IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th November 2006, 15:05
vanesa vanesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanesa
Цитирай:
Първоначално написано от Stil
Господи,това е отвратително.Махни сестра си от тоя изрод ВЕДНАГА.Бездействието е по-лошо и от това което върши тоя урод.Аз ще ти помогна да му разбиеме муцуната само кажи кога
Снищи се изнесоха при майка ми, по близо са, ако дойдат във вкъщи е трудно да ходи на работа...при частници е. Аз съм омъжена в друг град на около 50 км. от тях..... днес се опитвам да намеря свестен адвокат и звъня по фондации за съвети. Но се срахуваме докато са сами с майка ми да не отиде и да ги вземе или и аз не знам вече на какво е способен.... а не може полицията да спи пред нас.....
Ужасно трудно е да се предположи, какво ще направи или няма да направи, защото в действията му няма логика .... той може всичко да измисли....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th November 2006, 18:29
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanesa
Цитирай:
Първоначално написано от Stil
Господи,това е отвратително.Махни сестра си от тоя изрод ВЕДНАГА.Бездействието е по-лошо и от това което върши тоя урод.Аз ще ти помогна да му разбиеме муцуната само кажи кога
Снищи се изнесоха при майка ми, по близо са, ако дойдат във вкъщи е трудно да ходи на работа...при частници е. Аз съм омъжена в друг град на около 50 км. от тях..... днес се опитвам да намеря свестен адвокат и звъня по фондации за съвети. Но се срахуваме докато са сами с майка ми да не отиде и да ги вземе или и аз не знам вече на какво е способен.... а не може полицията да спи пред нас.....
Ужасно трудно е да се предположи, какво ще направи или няма да направи, защото в действията ми няма логика .... той може всичко да измисли....
Много се радвам, че има развитие. Не допускайте тоя мизерник да ви манипулира!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th November 2006, 18:30
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Е това не го разбирам как ще биеш жена?!?!?
От това по-големи мъже ли се чустват?????
Ванеса,тъжно ми е за сестра ти-НО решение вярвам,че ще намерите.Трябва да е много силна сестричката ти!!!!КЪСМЕТ на нея и дечицата!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th November 2006, 19:00
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ама че гадно,цял ден чакам да седна пред компа на лаф и виждам подобна тема
Съжалявам за сестра ти,сигурно това,което всички вие преживявате,е ужасно,но поне първата крачка е направена-изнесла се е.
Нямам никакви познания в областта,но мисля,че няма да е зле,ако подаде жалба,ако още не го е направила,така ако не дай Боже тоя мръсник се опита да се доближи до нея и децата,полицията може би ще реагира веднага,след като вече има жалба срещу него.(надявам се да не говоря пълни глупости,Бимби има повече познания по правните въпроси,дано да се включи)
Желая ви всичко да се нареди и дано сестра ти да започне нов живот,нормален и спокоен,далеч от този изрод
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th November 2006, 19:54
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Задължително трябва да се уведоми полицията,след като е пусната жалба той най-вероятно ще има забрана да я доближава,НО доближи ли я и тя отново уведоми полицията най-вероятно ще го приберат ! Най-добре е да не остава сама и да не движи сама по улиците за да има свидетел ,ако стане нещо\ако той и посегне\ Свидетеля ще и бъде в голям плюс.Моя приятел е охрана в едно заведение и доста често ходи в полицията \когато стане проблем заведението\ Той ми е казвал ,че посегне ли ти човек и имаш ли свидетел,можеш доста да му усложниш живота ОСОБЕНО АКО СИ ЖЕНА !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th November 2006, 22:58
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
Задължително трябва да се уведоми полицията,след като е пусната жалба той най-вероятно ще има забрана да я доближава,НО доближи ли я и тя отново уведоми полицията най-вероятно ще го приберат ! Най-добре е да не остава сама и да не движи сама по улиците за да има свидетел ,ако стане нещо\ако той и посегне\ Свидетеля ще и бъде в голям плюс.Моя приятел е охрана в едно заведение и доста често ходи в полицията \когато стане проблем заведението\ Той ми е казвал ,че посегне ли ти човек и имаш ли свидетел,можеш доста да му усложниш живота ОСОБЕНО АКО СИ ЖЕНА !
Браво Парталина Това е кратко и ясно какво точно трябва да направитеМоля те послушай Парталина.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пуснете жалба в полицията.Има ли жалба ,ако пак реши да й посегне ще си има големи ядове,пък и това ще й помогне по-късно в съда за да си вземе децата от тоя изрод без той да може да я манипулира
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th November 2006, 23:04
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Какъв е тоя баща..? Да надвесва децата си на прозореца , те да не са само на майката, та я заплашва с тях
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th November 2006, 00:23
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Направо ужасно, тоя човек е някакъв комплексар, дето заслужава добър урок.
В никакъв случай не допускай сестра ти да живее с такъв човек!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th November 2006, 09:22
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Вчера по "Искрено и лично" даваха жена със сходна история, или онзи ден. Та адвокатка й обясни стъпките - ако й е посегнато - веднага медицинско, с него - жалба, за да издействат забрана. Естествено през това време се изнасят и действат с адвокат по бракоразводно дело.

Радвам се, че сестра ти най- сетне е имала смелост да сподели с теб и майка ти и да се махне от този психопат. Вече има агенции за закрила на детето, вече има закони... Когато всичко приключи няма да му дават на този изобщо да се доближи до тях!

Кураж само!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th November 2006, 01:14
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

кофти тръпка
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дайтемикураждаразбияеднамутра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:25.