IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 8th October 2009, 18:40
shanson shanson не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 43
По подразбиране

goldish защо солети на обяд? При твоето меня на вечеря бих изяла всичко Хапвай повече през деня.
Отговори с цитат
  #782  
Стар 8th October 2009, 19:25
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

На училище съм и само ябълки мога да си нося на училище,а магазините с хубава храна са далече и за 20 минути не мода да отида и да се върна,дори да тичам..Не ям хляб,така че това е единствената алтернатива..Пробвах и салата да си нося,но всичко приключи с чантата ми пълна с маруля и няма пак да експериментирам..
Отговори с цитат
  #783  
Стар 8th October 2009, 20:40
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Чувствам се като изцеден лимон.... а това е едва първата ми седмица.... и като знам, че в събота ще ставам в шест за да ходя на латински... на 4-ти километър.....
Но поне вече се научих къде са ми стаите и от следващата седмица ще си изготвя някакъв свестен план за ядене през деня


Engel, стискам ти палци за отказването от цигарите- наистина това е една прекрасна цел за Нова година


Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
] всичко приключи с чантата ми пълна с маруля и няма пак да експериментирам..
познато

Менюто за днес
закуска-две варени яйца и чаша Капи мултивитамин(не ме убивайте, обожавам Капи, ама баба ми го купи сока, не аз, невинна съм сериозно, като го изпия-само по една чаша на ден-няма да и позволявам да купува повече)
обяд-салата от зеле и моркови с олио от стола.... подозирам, че имаше и сол, обикновено не слагат, но днес май имаше....
вечеря-пъстърва на скара и зеленчукова супа без мазнина
Отговори с цитат
  #784  
Стар 8th October 2009, 20:44
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Между другото..... вчера вечерта бях гладна и влязох в едно магазинче при гарата с надеждата, че ще има нещо свястно за ядене.... като сурови ядки например. Нямаше, рзабира се, но като казах, че съм гладна, продавачът ми предложи бейкролс, кубети, кроасан, солети, вафла.....

ама наистина- това ли наричат хората "храна"??? Дори когато ядях страшно нездравословно, пак не вечерях с вафли и кубети.... чудна работа... да ги наречеш "храна"....
Отговори с цитат
  #785  
Стар 8th October 2009, 22:11
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Еми, Sine, огледай се около себе си..едно 70% от хората (предимно младите) се тъпчат с тези боклуци.. Какво да правиш? Като не се предлага друго по магазините?
Е, освен да умираш от глад, да..и това е вариант, ама все пак..

Аа, hatred, исках да те питам /и все забравям/ колко грама са 15 бадема? Много ми е интересно.
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #786  
Стар 9th October 2009, 06:32
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swe3tynka
Еми, Sine, огледай се около себе си..едно 70% от хората (предимно младите) се тъпчат с тези боклуци.. Какво да правиш? Като не се предлага друго по магазините?
Е, освен да умираш от глад, да..и това е вариант, ама все пак..

Аа, hatred, исках да те питам /и все забравям/ колко грама са 15 бадема? Много ми е интересно.
Около 20
Отговори с цитат
  #787  
Стар 9th October 2009, 08:52
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Така и предполагах. Мерси :P

Момичетаааа, имам много радостна новина /поне за мен / ДОЙДЕ МИИИИИИ!!!!
Е, вярно, че закъсня с около 10 дена, ама все пак ми дойде и то пак без медикаменти!!! Много съм щастлива.

Във връзка с това искам да ви питам, дали ако се премеря в неделя примерно (ще ми е 2ри ден), кантарът реалното ми тегло ли ще покаже или е възможно да задържам вода? (или задържането беше преди цикъла? )
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #788  
Стар 9th October 2009, 09:11
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здравейте момичета и се пазете, че щъка някакъв отвратителен грипен вирус

Вчера успях да поема втора препечена филийка, но стомахът ми отказваше дори чая. Днес успях да се прилъжа с една препечена филийка и сега се кумя над чаша с чай.
Единственото ми удоволствие сутринта чеше фреш от по един лиман и портокал.
Свалила съм 1.5 кг., но надали това е начинът и хич не им се радвам.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #789  
Стар 9th October 2009, 10:47
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swe3tynka
Във връзка с това искам да ви питам, дали ако се премеря в неделя примерно (ще ми е 2ри ден), кантарът реалното ми тегло ли ще покаже или е възможно да задържам вода? (или задържането беше преди цикъла? )
2рия ден все още съм подута
Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
ама наистина- това ли наричат хората "храна"??? Дори когато ядях страшно нездравословно, пак не вечерях с вафли и кубети.... чудна работа... да ги наречеш "храна"....
Чудна работа,наистина.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #790  
Стар 9th October 2009, 11:51
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Окей,да си напиша менюто за днес.Засега само съм минала обяда,обаче вече съм го измислила
Закуска-половин кисело мляко(нямах време за друго)
Обяд-2 пилешки филенца по около 100 гр. всяко
салата от зеле,банан
следобедна закуска-1 чаша прясно мляко+банан(много ми се яде тези дни)
вечеря-2 пилешки филета(малко по-малки),салата от домати и краставици+ сирене.Най-вероятно и едно пилешко шишче,защото майка е купила и ми се иска да го опитам.И после ще си гризкам краставици,защото още не съм изяла тези от баба.Така че да кажем едно 4 средни краставици са ми в кърпа вързани
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:31.