IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 12th December 2007, 00:07
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

По темата за пестеливите хора, вижте тук: http://www.segabg.com/online/article...d=5&id=0001201 Направо не ми се коментира
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #202  
Стар 12th December 2007, 15:59
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

не го прочетох цялото, ама....тук вече става дума за патология
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #203  
Стар 12th December 2007, 16:54
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

офффффффффффффффффф колко имам да учаааааа ......време е за заверки и ти скъсват задника......протоколи, презентации, контролни, проекти.................а после сесията....не ми се мисли....... и все като седна да уча, с вас се занимавам Вие сте виновни
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #204  
Стар 12th December 2007, 17:46
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

И аз имам супер много за учене, до преди малко съм се ядосвала с класната ми ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, не знам защо толкова ме мрази тая жена!? Да мине веднъж тая седмица и после малко ще си почина, а сега цялата съм се избила от нерви и притеснения. Идват празници, а аз трябва да потъна в море от учебници,защото след по-малко от месец имам изпити. Хораааа стискайте ми палци!
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 12th December 2007, 18:10
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

стискам Jenny^^^ само спокойствие и малко мобилизация и ще се справим (на практика е малко по-трудно ама...... няма как)
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #206  
Стар 13th December 2007, 00:52
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Не, няма тава като мен просто...днес 2 часа говорене по тел, 2 часа говорене по скайп, после защо не уча? А, сега де?!
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #207  
Стар 20th December 2007, 09:28
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Мразя да съм болна. 5ти ден вече само кашлям, вдигам температури и не мога да изкарвам гадните храчки,които ми дразнят гърлото. Гласа ми е като на Робокоп и не мога даже да се изкъпя.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 20th December 2007, 11:24
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Съчувствам ти!Аз бях така,но нали знаеш,че не трябва да говориш.Това с гласа е вирус,който шета наоколо.То е възпаление на псевдо гласните връзки и като говориш става по-лошо.Не трябва дори да шептиш,по-добре вземи лист и химикалка и пиши.А за храчките - инхалации със сода и лайка и най-малко 2 литра чай,но не горещ.
Отговори с цитат
  #209  
Стар 24th December 2007, 20:27
.elitooo. .elitooo. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Какво правих през деня... Сутринта една приятелка ми прати SMS дали може да се видим на кафе и ме събуди... Това беше към 10 ч. Разбира се, съгласих се, не се бяхме виждали от две седмици. В 11 вече се бях изкъпала, закусила и измила чиниите (естествено!!)... В 11.30 бях в кафето. Момичето веднага почна да ми обяснява как нейният приятел заминал за Русе миналата седмица и вече мн й липсва. Тя много го обича, наистина... Той нея - също, за което много хора биха им завидели. Те са чудесна двойка. Чудеше се, горката, с кой да прекара Коледа. Оказа се, че тяхните заминали у някви роднини, а всички нейни приятели щели да празнуват с родата си и тя щяла да остане сама. Пита ме дали искам да отидем заедно някъде... И утре щяхме да ходим на дискотека! :P Не можах да й откажа, тя ми е добра приятелка и не искам да я оставям сама... Проблема е, че преди малко моят приятел ми се обади и искаше от мен утре да бъдем заедно и да отидем някъде! Трябваше да съчетая всичко така, че да имам време за него, за приятелката ми, за компанията ми от махалата и за семейството! Лоша работа... Та, говорихме доста с мойта фр. /м/у другото тя се казва Милена/ ... В последният момент, когато тя се върна от тоалетната, ми сервира новината, че приятелят й се обадил и й казал, че ще се върне утре сутринта и... тя няма да дойде с мен. Плановете ми се провалиха и трябваше да се уговарям наново с всички. Точно за това в момента мисля оправдания защо ги подмятам така...
И така, след като се прибрах, беше към 13 ч., реших да направя питка за днеска /не знам как ми щукна, но пък се оказа вкусна/... После седнах на компютъра и влезнах в скайп. По принцип винаги заварвам поне 10 души които са на линия, но този път бяха само двама... Единият е един ужасен изрод, който ми е в абонатите само за да го крънкам да ми пише съчиненията или да ми казва домашните. Другият е що годе свестен, като изключим тъпата пача, която той счита за негова приятелка/гадже де/. Казвам "счита", защото всъщност тя постоянно кръшка и отгоре на тва е изверг и половина... Аз се чудя кой би я харесал тая... Може би е прекалено лесна и просто мн се натиска! Пък и то кой би отказал на такова чудовище!? /риторичен въпрос/ Тя ще изяде всеки, който й противоречи.
Е, все пак реших да си пиша с вторият, чиято приятелка е скучубрата, за която ви разправям. /съжалявам, ама нека бъде по-цветно все пак/ Реших, реших, ама... на края се отказах, защото за по-големи простотии не съм си говорила с никой досега!
Аз: "Кво правииш?"
Той : "Нищо, тъпея"
Аз : "Какво прави твойта приятелка"
Той : "Ми преди малко бяхме на кафе, закарах я до тях и се прибрах"
Аз : "Кво става с тебе, как е училището"
Той : "Добре"
Аз : " Какво ще правиш на Коледа"
Той : "Не знам още" ...
Тук вече се изнервих и реших, че всъщност въобще не е свестен... Може би просто ме мрази! Тъпак
Стана около 5 ч. Излезнах в махалата, беше мн весело. Стана ни студено, решихме да отидем на гости на единия от компанията... Там около половината от нас бяхме зяпнали Владо, който се опитваше да се свре под леглото /незнайно защо/... Помляхме се да се смеем! После се разделихме на групички от по няколко човека и всеки погна по едно тесте карти... Кой на покер, кой на белот, кой на сантасе - всеки плющеше карти по масите и врещеше като прасе пред заколение. Към 7 ч. всеки си фана пътя. В момента ще се пръсна, защото току-що вечерях... То всъщност не беше вечеряне ми направо си нагъвах "като невидело" И ето ме пак тук, на компа. Обаче, честно казано проблеми нямам никакви! Така ми минава почти всеки ден : училище, кафета, дискотеки, в махалата и после вкъщи. Супер, а?

Сори, че стана дълго и прилича на някакъв разказ, но... хаха, такъв е животът! :P
Отговори с цитат
  #210  
Стар 24th December 2007, 23:35
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

хахах, Елито, много се смях на т'ва.Имаш бахти разсъжденията.Нищо против тях, даже ми харесаха.Не казвам, че ги споделям, даже бих тръгнал и да те увеярвам в някой неща, че не си права, ама ще разваля веселбата.Много ме накефиха тия няколко реда!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.