IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th November 2005, 13:18
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Дистрибуторите им твърдят,че много скъпо им излизат тестерите.Може и така да е.Не са им лоши червилата,но цветът никога не е този,който си видяла в каталога и поръчала.Аз лично харесавам само един крем на Avon-Hidrofirming,синя кутийка,нощен.Наистина добре ми хидратира кожата.Доколкото знам,извън България Ейвън имат магазини.Не съм ги посещавала,но съм ги виждала в американски списания.Тук тази куфарна търговия и чакане поне 1 седмица никак не ме кефят.Но предполагам,че имат някаква сметка да става по този начин-може би за данъци .
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th November 2005, 18:49
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Здравейте!
Аз взех, че се регистрирах в Орифлейм. Защо ли? Как да Ви кажа - поне си купувам продукти на по-ниски цени. А техните наистина са хубави.
Понеже преди се дразнех, че дисрибуторите нямат тестери, сега се заредих. Не с пълната гама, а с някои, защото наистина не са евтини, а и аз съм само от един месец дистрибутор. Но с тях продажбата е доста по-лесна, особено сега, по Коледните празници, когато намаленията са големи. Другия месец смятам да си набавя и останалите мостри.
Хубавото е, че не те задължават (от фирмата имам предвид) да поръчваш всеки месец, а когато си искаш. И все пак си докарваш някой и друг лев, просто трябва да се отнасяш малко по сериозно.
Има смисъл, а и можеш да продаваш в свободното си време. Не изискват умения, опит и т.н.
Само мерак! :P
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th November 2005, 20:54
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Представител съм на Ейвън от пролетта.И аз като valeto се зареждам с всякакви мостри,тестери и т.н.,защото е много гадно да поръчаш червило например и то да е със съвсем друг цвят.А и наистина не е хич сложно-даваш брошури,отговаряш на въпроси и показваш мостри.
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th November 2005, 22:33
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JuSt`a`GiRL
защото е много гадно да поръчаш червило например и то да е със съвсем друг цвят.
аз веднъж си бях поръчала на Ейвън някво уж златисто червило
и как ми стана топло на душата, когато получих червилото в тъмно кафяв нюанс, а бях платила 9лева за него...красота
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th November 2005, 08:30
svetik svetik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до svetik
По подразбиране

Можеш да върнеш продукта-не знам дали твоя дистрибутор ти е казал за тази възможност,по принцип избягват.Аз бях поръчала крем с така наречения озаряващ ефект-съдържал микрокапсули с различни нюанси Пробвах го 2 пъти и го върнах -чялото ми лице беше на кафеви и бели ивици,които изчезват с много търкане,а така нареченияг озаряващ ефект
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th November 2005, 11:47
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetik
Можеш да върнеш продукта-не знам дали твоя дистрибутор ти е казал за тази възможност,по принцип избягват.
всъщност аз се оказах на аванта, защото майка ми ползва точно същия кафяв нюанс, и като го видя направо си го взе и ми даде 9лв
хепи енд
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th November 2005, 14:13
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
Цитирай:
Първоначално написано от svetik
Можеш да върнеш продукта-не знам дали твоя дистрибутор ти е казал за тази възможност,по принцип избягват.
всъщност аз се оказах на аванта, защото майка ми ползва точно същия кафяв нюанс, и като го видя направо си го взе и ми даде 9лв
хепи енд
хехе това е хубаво имала си късмет Обаче друг път знай,че както каза svetik можеш да връщаш продуктите от които не си доволна...
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th November 2005, 17:56
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

За първи път чувам,че може да се върне продукт на Ейвън!А и цялата работа е малко кофти-може да е добър продукт,но не и за твоята кожа,обикновено дистрибуторката ни е приятелка,сега как да ходим да и създаваме проблеми...Ако има тестери за червила,малки тестери за кремове(дори и платени),би било много по-добре.Преди време си купих един регенериращ крем,около който много се шумеше,A New...,светлосиня кутийка.Не останах доволна.За тази цена очаквах повече.Ако имаше едно малко тестерче за 1-2 намазвания,може би щях да купувам повече техни продукти,а сега се въздържам,за да не се прекарам пак.Майка ми пък остана доволна от Accolade.Това е-в тестерите е истината.А хубаво ли е това червило,дълготрайното,дето го рекламира Салма Хайек?Или е хубава само картинката?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th November 2005, 22:16
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
За първи път чувам,че може да се върне продукт на Ейвън!А и цялата работа е малко кофти-може да е добър продукт,но не и за твоята кожа,обикновено дистрибуторката ни е приятелка,сега как да ходим да и създаваме проблеми...Ако има тестери за червила,малки тестери за кремове(дори и платени),би било много по-добре.Преди време си купих един регенериращ крем,около който много се шумеше,A New...,светлосиня кутийка.Не останах доволна.За тази цена очаквах повече.Ако имаше едно малко тестерче за 1-2 намазвания,може би щях да купувам повече техни продукти,а сега се въздържам,за да не се прекарам пак.Майка ми пък остана доволна от Accolade.Това е-в тестерите е истината.А хубаво ли е това червило,дълготрайното,дето го рекламира Салма Хайек?Или е хубава само картинката?
Амиииии от личен опит ти казвам,че няма нищо общо с рекламата...Аве хубаво е обаче не е толкова дълготрйно и блестящо,а и цветовете не съвпадат
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th November 2005, 19:38
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Май за Ейвън трябва да се отвори нова тема, защото по принцип тя не е шведска, а английска марка, но както и да е.

Аз като дистрибутор на Орифлейм мога да ви кажа следното:
1. Имат тестери на кермовете, червилата, фон-дьо-тените и ароматите. Можеш да прегледаш всичко и да си харесаш. Хубаво е да се взимат мостри на кремовете, защото знаеш ли какво ще ди доподне, алергии и т.н.
2. Можеш да върнеш продукт и това не бива да те притеснява, защото такава е политиката на фирмата.
3. Дистрибутора е преди всичко Консултант, а не продавач, и затова е длъжен преди всичко да предлага подходящи продукти, а не да "пробутва" стока като на пазара доматите и чушките.
4. Аз продуктите ги представям преди всичко от личен опит, които съм изпробвала, или от мнения на други клиенти.
Но подчертавам - всичко все пак е относително, защото на мен ако нещо ми харесва, на друг може да не му пасва по същия начин.

Гаранция никога няма, независимо дали го купуваш от каталог или от магазина. Това ми напомня на един случай, който доста ме озадачи - преди години продавах козметика на пазара и тогава една лелка ми каза, че еди-кой си парфюм няма да си го купи от мен (защото продавах на щанд), а от магазин, защото там са истински, а при мен са менте. Какво да и обяснявам, че зареждаме от една и съща фирма и доставчика е един и същ.

Та важното е да се изискват мостри и тестери. Защото на картинките и рекламите по телевизията има мнооооого Фотошоп или там каквато програма ползват. [/u]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: естественашведскакозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.