IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 3rd March 2010, 10:39
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Честит 3ти Март,Българи!
Здравейте,днес съм на варива и мисля,да си направя ориз със зеленчуци и гъбки.Пък във петъка вече ме чака 2ия ми воден ден и във съботата ще се очета какви резултати има Лек ден.
Отговори с цитат
  #772  
Стар 3rd March 2010, 13:36
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте!Честит празник!Днес съм в добро настроение,времето е прекрасно и за днес обядът ми беше вегетарианска пица.Да ви се похваля имам минусче Назад съм с 1кг и с 1.5см от талията. Забелязах,че колкото повече свалям,толкова съм по-мотивирана и продължавам напред.Е ,има и лоше дни дето нямам хъс,ама мисля че при всички и така.Успех и на вас.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #773  
Стар 3rd March 2010, 13:41
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Пети браво за минусчетата и аз чуствам,че съм свалила см защото дрехите ми стоят по-добре.А някой са ми доста широчки станали.Важното е,че се чуствам страхотно и свалям здравословно.И хората забелязват резултатите ми
Отговори с цитат
  #774  
Стар 4th March 2010, 12:14
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Здравейте!Нещо ми се струва е позамряла темичката.Аз днес,съм на въглехидрати и сега си приготвям макарони,да си запека със доматен сок.Пък за довечера,ще хапна нещо сладко Хайде,лек ден от мен.
Отговори с цитат
  #775  
Стар 4th March 2010, 12:56
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте! Честит празник на патерици! Честити минусчета на всички дами! Дано и аз скоро да се похваля. Вчера бях на въглехидрати и за обяд ядох вегетарианска пица. Да знаете само как странно ме изгледа сервитьорът в заведението като му казах, че искам пицата без кашкавал За вечеря хапнах малко салатка и овесени ядки, накиснати във вода, а за десерт - един сладолед (който имаше малко забранени фъстъци вътре ). Днес съм на плодове. Лошото е, че в този ден, за да компенсирам липсата на засищаща храна, ям доста. До тук съм изяла три банана и една ябълка. Ама не мога, докато ми се нагоди организмът към режима, сигурно ще е така в тези дни. След малко почвам да се наливам с много вода, за да забравя за храната
На всички стискам палци и ви желая ползотворен ден с многооо минуси
Отговори с цитат
  #776  
Стар 4th March 2010, 13:59
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Здравейте,момичета!
Писах само веднъж и ви казах,че ще започвам и аз този режим,е започнах-днес ми е първият плодов ден. Засега се чувствам мн добре,но много не ми се яде,закусих половин портокал,преди малко още 2парченца и на гърба си ги качвам.Иначе първите 3 дни минаха мн добре,на белтъчния пропуснах обяда,незнам фатално ли е да пропускаме хранене.
Днес кантара показа 1300гр. надолу-организма ми явно е започнал да се пречиства.Моята половинка също започна режима,незнам колко ще издържи,но поне в началото е супер че ще ми прави компания докато посвикна.

Това е засега от мен.Смятам вече да бъда редовна и да идвам да се отчитам.
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #777  
Стар 4th March 2010, 14:10
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Добър ден и от мен!Поздравления за минуса на Евита,само така!!!Днес съм плодова и зеленчукова А бе,немога само на плодове,не е ли да си хапнеш една зелена салатка.....по му върви .Зная,че не е добре да се разменят дните,ама в събота съм на сватба и нямя как-ще разменя бобовия и белтъчния ден :P .Иначе всички около мен ще си хапват,а пък аз боб ли да си поръчам .Ще видим в крайна сметка какво ще стане.....Призовавам всички дето скоро не са писали да пишат,че тези дето сме тук сме малко и с повече хора е по-интересно
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #778  
Стар 4th March 2010, 14:16
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

@ Деляна, ако това ще те успокои първите два пъти плодовите дни ми се отразяваха много зле, но онзи ден беше третият по ред плодов ден и мина много добре. Симптомите, като световъртеж, главоболие, гадене и прочие липсваха. Така , че смело напред. Не знам от кога си на режима, но може би всеки организъм се приспособява различно. Аз днес съм на варива и за обед в ресторанта под офиса имаше леща, така добре ми се отрази. Довечера мисля едни постни сърмички да хапна. Да ви кажа, че с препоръката да се хапва на вечеря половината от обеда не ми се отдава. Като съм на работа се съобразявам с обедното меню в ресторанта , а вечер би ми идвало в повече да готвя специално за мен нещо. Нагаждам се. Надявам се да не попречи на резултатите. Аз досега не съм имала възможност да се меря, защото в къщи нямам кантар, по дрехите също не усещам някаква промяна, но време има. Приятен ден от мен.
Отговори с цитат
  #779  
Стар 4th March 2010, 15:11
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

minivi, аз проблем като световъртеж и падане на кръвно нямам. Но просто ми се хапва страшно много в тези плодови дни. Аз винаги, откакто се помня, съм имала страшен апетит и много обичам да си хапвам, за това тези дни малко трудно ги преодолявам. По принцип стартирах диетата преди две седмици, но беше просто опит дали ще ми допадне, а сега официалното започване беше на първо число този месец, т.е. това ми е първата 4 - дневка. Проблемът, както вече писах е, че съм в ПМС и хормоните са ме ударили и така още повече ми се прияжда сладкичко (а и какво ли още не). Ще карам така, а дано по - бързо се появят някакви резултати, защото иначе почвам да се отчайвам. Аз също невинаги спазвам препоръката да ям по - малко вечер, особено като седнем на една маса всички още по - малко ми се отдава. Онази вечер сигурно изядох 1/2 кило варени картофи. Мога такива количества да погълна, а знам че трябва да се огранича и в това отношение. Може би трябва да мине известно време, за да успея да поогранича количеството храна. Но няма да падам духом, продължавам да следвам режима и дори имам вече и последователка в лицето на една приятелка Ще изчакам и да ми дойде МЦ, защото тогава много се подувам и задържам вода и ще се отчета едва след като ми свърши, защото едва ли резултатите ще са обективни. Интересно ми (стига да не ви е неудобно да споделяте), вие как се чувствате около и по време на МЦ и как ви се отразява на диетата?
Отговори с цитат
  #780  
Стар 4th March 2010, 17:06
Antoaneta0886 Antoaneta0886 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране Pomognete!!!

Zdraveite mili dami,pro4etoh foruma vi i mi dopadnahte i re6ih da vi pi6a,tui kato ot 3 dena sum na tazi dieta i se 4uvstvam dobre,nooo .... ima edno golqmo NO,4e mama mi kaza,da se posuvetvam i da popro4eta dali moje da ima obraten efekt tazi dieta,za6toto sum na 16 i smqta,4e organizma mi moje i da ne se spravi? Vidqh nqkakva tabli4ka v nqkakuv forum i vidqh,4e ima i u4astni4ki na moqta vuzrast...molq vi pomognete mi,za6toto tqloto e nai-vajnoto za men,a az iskam da svalq okolo 7-10kg.
Blagodarq vi!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:01.