IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 1st June 2008, 21:04
dibk dibk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
От скоро почнах да си правя масажи с утайка от кафе,също така сутрин и вечер се мажа и със серума на Евелин и с антицелулитния крем,като си правя и масаж за около час-или само с пръсти,или и с масажна ръкавица.От време на време се мажа и с антицелулитното масло на Икаров,като се увивам с найлоново фолио за час-два.Това вече от седмица.Правя си и сутрин упражнения вкъщи около 20-30 мин.,понеже нямам време да ходя на фитнес и да обикалям улиците.Ям по-малко,предимно зеленчуци и плодове.
По принцип аз си имах целулит,но се забелязваше предимно като си стисна кожата.Сега обаче като си погледна отзад бедрата,целулита ми си личи-направо ужас,виждам си вдлъбнатините,а преди не беше така.
Това изобщо нормално ли е,или просто си въобразявам-преди това не съм забелязвала да ми е така.На някого такова нещо получавало ли му се е?
Отговори с цитат
  #242  
Стар 2nd June 2008, 07:39
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Аз правя упражнения и се мажа с лосиона за тяло на Дева Slim Effect и съм доволна вече втора туба полазвам и наблюдавам подобрение особено и в комбинация с упражнения въпреки ,че нямам време за тях много ..А всяка сутрин като взимам душ си правя масажи с утайка от кафе даже понякога и с вечерния душ ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #243  
Стар 2nd June 2008, 10:47
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
целулит се образува и от къпането с много топла към гореща вода, така че, тези от вас които имат този навик да спират веднага и да започнат да се къпят с топла към хладка вода.
това, което казваш е ужасно, аз винаги се къпя с гореща вода
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #244  
Стар 3rd June 2008, 21:24
mazi mazi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
целулит се образува и от къпането с много топла към гореща вода, така че, тези от вас които имат този навик да спират веднага и да започнат да се къпят с топла към хладка вода.
това, което казваш е ужасно, аз винаги се къпя с гореща вода
вярно е това за горещата вода. на всичкото отгоре вреди и на косата!
__________________
Do you remember what you told me once? That every passing minute is a another chance to turn it all around.
I'll find you again.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 3rd June 2008, 21:37
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Вредно, вредно, ама иначе как се изстива, ако не си свикнал... Хеле пък такива кекави като мене...
Не знам дали се отразява зле на целулита, обаче вреди наистина много на косата, факт.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 3rd June 2008, 22:11
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ran
Не знам дали се отразява зле на целулита, обаче вреди наистина много на косата, факт.
Е как така? Аз само с вряла вода се къпя иначе нямам стопляне докато не стане 35 градуса по целзий.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #247  
Стар 4th June 2008, 08:53
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
целулит се образува и от къпането с много топла към гореща вода, така че, тези от вас които имат този навик да спират веднага и да започнат да се къпят с топла към хладка вода.
Къпя се със гореща вода по 2 пъти на ден и нямам никакъв целулит
Отговори с цитат
  #248  
Стар 4th June 2008, 09:22
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi

Къпя се със гореща вода по 2 пъти на ден и нямам никакъв целулит
И аз се къпя с много топла вода и нямам целулит засега!Може би зависи от типа кожа,храненето,движението!
Отговори с цитат
  #249  
Стар 4th June 2008, 10:06
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Е то си е до ген, някои са доста по-предразположени от други. И аз нямам, но това не означава, че след 20 години ако не се следя няма да съм целулитена до ушите Преди години бях на море с едно много слабичко момиче... но имаше целулит и по ръцете Ужасих се!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #250  
Стар 4th June 2008, 14:07
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Е то си е до ген
Да си дойдем на думата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:53.