
__________________
eurosilicone 500cc надмускулно
Отговори с цитат
  #519  
Стар 5th January 2009, 16:44
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

diadora кой е твоят доктор?Ако си чела много из форумите ,сама можеш да прецениш колко кожа имаш за запълване и дали са били малко кубиците,които са ти предложили.След като не се е съгласил и ти е сложил малко,а имаш кожа..защо не се насочи към друг доктор?Най-добре направо 2-3 консултации с доктори и сама реши кой те удовлетворява с предложението си.Успех
Отговори с цитат
  #520  
Стар 5th January 2009, 16:54
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Добре де, как ще предложат 280 кк на "много увиснали гърди"? Това лекар без опит ли го е направил, то вече и децата знаят, че ако няма обиране на кожата импланта трябва да е по-голям в най-общия случай. Моите гърди бяха средно увиснали, не кой знае колко и моят лекар каза 385 или 405, даже не сме коментирали по-малък размер. Избрах по-големите и мисля, че ми пасват идеално.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.