IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 5th March 2006, 10:39
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране do Madalena

Не се притеснявай.Трябва да бъдеш спокойна.Всичко минава и се забравя.Но първите дни боли определено.Какво друго те интересува?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th March 2006, 14:45
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Другото, което ме интересува е колко се увеличава гръдната обиколка например при 350 кубика или при 400. Все още не мога да реша кое ще е най-добре за мен
Нека някой който е минал вече по този път да сподели как е изглеждал преди и след.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 5th March 2006, 16:26
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Аз съм висока 167 см. и съм 55 кг.Гръдната ми обиколка преди операцията беше под бюста - 85, на бюста 87 см. Сега с 300 гр. на бюста е 90 см.Но пропорциите на тялото ми са коренно различни.Имам обем освен напред и настрани и талията се подчертава, всички дрехи стоят различно и дори да напълнея леко не си личи изобщо.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 7th March 2006, 19:07
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Мила MaDaLeNa,аз си сложих 350 сс подмускулно и не ми се виждат достатъчно,от 5 дни съм с тях,но при мойто поставяне не може по-голями. Сега са ми на врата ,надявам се като мине време и спаднат оттоците,омекнат и др. да бъда доволна,НО мисля че ако сложиш по-големите няма да съжаляваш,всъшност не видях твойте мерки,аз съм 170, 58 кг ?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 7th March 2006, 19:30
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Partalina, ами аз съм 176 и 62кг. Гръдната ми обиколка е 89, а под гърдите съм 74. Писала съм го някъде, но ще ти го напиша и на теб. Та значи при мен възможностите са две: или да ми се направи повдигане плюс 350кубика или да ми се сложат 500. Но това 500 май мнооожко ми се вижда. Още повече, че имам 400 гр тъкън според доктора. Така че май- ще се спра на първия вариант. Много ми се иска понеже и ти си със 350, да напишеш по-късно, като ти мине отока как са ти се променили мерките. Ти по принцип с много малък бюст ли беше преди това или си имаше нещичко?
Желая ти бързо възстановяване, както и на всички скоро оперирали се
Отговори с цитат
  #56  
Стар 8th March 2006, 13:40
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Преди 6 дни ми беше операцията,взех си мерите който със сигурност ще се променят (нали имам оттоци) под гърдите съм 76,а гръдната ми обиколка е 87.Преди това почти нямах нищо.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 8th March 2006, 16:35
neizvestna neizvestna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 12
По подразбиране :)

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!!!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 8th March 2006, 17:34
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

[color=red][/color]Честит 8ми март момичета!!! Желая ви да сте здрави, красиви и много много щастливи.
Лично аз днес съм много happy. Ходих на мамолог и о боже той ми каза, че всичко е наред и онази кистичка на дясната гърда, от която аз много се притеснявах всъщност се оказа просто разширено каналче.
Освен това за имплантите докторката каза "Те са просто чудесни- не само на външен вид , а и по отношение на здравето. Нямат нищо общо с някогашните гелови импланти"
Така че смело можем да летим към силиконовите си мечти!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 8th March 2006, 18:17
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

При кой мамолог ходи?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 8th March 2006, 18:52
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

chujdata,При Гърдева или Гърдевска.
Ти при кого ходиш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.