IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th November 2006, 09:27
vanesa vanesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 4
По подразбиране Дайте ми кураж, да разбия една мутра!

От дълго време съм свидетел на домашно насилие. Сестра ми.....
Знаех, че не живеят добре, но сякаш не исках да науча истината, въпреки, че подозирах това.... втълпявах си, че просто се карат, като всички семейства.
Сега вече е мъчение за мен да я гледам.... отслабнала....уплашена.... трепери непрекъснато. Страхува се за децата, те са близнаци на 3 годинки, заплашва я, че ще им направи нещо.... и тя вярва на думите му...
Вчера за пръв път ми отговори честно на въпроса за шамарите.

Искам да му разбия тъпата мутра.... искам това да спре!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th November 2006, 09:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

И аз искам да му разбия на тоя муцуната
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th November 2006, 10:02
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

За съжаление нашата подкрепа няма да ти помогне.Потърси друго решение на въпроса.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th November 2006, 10:06
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Не зная доколко ще ти дадем кураж, ама според мен, не разбиването на мутрата е решението на проблема ! Има специализирани институции, към които трябва да се обърнете. Хич не му се плашете, подайте си оплакване за насилие и тормоз - има кой да ви помогне ! Не се колебайте да потърсите помощ !
А иначе КУРАЖ да се справите с кофти ситуацията
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th November 2006, 10:09
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Ако тя сама не иска да се махне от него, не знам какъв ефект би имало въобще от разбиването на мутрата му. Насилникът си е насилник и такъв ще си остане.
http://www.animusassociation.org/bg/consult.html
Има и полицейски власти за тази работа. Не че им имам особено доверие, но е имало случаи в което си вършат работата.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th November 2006, 11:44
vanesa vanesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Ако тя сама не иска да се махне от него, не знам какъв ефект би имало въобще от разбиването на мутрата му. Насилникът си е насилник и такъв ще си остане.
http://www.animusassociation.org/bg/consult.html
Има и полицейски власти за тази работа. Не че им имам особено доверие, но е имало случаи в което си вършат работата.
Благодаря!
Звънях снощи точно там, като, че ли малко ме поуспокоиха, но тя се срахува.... прекалено дълго е имал време да и промие мозъка.... държи децата на первазите за да и покаже, че може да направи каквото си поиска с тях.... а нея заплашвал с ножове на шията....
Единственото от което се срахувам аз, е да не ги нарани наистина докато властите се туткат... Като, че ли този път и тя е готова.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th November 2006, 11:50
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Не се отказвайте от Анимус, предполагам, че те наистина могат да помогнат на сестра ти. Сега трябва да измислите начин да я "спасите", и нея и децата от този човек...Просто тя в никакъв случай не трябва да остава повече с него, не само заради себе си, но и заради децата. Но не прибързвайте, трябва да намерите най-подходящия и безболезнен начин за измъкване от този ад...Може би трябва да се изнесе от тях, въпреки че той пак ще намери начин да я тормози...Имам една позната, която работеше в Анимус, ще се опитам да и намеря координатите, и ако успея да се свържа с нея ще ти пиша на лични...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th November 2006, 11:58
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Понеже съм имала подобен случай препоръчвам ти докато е на работа тоя боклук, да помогнеш на сестра ти и децата да дойдат у вас и просто да няма контакт с него.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th November 2006, 13:31
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Господи,това е отвратително.Махни сестра си от тоя изрод ВЕДНАГА.Бездействието е по-лошо и от това което върши тоя урод.Аз ще ти помогна да му разбиеме муцуната само кажи кога
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th November 2006, 15:03
vanesa vanesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stil
Господи,това е отвратително.Махни сестра си от тоя изрод ВЕДНАГА.Бездействието е по-лошо и от това което върши тоя урод.Аз ще ти помогна да му разбиеме муцуната само кажи кога
Снищи се изнесоха при майка ми, по близо са, ако дойдат във вкъщи е трудно да ходи на работа...при частници е. Аз съм омъжена в друг град на около 50 км. от тях..... днес се опитвам да намеря свестен адвокат и звъня по фондации за съвети. Но се срахуваме докато са сами с майка ми да не отиде и да ги вземе или и аз не знам вече на какво е способен.... а не може полицията да спи пред нас.....
Ужасно трудно е да се предположи, какво ще направи или няма да направи, защото в действията ми няма логика .... той може всичко да измисли....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дайтемикураждаразбияеднамутра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:57.