IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd September 2007, 09:52
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

elinor, радвам се че съпругът на приятелката ти е толкова добър в поставянето на филъри и ботокс!
Но без да се заяждам продължавам да твърдя, че в България единствено лекари имат право да поставят филъри, и дори приятелката ти да има диплом, той не й върши работа в Б-я.
Наистина в много държави от ЕС, Англия, скандинавските държави... медицински сестри и козметички могат да поставят филъри, но нашият закон все още не е променен в тази насока (и едва ли ще бъде променен по мое лично мнение).
В случая с твоите познати те нямат проблем да купуват филъри, защото очевидно ги купуват на името на съпруга й, който е хирург.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 3rd September 2007, 10:30
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

аз не искам да се заяждам.само казвам 4е съм виждала много моми4ета които са си слагали при нея и ми харесва много .все пак има толкова доктори които могат да те оризилят така 4е бярвам на очите си и това което виждам е че ги прави супер.а това че пред на някои си човек името седи ДР.не ме прави по -спокоина и сигурна.аз виждам ампулата на филъра преди да ми го сложи и я познавам много добре така че няма как да стане грешка.

всеки има право да избира къде да ходи а и сам си поема риска.то ние вси4ки сме поели риск с тея цици ама какво да правим....обичаме си ги....
Отговори с цитат
  #73  
Стар 3rd September 2007, 12:35
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor
така че няма как да стане грешка.
Грешка ВИНАГИ може да стане няма за съжаление такъв момент, в който някой да ти даде гаранция, че си застрахована от грешки
Отговори с цитат
  #74  
Стар 10th September 2007, 09:07
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

здравеите.мин .ден се видях с ммоята приятелка която си е сложила SURGIDERM 30 .както ви казах неиния мъж е хирург и тои слага също.устните са и станали страхотни .цената е 350-400лв.за двете устни стига 1 ампула.имам уговорка за др.седм.да прави моите,ще ви изпратя снимки.неините ги имам ама са ми в телефона.ако мога да ги сваля ще ви пратя и тях.на една и ги е направила като на Мара Отварачката ама каза че станали брутално големи.е момичето се било харесало.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 11th September 2007, 18:08
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Момичета,днес цял ден обикалях по доктори и дерматолози и козметолози и какви ли още не.Интересувах се от временните филари,тъй като ми се иска да видя първо как ще изглеждам с оголемени устни и след това ще мисля за нещо по-дълготрайно.
Та значи казах ми,че действително Surgilips е хубав филър,слага се по-надълбоко(така ми го обесниха) по-течен е ,той е само за устни.Surdgiderm 30 ми казаха,че е за всичко и е за по-възрастни жени и ми казаха един друг филър Esthelis ...soft -който бил по-лек и basic койото бил по-силен,по -стабилен и плътен,слага по към повърхността. Единият ми въпрос е дали сте чували за този филър Esthelis и ако сте какви са отзивите? И според вас къде е по-подходящо да се сложи филъра по-надълкобо или към повърхността,питам,ако знаете ,ако са ви казвали на консултация или каквото и да е.Всяко мнение ще ми е от полза. Мерси.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 11th September 2007, 21:00
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

i_shikawa, много добре си се насочила към филър с хиалуронова киселина!
Но всъщност този Esthelis soft се инжектира повърхностно до средна дерма, а basic в средна до дълбока дерма; това е общо взето нов филър, който е на пазара от по-малко от 3 години и няма достатъчно публикации за него.
А филърът се поставя на различна дълбочина според това дали се цели оформяне на контур или създаване на обем на устните.
Ти какво по-точно желаеш да коригираш в устните си?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 11th September 2007, 22:27
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
според това дали се цели създаване на обем на устните.
според това къде би трябвало да се инжектира?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 12th September 2007, 08:51
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

този филър Surgilips го е слагала преди това но е много по нетраен от surgiderm 30 защото тои е по гъст от първия .тя е слагала почти всички видове филъри и каза че от този е наи доволна и наи много време издържал.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 12th September 2007, 10:23
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
i_shikawa, много добре си се насочила към филър с хиалуронова киселина!
Но всъщност този Esthelis soft се инжектира повърхностно до средна дерма, а basic в средна до дълбока дерма; това е общо взето нов филър, който е на пазара от по-малко от 3 години и няма достатъчно публикации за него.
А филърът се поставя на различна дълбочина според това дали се цели оформяне на контур или създаване на обем на устните.
Ти какво по-точно желаеш да коригираш в устните си?
Горната устна само контур,а на долна обем... Незнам какво да избера,днес трябва да се обадя и да кажа. Попринцип то си е индивидуално на кой колко време ще му стой,зависи си от организма,но все пак вие какво ще ме посъветвате?? :S
Ааа и ми казаха,че на два пъти ще ми го слагат независимо какъв филър е.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 12th September 2007, 10:25
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor
този филър Surgilips го е слагала преди това но е много по нетраен от surgiderm 30 защото тои е по гъст от първия .тя е слагала почти всички видове филъри и каза че от този е наи доволна и наи много време издържал.
Да,казаха ми,че Surgilips бил много течен.За Surgiderm изобщо не коментирахме много,защото казаха,че е за по-възрастни жени и е универсален и повече за бръчко го използват . За Esthlis ми казаха,че е много гъст. Според мен колото е по-плътен толкова по-добре.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.