IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th May 2006, 23:23
moonshine moonshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Mays, ринопластиките при Динев са между 800 и 1000 евро, поне така пише в инфото за нега в страницата на клиника Вита. Моята лично беше 880 евро. Днес става един месец от датата на операцията ми Но все още не съм напълно доволна от резултата, въпреки че промяна се забелязва... поне от мен. Но майка ми и баща ми не знаят че съм оперирана и дори не забелязаха някаква промяна.
__________________
Moonshine
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd May 2013, 12:16
Аватара на History
History History не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Въпреки,че въпросът е от преди доста време,отговарям заради търсещите и четящите.
Моето лице беше буквално черно от синини ,със подути и напълно затворени очи първият ден след операцията.24 часа държах стриктно компреси от лед.Не беше лесно,но издържах.От вторият-до 5 ден постепенно всичко се разнесе,а още съм с пластина,след свалянето и би трябвало съвсем да се успокоят нещата.Все пак,предвидете си седмица спокойствие,да можете да избирате дали да излизате или-не.По-неприятният момент е със слънцето,когато е лято.Моите очи сълзяха доста време,а не може да се носят очила!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th October 2015, 14:57
Sisigrigo Sisigrigo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite vsichki. Naptavih si rinoplastika predi 2 meseca no imam 4uvstvoto 4e varha na nosa mi padna. Raba e o6te podut i varha sa6to. Znam 4e kazvat 4e krainia rezultat e sled godina,no me pritesniava fakta,4e varha mi padna malko. Dali 6te se promeni? Blagodaria Vi.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзаследоперативнияпериодприринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.