IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 5th May 2007, 23:04
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране Re: целулит

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
е не е точно така,не зарастват за един ден, иглите са финни обаче няма как да те бодът два пъти на едно и същто място
Не само че зарастват, но и изобщо няма дупки. А и не е нужно да те бодат на едно и също място, защото в една зона се слагат две игли (анод и катод) и разграждането действа в диаметър 10 см., затова не е важно да е само на едно и също място, напротив.

А за кафето - утайка, защото е по-концентрирана, а и вече е минала през термична обработка и кофеина се отделя и прониква по-лесно.
Солта дехидратира кожата.
Отговори с цитат
  #162  
Стар 5th May 2007, 23:11
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране Re: целулит

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
...Не само че зарастват, но и изобщо няма дупки....
Да, иглите са с диаметър на косъм.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 6th May 2007, 00:13
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране целулит

Явно при всеки е различно на мен ми зарастват за около 10 дена някъде, но определено леко си боли местото и през 5 процедури правя почивка от една седмица,незнам дали е от значение това че нямам кои знае колко целулит,и може и за това да ме боли,а и иглите ниакои път забелязвам че са с различна дебелина,явно тънките са по скъпи,но това да е проблема ,само целулита да го няма.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 6th May 2007, 00:21
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Не знам дали говорим за едно и също нещо! Специално др. Дойнова и доставят иглите от най-тънките и поръчките са и няколко кашона, всичко в един размер и от 10 год. са едни и същи.Тези процедури разграждат основно мазнините, а целулита се повлиява, но по-скоро като страничен ефект, а не като основна цел на процедурата. И наистина самата процедура се усеща повече при по малко килограми. Правила съм ги, когато съм била 46 кг. и 70 кг. също. Има разлика по време на процедурата, но след това не съм имала никакво усещане за болка, много рядко съм получава хематомче, но и то не боли, просто е синьо.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 7th May 2007, 17:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Още пет мита за целулита
Отговори с цитат
  #166  
Стар 10th May 2007, 14:30
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

здравейте нали сега в момента рекламират по телевизията един антицелулитен крем на Nivea s l-carnetine и искам да ви попитам наистина ли е толкова ефикасен колкото чух някои използвали го ? доволен ли е? за колко време има видими резултати мерси
Отговори с цитат
  #167  
Стар 13th May 2007, 15:17
ttoni2004 ttoni2004 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Искам да попитам в Пловдив има ли DERMOSONIC и съответно ако знаете адрес или телефон...Една позната ми каза, че се е подложила на тази процедура и е много доволна, но го имало само във Варна, а както разбирам от вашите коментари - има го и в Лозенец.Предполагам, че моето е цецулит - получих го като системно правих едни и същи упражнениия за отслабване на бедра и сега бедрата ми на едно място на са по-слаби, а малко по-нагоре по-пълни и се е получило като своеобразно малко "хълмче", което искам да изгладя.
Това с чашата -за вакуумния масаж в къщи- го пробвах, ама сигурно има значение каква е чашата - правя вакуума, ама като местя нагоре-надолу, и ... въздухът излиза бързичко от нея
Отговори с цитат
  #168  
Стар 13th May 2007, 18:54
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

абе за целулита... тичане му е майката при мен само това помага. Но съм пробвала един съвет от една позната, дори да ви се стори странно при нея имаше ефект След баня се намазваш с крем антицелулитен без значение какъв и започваш да се разтъркваш с точилка (знам че е адски смешно но е така ) но аз ме бях много постоянна и се отказах след 3тия път...
Отговори с цитат
  #169  
Стар 13th May 2007, 19:48
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Намазвате си проблемните зони с антицелулитен крем. След това обувате термо анцунг или чорапогащник, или шушляк който спарва. Отгоре обувате нормален анцунг и тичане около 10 минути.
Успех
Отговори с цитат
  #170  
Стар 18th May 2007, 21:33
ttoni2004 ttoni2004 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Прочетох споделеният от вас опит, но никъде не открих да сте писали за един метод,за който сега ще ви разкажа. Става въпрос за негово величество меда- трябва да бъде хубав, в никакъв случай захаросан. Мажете проблемния участък с меда, после рязко започвате да притискате и отлепяте ръцете от мястото. След няколко минути се получава бяла субстанция и става по-трудно отлепянето.Процедурата трае около 5 минути. Накрая отмивате меда с хладка вода и намазвате третирания участък с хидратантен крем. Правят се 15 процедури, през ден.
Искам да ви кажа още, че аз миналата година се опитах да приложа този метод за борба срещу целулита на бедрата и останах разочарована и уплашена, защото след 2 процедури ми се появиха синини и спукани капилярчета - краката ми станаха червени. След 1 месец се оправиха. Но не продължих с опитите си.
Сега прилагам процедурата само върху дупето и съм доволна. Кожата ми е по-гладка и мека, макар да съм направила само 2 процедури. А бедрата намазвам с масло от хвойна на "Икаров", увивам в найлоново фолио и правя упражнения. Много се надявам да успеем в борбата на бедствието, наречено Целулит.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:55.