IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 17th October 2007, 07:52
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Мисля 4е не може да се каже какви са и гърдите през роклята
И най увисналите гърди изглеждат добре с стегнат сутиен,така 4е... По линка ли съдиш 4е гърдите и са хубави...?
Не, разгледах снимките в сайта www.palnapromiana.com

http://www.palnapromiana.com/gallery.php?eid=11

/Макар, че това е най-обърканият сайт, на който съм попаднала, под всякаква критика е!!!/

Мисля, че е без сутиен с червената рокля. На едната снимка изглеждат криви, но като се вгледам по-добре се вижда, че роклята е накриво. Предвид увисналия бюст, който имаше резултатът е страхотен - достатъчна височина имат. Аз се надявам поне на такъв резултат.

Разгледайте хубаво преди и след, верно че не стана красавица, но от крокозъбел, направо заприлича на човек
Отговори с цитат
  #602  
Стар 17th October 2007, 08:11
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Сега гледах снимките отблизо мисля ,че бюста и е хубав и естествен ,а колкото до носа ами определено след операцията е по добре и няма начин да стане красив само след една операция имайки предвид какъв и беше а и след втора не съм сигурна пак доста и е странен носа ..оле дано не ,чете тази женица тук май прекалихме
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #603  
Стар 17th October 2007, 09:07
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ама нещо наистина не й стоеше този костюм все едно е секретарка пък и косата-защо повечето участнички трябва да са руси и с къси коси?Можеха да й сложат малко коса.Иначе мацката поотслабна.
Отговори с цитат
  #604  
Стар 17th October 2007, 10:41
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
защо повечето участнички трябва да са руси и с къси коси?
Модерно е...
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=10&id=5280
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #605  
Стар 17th October 2007, 12:40
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

МОДАТА Е ЗА ХОРА БЕЗ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #606  
Стар 17th October 2007, 12:48
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Monique, обръщам се към теб, защото не ми харесаха постовете ти относно работата на д-р Тонев.
Малко е пресилено изказването ти, че е некадърен, като се има в предвид, че нито се оперирана при него, нито имаш някакви по-близки наблюдения върху работата му, освен в "Пълна промяна".
Че е мързелив също не съм съгласна, на Даниела й бяха направени повечето възможни операции, при това най-тежките.
Освен това времето за престоя на участниците не е толкова голям, че да се направят всички операции, да се възстановят и след това да се повторят, ако има нужда.
Ей, все пак говорим за пластични операции, не за козметични процедури. Това си е жив човек, не може през ден да го дялкат докато заприлича на манекен.
А специално за липосукцията мога да ти кажа, че д-р Тонев е един от най-големите специалисти в тази област и не може да твърдиш, че "не я може".
Искам да ме разбереш правилно, не съм адвокат на Тонев, нито твърдя, че е най-великия, и също не съм оперирана при него, но да се каже, че е некадърен е смешно.
Мнението ти не е обективно, и е продиктувано от един единствен случай и резултат, който според мен не беше чак толкова лош, като се има предвид колко трудна за "оправяне" беше Даниела.
Разбирам, че си в еуфория след първата си операция, явно е успешна и си доволна от хирурга ти, дано и втората да е такава!
Пожелавам на всички да имат твоя късмет!
И естествено не оставяй с впечатление, че ти забранявам да изказваш мнение, форума е за това, но нека да е написано от личен опит, а не да е резултат от едно предаване, което всъщност е пълен фарс.
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #607  
Стар 17th October 2007, 13:37
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Ако бях на негово място щях да се опитам да направя жената щастлива...
Аз мисля, че жената Е щастлива. Защото каго гледах на сайта снимките преди/след се вижда, че има разлика. ОГРОМНА!

От това, което познавам от Тонев(имала съм възможност за конаткт с него и то не просто- ще ме оперирате ли, ОК, лагам/ставам/ тръгвам си..) съм убедена, че грешиш за него, Моник. Не го защитавам(защото той няма и нужда от такова нещо), защото той ме е оперирал, а защото мисля, че съм права и го обвиняват несправедливо.

Ще подчертая още веднъж, че като е имало тлкова добри специалисти там, на кастинга, защот тогава НИКОЙ не е искал да работи по Даниела? Георгиев, защо се с скатал? Или защото си е направил добре сметката и защото го интересува САМо рекламата, която ще си направи, а не дали ще успее да ощастливи жената?!
Отговори с цитат
  #608  
Стар 17th October 2007, 13:42
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Нали на кастинга всеки хирург сам си избира кой от участниците да оперира? Е,който си е избрал по- "труден" пациент,значи не търси само реклама,защото е наясно,че резултатът може да не е впечатляващ.
Отговори с цитат
  #609  
Стар 17th October 2007, 13:43
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Даниелка, имам чувството като ти чета постовете, че чета себе си. Радвам се, че ти НЕ СИ оперирана при Тонев, за да се види, че мнението ни е обективно, а не пристрастно. Освен всичко друго, който познава доктор Тонев,няма начин да не е забелзал какъв готин човек е. Абсолютно позитивен и некомерсиален!

САмо за пример- Исках да си махна и две бенки. Цената на махането на една е 150 лв. Тонев ми каза, че няма нужда и, че това е вид чар, заради мястото където се намират и каза, че по-добре бенки, от колкото белези(макар и малки0 там. Е, шапка му свалям, че ме разубеди, а не си взе 300 лева като пич, без да се интересува и без да си каже мнението. Има и други неща, които са ми направили впечатление в него, но за сега ще спра
Отговори с цитат
  #610  
Стар 17th October 2007, 13:44
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Нали на кастинга всеки хирург сам си избира кой от участниците да оперира? Е,който си е избрал по- "труден" пациент,значи не търси само реклама,защото е наясно,че резултатът може да не е впечатляващ.
Така е. А Даниела никой не я е искал. Тоест Тонев я е взел, защото всички са си правили пас за нея. Ами освен БРАВО, какво друго да му кажа?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:55.