IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2781  
Стар 16th September 2016, 21:04
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Привет , стискам палци и т.н. Относно яденето , пиенето и пушеното , ще ти кажат кога точно трябва да ги спреш , в зависимост от часа на операцията . Не са задължително 8 часа , но е свързано с упойката . В операционната предпочитат да си гол , слагаш само една еднократна нощница . Аз лично платих в TRL , но ти си прецени кое е най-изгодно в момента . За отоците пиеш
повечко вода и по 2-3 бърбъна / за предпочитане Jim Beam Honey / на закуска .
На седмия ден си пушка , най-много да имаш леки синини под очите , зависи от интервенциите ,
които са ти правили . На хората наоколо изобщо не им пука как изглеждаш , така че ако можеш да ходиш , ходи и се наслаждавай на Истанбул . Поздрави и успех .
Отговори с цитат
  #2782  
Стар 16th September 2016, 23:41
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
Привет , стискам палци и т.н. Относно яденето , пиенето и пушеното , ще ти кажат кога точно трябва да ги спреш , в зависимост от часа на операцията . Не са задължително 8 часа , но е свързано с упойката . В операционната предпочитат да си гол , слагаш само една еднократна нощница . Аз лично платих в TRL , но ти си прецени кое е най-изгодно в момента . За отоците пиеш
повечко вода и по 2-3 бърбъна / за предпочитане Jim Beam Honey / на закуска .
На седмия ден си пушка , най-много да имаш леки синини под очите , зависи от интервенциите ,
които са ти правили . На хората наоколо изобщо не им пука как изглеждаш , така че ако можеш да ходиш , ходи и се наслаждавай на Истанбул . Поздрави и успех .
Благодаря за отговора! А това за отоците ми хареса
Отговори с цитат
  #2783  
Стар 18th September 2016, 10:09
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Моля , пак заповядай .
Отговори с цитат
  #2784  
Стар 27th September 2016, 22:47
fo0otball fo0otball не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам вмомента горе долу на какви цени варират операцийте в Турция, говорим за първа операция.Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2785  
Стар 28th September 2016, 18:07
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fo0otball Виж мнението
Здравейте, искам да попитам вмомента горе долу на какви цени варират операцийте в Турция, говорим за първа операция.Благодаря предварително
Здравей, първа операция при Дилбер е 3300 евро, при Илхан доколкото знам след октомври цената става 14000 турски лири.
Отговори с цитат
  #2786  
Стар 29th September 2016, 11:27
fo0otball fo0otball не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря! Кой е по-добър от двамата? Има ли по добри от тях и колко пари взимат?
Отговори с цитат
  #2787  
Стар 30th September 2016, 17:21
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

fo0otball, така, както си задал въпроса си, няма как да получиш безпристрастен отговор.
Разгледай страниците и на двамата хирурзи и виж на кого стила ти допада повече. Колкото до успехът на самата интервенция, мисля че и при двамата рисковете са сведени до минимум.

Относно последния ти въпрос, може би някой друг ще се включи. Стига, разбира се, да смееш да се довериш на чужда преценка.
Най-добронамерен съвет - прочети хубаво темата и сам се ориентирай.

Успех!

/Извинявай, ако си жена. Предположих, че си мъж./
Отговори с цитат
  #2788  
Стар 30th September 2016, 18:32
fo0otball fo0otball не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Мъж съм Разглеждах страниците им ама главно са на жени
Отговори с цитат
  #2789  
Стар 1st October 2016, 09:14
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Така е.

И двамата хирурзи организират консултации в България. Мисля, че за теб това е най-удобния вариант.
Пак се връщаме на момента с четенето на темата. Няколко стр. назад пишеше за д-р Дилбер, за д-р Илхан не следя. Намери хората, които партнират в организацията за консултациите и се свържи с тях.
Отговори с цитат
  #2790  
Стар 1st October 2016, 12:10
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте на всички. Цената при д-р Илхан за първа операция в момента е 12 000 турски лири, след ноември 2016г. ще стане 14 000. Напомням, че консултациите ще се проведат на 8 и 9 октомври в Sense Hotel Sofia. Има още няколко свободни часове, ако има желаещи да присъстват, нека се свържат с мен на 0877909255.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.