IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3411  
Стар 15th October 2015, 15:08
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

225 и 255 ми се вижда малко, много малко! С нулев старт ли си? Ако са анатомичните на Мак Ган мисля, че разликата е 0,5см. Измерва ли те? И защо да личи? Надмускулно ли ще са ? Оххх чак аз се обърках

Последно редактирано от CvetiB : 15th October 2015 на 15:22
Отговори с цитат
  #3412  
Стар 15th October 2015, 15:12
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Колко пък да ти е малък гръдния кош? 225 и 255 ми се вижда малко, много малко! С нулев старт ли си?
Да. И горе съм слаба. но приятелките ми който са със същия размер 255 им стоят малки тоест естествени. Много се колебая..
Отговори с цитат
  #3413  
Стар 15th October 2015, 15:36
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Много зависи какъв краен резултат желаеш! Но ако искаш по-пищен бюст определено ще ти малеят! MF 410 255 - 11.5 10.6 4.6 - това ли е импланта? Ако искаш можеш и сама да се измериш за да прецениш каква основа можеш да побереш. Правиш център на гръдния кош, оставяш около 1,5см разстояние от точката (по-равно от двете страни) и мериш до края на мишницата, като се има предвид, че можеш спокойно да излезеш и сантим наавън. Това е което се сещам

Последно редактирано от CvetiB : 15th October 2015 на 15:41
Отговори с цитат
  #3414  
Стар 15th October 2015, 15:54
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

На мен ми се струва, че имат да улягат още

ina.ina, ще пиша за вендузите малко по-късно

Hotmamma, отдавна го вдигам, но избягвам да го нося продължително. Около седмица след операцията започнах лека-полека. Възстановяването е много бързо при мен. Сравнявам с приятелка, която се оперира при друг лекар. Тя беше без дренажи, с друг сутиен, лента ... доста по-тежко е при нея и не мисля, че е само до организъм. По-скоро до непосредствените грижи след операцията и покоя.
Отговори с цитат
  #3415  
Стар 15th October 2015, 17:54
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

УУУ Цвети, супер са, но ще слягат и според мен. сега си стоят като балони, после ще станат по-естествени. поне съдейки по моите де.
Отговори с цитат
  #3416  
Стар 15th October 2015, 18:19
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Много зависи какъв краен резултат желаеш! Но ако искаш по-пищен бюст определено ще ти малеят! MF 410 255 - 11.5 10.6 4.6 - това ли е импланта? Ако искаш можеш и сама да се измериш за да прецениш каква основа можеш да побереш. Правиш център на гръдния кош, оставяш около 1,5см разстояние от точката (по-равно от двете страни) и мериш до края на мишницата, като се има предвид, че можеш спокойно да излезеш и сантим наавън. Това е което се сещам
Благодаря ти много мила за мнението. Мисля, че това е импланта, анатомични. Подмускулно разбира се ще е. Измери ме и ми предложи 225 или евентуално 255 и да си реша до деня на операцията. Той е за 225... Предполагам защото при 255 може да се личи повече очертанията и ръбовете на импланта. Иии съм в голяма дилема кое да избера.

Последно редактирано от hristine : 15th October 2015 на 18:26
Отговори с цитат
  #3417  
Стар 15th October 2015, 18:56
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

hristine Избери най-големите!!! мой съвет Ииии Успех! p.s Моите са с параметри 350цц 13 12,2 5,4 с подгръдна 70 и гръдна 85,86 на предната страница може да ги видиш грам не са големи

Последно редактирано от CvetiB : 15th October 2015 на 19:00
Отговори с цитат
  #3418  
Стар 15th October 2015, 19:14
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
hristine Избери най-големите!!! мой съвет Ииии Успех! p.s Моите са с параметри 350цц 13 12,2 5,4 с подгръдна 70 и гръдна 85,86 на предната страница може да ги видиш грам не са големи
Видях гиии. Страхотни, страхотни са.. идеално изглеждат. Няма с какво да се измеря, но може би ще те послушам за по-големите, освен, ако в деня не ме разубеди доктора. Благодаря ти още веднъж!
Отговори с цитат
  #3419  
Стар 15th October 2015, 21:13
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета да ви попитам има ли някакво съотношение между проекцията на имплантите и обиколката на гърдите,демек ако проекцията е 5см ще се увеличи гръдната обиколка с 5см или това съществува само в моята глава
Отговори с цитат
  #3420  
Стар 16th October 2015, 00:01
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Може ли тези от вас който са били при И.Стоянов са с по-малък размер да ми кажат как е минало и ,ако може да ми изпратите снимки на лично. Но ми изписва, че съм ги забранила. от къде се оправят тези настройки защото съм нова...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:10.