IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st November 2006, 10:07
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Мисля, че е задала въпроса "за и против сватбата" , което само по себе си включва всички емоции около сватбата, която всъщност си е същински "БРАК" в бяла рокля и костюм
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st November 2006, 10:07
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Аз пък не бих позволила на моите родители да ми се месят и да ми казват какво да правя. Само съм ги предупредила, че нямам намерение да сключвам брак, защото предпочитам да си живея с любимия без тази формалност. Но ако все пак някога си променя мнението и сключа брак, ще е в много тесен кръг, т.е. аз, той и двамата свидетели.
Иначе с приятеля ми сме на малко различни мнения по този въпрос. Той смята, че няма нищо лошо да сключим брак, и че трябва да има сватба с приятели и роднини, и аз да нося красива бяла рокля... И въобще не знам какво ще правим... И поради тази причина, въпреки нежеланието ми да сключа брак, не се учудвайте ако след някоя друга година ви съобщя, че ще се омъжвам, защото заради моя любим мъж съм готова да се жертвам, ако той толкова много го иска....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st November 2006, 10:09
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Мисля, че е задала въпроса "за и против сватбата" , което само по себе си включва всички емоции около сватбата, която всъщност си е същински "БРАК" в бяла рокля и костюм
Брееей, Азис само вдигна аларма без брак....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st November 2006, 10:10
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Ама в тая тема май смесихме нещата.
Парталинаа говори за шумотевицата около сватбата, а ние за брака и подписа...а това са съвсем различни въпроси.....

Мда така е Миленка относно дънданията и аз съм против, не искам никакви Горчиво и тем подобни, как мечтая за сватба като на запад, катедралата, бащата отвежда булката до олтара после приятно стилно тържество еххх
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st November 2006, 10:13
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз искам сватба като на милена 077 - с много шумотевица, барабани, ресторанти, църкви, с прекрасна бяла рокля от приказките (всъщност може и нещо нестандартно в екрю като от FTV ) ориз в обувките, хвърляне на букети и жартиери и т.н и т.н .... Ееех, май се размечтааахх Първо ми трябва мъж, де
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st November 2006, 10:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ох, сега се сетих, че на сватбата имахме оркестър с гръцка музика(тогава още не беше на мода чалгата) и един музикант с бозуки, без да иска захвана перуката на певицата и .... и я свали
Ама тя не се усети веднага и постоя няколко секунди с чорап на главата.... направо мога да изпратя касетата в най- смешните видео клипове

Извинете за отклонението
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st November 2006, 10:24
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

хаха, Миленче, заради ей такива случки, сватбите стават много весели... А на последната сватба, на която бях (през юни), свекървата се напи и почна да прави едно шоу, направо умряхме от смях...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st November 2006, 10:29
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Твърдо съм за сватбата, както и за брака. За мен подписът е отговорност, кой каквото и да ми говори. Тъй като моята беше в тъмните комунистически времена - 1983 г. тогава си беше задължителна, но така или иначе не съжалявам. Нашите две роди са достатъчно интелигентни хора , така че нямаше никакви простотии. Сега, ако синовете ми не искат сватба ще уважа желанието им, но брак ще настоявам да сключат - заради отговорността им към момичетата , а и заради децата най-вече. А ако жените им искат да бъдат булки, просто няма и да ги питам даже Слава богу, че и мъжът ми мисли категорично като мен. Разходът за една сватба в никакъв случай не е голям и смятам, че този миг трябва да го изживее всяка жена. Все още си гледаме снимките с такъв кеф и се хилим като хамави на приятелите ни в костюми, които не им са по мярка, а и едни млади и сладки. Децата също обичат да гледат тези снимки и се чувстват някак си готино. Не можеш да избягаш от традициите, особенно ако се чувстваш българин наистина
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st November 2006, 10:41
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
За мен подписът е отговорност, кой каквото и да ми говори.
Да може и така да е... Тя и майка ми така ми казва... Ама аз явно още не съм готова за тази отговорност и затова така разсъждавам...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st November 2006, 10:46
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Аз...съм ЗА сватбата...с умерено голяма дъндания Просто винаги съм си мечтала да съм булка... /me is dreaming...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВСВАTБАТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:51.